Het is goed mogelijk dat Fabio Capello snel een nieuwe werkgever vindt. De trainer stapte onlangs op als bondscoach van Engeland. Vele kranten meldden dat de oefenmeester spoedig zal beginnen aan een trainerschap bij het Russische Anzhi Makhachkala.
Capello zou al gesproken hebben met de clubleiding van het kapitaalrijke Anzhi. Een maand geleden werd de verbintenis met oefenmeester Yuri Krasnozhan vroegtijdig ontbonden.
De Italiaanse oefenmeester werd ook al in verband gebracht met een vertrek naar het Italiaanse Internazionale. De ploeg van Wesley Sneijder en Luc Castaignos ligt momenteel een straatlengte achter op koploper en aartsrivaal AC Milan, waardoor een spoedig ontslag van keuzeheer Claudio Ranieri aanstaande lijkt.
Capello was sinds 2008 bondscoach van Engeland. Voorheen was hij trainer van onder andere Real Madrid, Juventus en AS Roma. Als speler kwam Capello 32 keer uit voor het nationale elftal van Italië.