Rummenigge choqueert met uitspraak over Kompany

door
Rummenigge choqueert met uitspraak over Kompany

Als Karl-Heinz Rummenigge spreekt, dan wordt er geluisterd bij Bayern München. Hij sprak met Bild over Vincent Kompany. Het is duidelijk dat ze bij de Duitse topclub méér dan tevreden zijn over het werk van de voormalige trainer van RSC Anderlecht.

LEES OOK: 'Bizarre beslissing: ex-ploegmaat stuurt Kompany wandelen'

Lof voor Kompany

Kompany won dit seizoen tot op heden elke match die Bayern afwerkte. Straf. En ook opvallend: in de toppers tegen RB Leipzig en Chelsea haalde Bayern zijn beste niveau. Vorig jaar won hij de titel, dit jaar al de supercup. De lof is dan ook logisch.

Rummenigge wil altijd een trainer hebben die aantrekkelijk voetbal speelt. "Louis van Gaal heeft dat voor elkaar gekregen. Of Čik Čajkovski, onder wie we in 1965 naar de Bundesliga promoveerden. En onze huidige trainer, Vincent Kompany, past ook in die categorie", aldus de coach.

Bayern is weer Bayern

"Want we hebben het moeilijk gehad met Thomas Tuchel, en die periode ervoor was ook niet erg succesvol. In 2023 hebben we de titel niet op eigen kracht gewonnen. Dortmund heeft de titel verspeeld of weggegeven, het is maar hoe je het wilt noemen. Met Vinnie is het plezier terug, zoals je ziet aan de speelstijl, die vermakelijk is. Met hem zijn we weer op een niveau waar je kunt zeggen: dat is FC Bayern."

"Als ik naar het stadion ga, wil ik gewoon goede wedstrijden zien. Het liefst wil ik ook een succesvol FC Bayern zien. Wat vaak vergeten wordt, is dat voetbal een spel is en leuk moet zijn. Voetbal draait niet alleen om winnen. Uiteindelijk gaat het niet alleen om de eindscore, maar om de kwaliteit van de wedstrijd zelf", aldus de ex-topspeler.

Gaat Bayern dit jaar weer kampioen spelen?

Meest recent

Fink in nauwe schoentjes: 4 wijzigingen bij KRC Genk?

Met een magere acht op 24 heeft KRC Genk zijn competitiestart compleet gemist. De druk neemt zo ...

0
0
Mokerslag voor Club Brugge: sterkhouder maanden out?

In een heus spektakelstuk bleef Club Brugge woensdag steken op een 5-5 gelijkspel tegen Westerlo. ...

170
170
Aster Nzeyimana voor schut gezet: "Wat een absolute loser!"

Hij is al jaren een vaste waarde op het Vlaamse scherm. Met zijn herkenbare stem, scherpe analyses ...

92
92
Nieuwe stunt op komst? Club krijgt stevige waarschuwing

Club Brugge ontpopt zich dit seizoen opnieuw alsmaar meer tot een team met twee gezichten. In de ...

155
155
Verschaeren in nesten: Hasi velt zijn oordeel

Het is voor heel wat jeugdproducten van Anderlecht een vervelende zomer geweest. Théo Leoni ...

95
95
Crisis Genk: Vanhaezebrouck duidt hét verschil met Club aan

KRC Genk staat voor een levensbelangrijk tweeluik. Donderdagavond in de Europa League tegen Rangers ...

108
108
Fans Anderlecht en Standard krijgen uitstekend nieuws

Komend weekend oogt de Jupiler Pro League nog vrij rustig, maar een week later staan er op de tiende ...

89
89
'Chelsea bezorgt Penders enorme domper'

Het voorbije jaar maakte Mike Penders een stormachtige ontwikkeling door. Hij werd eerste doelman ...

50
50
Oh zet puntjes op de i over gemiste megatransfer

Na moeilijke weken in de vaderlandse competitie hoopt KRC Genk zich donderdagavond op het Europese ...

67
67
Blessurezorgen Anderlecht: grote problemen op één positie

Anderlecht knoopte dinsdag na een maand eindelijk weer aan met de zege door AA Gent te kloppen. ...

199
199
Hayen met handen in haar: Club stoot zich wéér aan zelfde steen

Club Brugge en Westerlo voerden woensdagavond een zelden gezien spektakelstuk op, waarin maar liefst ...

150
150
Hasi scherp na onthulling Hubert: "Dat doe je niet"

De volgende speeldag in de Jupiler Pro League wordt afgetrapt met een clash tussen OH Leuven en ...

212
212
TRANSFERUURTJE: 'Kane dropt transferbom, KV Mechelen shopt nog'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

193
193
Club-ramp: 'Onyedika en Mechele horen verdict blessure'

Club Brugge speelde 5-5 gelijk tegen Westerlo na een spectaculaire wedstrijd in de Jupiler Pro ...

714
714
Belgische Champions League-bom in de maak?

De Belgische competitie maakte de afgelopen jaren een enorme opmars mee. Ook in Europa beginnen de ...

254
254
Verrassende Duivel op komst: keuze zorgt voor ophef

Bondscoach Rudi Garcia kijkt voor zijn selectie vooral naar prestaties in clubverband. Bij de Rode ...

96
96
'Bizarre beslissing: ex-ploegmaat stuurt Kompany wandelen'

Vincent Kompany staat dit seizoen onder grote druk bij Bayern München. Onze landgenoot loodste ...

78
78
Zulte Waregem snoeihard: 3 spelers naar B-kern verbannen

Zulte Waregem heeft de laatste weken een opmars gemaakt in het klassement, want met een zes op zes ...

236
236
Opvallend plan: verrast Garcia met nieuwe spitskeuze?

Binnen iets meer dan een week zal bondscoach Rudi Garcia wellicht zijn volgende selectie bekendmaken ...

84
84
Hubert beoordeelt Anderlecht: "Moet nu gebeuren"

Vrijdagavond wordt de negende speeldag van de Jupiler Pro League afgetrapt met een confrontatie ...

221
221
Kums overtuigt Belgische clubs met opmerkelijk initiatief

Afgelopen zomer nam Sven Kums op zijn 37ste afscheid van het profvoetbal. De gewezen Gouden Schoen ...

89
89
'Transferbom: grootmacht kaapt Rashford voor Barça'

FC Barcelona kende alweer een bewogen transferzomer. Het ging daarin in eerste instantie vooral op ...

183
183
Zorgen om Neerpede: Anderlecht komt met statement

RSC Anderlecht ziet het graag gebeuren: met Nathan De Cat breekt er nog maar eens een talent van ...

396
396
Rooney zet voetbalwereld op stelten met onthulling

Wayne Rooney gaat de legende in als een aanvaller met bakken talent. De ex-voetballer kende echter ...

137
137
Sterk Westerlo baalt: verrassende conclusie over Club

KVC Westerlo is een ploeg die voor de nodige voetbalvreugde zorgt in België. Het zijn zelden ...

254
254

Meer sportnieuws