De wintermercato is begonnen en dat levert heel wat sappige roddels op. KRC Genk komt vrijdag met een officiële mededeling dat het niet wil ingaan op geruchten. Daarvoor heeft het verschillende redenen.
Over Albian Muzaqi werd al bekend gemaakt dat hij het seizoen volmaakt bij Cercle Brugge. Over verdere
transfers zal pas gecommuniceerd worden wanneer de handtekeningen gezet zijn. "Ten eerste omdat het onmogelijk is om alle geruchten te gaan behandelen. De wintermercato is een drukke periode voor de bevoegde mensen. Makelaars die onderhandelen met club X zullen soms zelf het gerucht lanceren dat ook KRC Genk geïnteresseerd is om de prijs de hoogte in te drijven."
Genk heeft ook nog een tweede reden waarom het niet communiceert. "Ten tweede zullen we ook niet reageren als we inderdaad met een deal bezig zijn rond de naam die circuleert. De reden is dat elke onderhandeling een puzzel is. En enkel en alleen indien alle puzzelstukken passen volgt er een overeenkomst", zo staat er te lezen op de website van de Limburgse club.
Zo wil het vooral bij uitgaande transfers de prijs hoog houden en bij binnenkomende de prijs niet naar beneden trekken.
LEES OOK:
Antwerp tóch genekt door arbitrage? "Als we dat toelaten ..."