Club Brugge ontpopt zich dit seizoen opnieuw alsmaar meer tot een team met twee gezichten. In de Champions League maakten ze indruk door eerst in de play-offs Rangers en daarna in de opener van de league phase Monaco te vernederen. In de competitie blijken ze echter een pak kwetsbaarder.
De voorbije weken ging Blauw-Zwart al verliezen in Mechelen en La Louvière en ook woensdagavond lieten ze weer van hun pluimen. In een knotsgekke wedstrijd gaven ze in de slotseconden nog de zege weg tegen Westerlo, dat een waanzinnige 5-5 uit de brand wist te slepen.
LEES OOK: Euvrard kraait victorie: "Al 15 jaar geleden!"
Standard ziet kansen tegen ClubEn dat Club zich in eigen land lang niet met hetzelfde aura presenteert als in Europa, maakt dat er alsmaar meer tegenstanders hun kans ruiken. Zo droomt nu ook Standard er bijvoorbeeld van om komend weekend te stunten.
"Wanneer Club in zijn beste vorm verkeert, zijn ze ronduit indrukwekkend. Maar op 90 minuten kan alles. Dus natuurlijk kan Standard dit Club kloppen", stelt trainer Vincent Euvrard onomwonden bij Sudpresse. "La Louvière heeft het gedaan en Westerlo had het ook gekund, in Brugge", voegt hij er fijntjes aan toe.
Eerste toppers voor Euvrard
Het wordt voor Euvrard zijn eerste topper in dienst van Standard. Het begin van een reeks, want een week later moeten ze op bezoek bij Anderlecht. De trainer kijkt alvast uit naar de sfeer in die wedstrijden.
"Natuurlijk kijk ik ernaar uit. Dat zijn de wedstrijden die je wil meemaken", geeft hij toe. "Ik ben geboren in 1982, dus ik ben opgegroeid met de rivaliteit tussen de grote drie: Standard, Club en Anderlecht. In de voorbereiding merk je geen verschil, maar tijdens de wedstrijd voel je wel die opwinding."