De Braziliaanse aanvaller Hulk heeft zondag de training van Brazilië moeten verlaten. De 27-jarige aanvaller van Zenit Sint-Petersburg kampte met een spierblessure in zijn linkerbeen. Hulk moest de training al na een kwartier staken.
De aanvaller ging op een bankje zitten en even later ging hij met de arts naar de kleedkamer. "Ik word behandeld en hopelijk kan ik spelen", zo vertelde Hulk, die daarmee doelde op het groepsduel tegen Mexico op het
WK. "Ik voelde me slecht toen het gebeurde, want je denkt meteen aan het ergste. Maar ik heb met de dokters gepraat en ze vertelden me dat het niet iets serieus is."
De Braziliaanse bond heeft inmiddels ook laten weten dat er verder geen onderzoek nodig is. Afgelopen donderdag in het openingsduel met Kroatië (3-1 winst) stond Hulk nog in de basis. Hij werd toen na 68 minuten vervangen door Bernard.
LEES OOK:
Gattuso en Dzeko gooien olie op het vuur voor beladen clash