De lezers van
VoetbalNieuws.be vinden Fernando Torres de grootste miskoop uit de rij van de tien duurste spelers die een transfer binnen Engeland maakten. Liefst
65% van de ruim 1500 stemmers koos voor de Chelsea-spits als grootste miskoop. Torres is de duurste binnenlandse transfer in Engeland en werd in 2011 voor 58,5 miljoen euro door Chelsea overgenomen van Liverpool.
Bij Chelsea kon hij echter nog niet overtuigen en in 110 competitieduels voor de Londense ploeg kwam hij niet verder dan twintig treffers. Bij Liverpool en Atlético Madrid toonde Torres zich altijd wel zeer trefzeker. De lezers van deze site vinden Andy Carroll ook een flinke miskoop. In 2011 nam Liverpool de 25-jarige spits voor 41 miljoen euro over van Newcastle United.
Carroll kon echter nooit overtuigen en scoorde maar zes keer in 44 competitieduels voor Liverpool. Na een verhuurperiode aan West Ham United werd hij in de zomer van 2013 met veel verlies verkocht aan West Ham. Die ploeg kocht hem voor zeventien miljoen euro. 26% van de stemmers vindt Carroll de grootste miskoop.
Rode Duivels Marouane Fellaini werd ook genoemd als een grote miskoop. De 26-jarige middenvelder maakte in 2013 de overstap van Everton naar Manchester United voor 32,4 miljoen euro. Die transfer kon hij echter niet waarmaken. Hij kwam tot zestien competitieduels voor United en hij mag vertrekken. Napoli zou naar verluidt dicht bij het aantrekken van Fellaini zijn.
2% van de stemmers koos voor de optie 'iemand anders'. Die keuze kan slaan op Rio Ferdinand, die ooit voor 46 miljoen euro Queens Park Rangers voor Manchester United verruilde, Juan Mata, die begin 2014 voor bijna 45 miljoen euro Chelsea voor Manchester United verruilde, en Dimitar Berbatov. United maakte verleden 38 miljoen euro over naar Tottenham Hotspur voor hem. Berbatov speelt momenteel bij AS Monaco.
Naast het genoemde drietal maken ook Luke Shaw, Wayne Rooney, Romelu Lukaku en Shaun Wright-Phillips deel uit van de lijst van duurste
transfers binnen Engeland. Shaw ging deze zomer voor 37,5 miljoen euro van Southampton naar Manchester United, Rooney vertrok in 2004 voor 38 miljoen euro van Everton naar United, Everton legde deze zomer ruim 35 miljoen euro op tafel om Lukaku los te weken bij Chelsea en Wright-Phillips werd in 2005 voor 31,5 miljoen euro door Chelsea bij Manchester City weggeplukt.
LEES OOK:
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'