Aston Villa maakte het Arsenal zondag erg lastig in de FA Cup.
The Gunners kwamen in de tweede helft terug van een 0-2 achterstand en daar was trainer Arsène Wenger erg blij mee. Robin van Persie maakte twee treffers: 3-2.
"Het was een goede test om te laten zien dat we mentaal de kwaliteit hebben om terug te komen", zei Wenger op de website van Arsenal. "Aan de andere kant was het belangrijk dat we bij rust niet in paniek raakten. De 2-0 kort voor rust was een grote teleurstelling, maar we reageerden goed tegen Manchester United vorige week en deden dat nu opnieuw. Dit was een mooi FA Cup-duel, 2-0 achter en we kwamen terug."
"We moesten vechten voor drie doelpunten en deden het goed. Ik vond het niet helemaal verdiend om met 2-0 achter te rusten, maar Aston Villa is een goede counterploeg en jammer genoeg konden wij niet scoren in de eerste helft. In de tweede helft kwam alles van ons af", aldus Wenger.
LEES OOK:
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co