Kat Kerkhofs bouwt al geruime tijd aan haar eigen mediacarrière. De blondine vergaarde aanvankelijk bekendheid als de vrouw van Dries Mertens, ondertussen heeft ze echter haar eigen sporen verdiend in de TV-wereld. Kat pakte nu uit met fantastisch nieuws.
Leuvense band is onbreekbaar
Kerkhofs kwam recent op de proppen met fantastisch nieuws. Het ter ziele gegane festival Marktrock wordt immers nieuw leven ingeblazen en dat had een opvallende reden. Dries en kat hebben immers een heel speciale band met de stad Leuven, waar het muziekfestival zal plaatsvinden.
De speler van Galatasaray en het TV-gezicht trouwden in 2015 nog op de Grote Mark in de studentenstad. Nadat ze daarvoor al een relatie van 10 jaar hadden.
Al vanaf 11-jarige leeftijd zijn ze vrienden, 4 jaar later sloeg de vlam in de pan. “Hij heeft mijn nummer gevraagd en toen zijn we een kebab gaan eten. Vanaf toen was het geklonken", zo vertelde Kat destijds.
Prachtig eerbetoon aan vader
Kerkhofs komt uit een ondernemende familie, waarbij vader Jokke Kerkhofs jarenlang de organisator was van Marktrock, het muziekfestival dat jaren ontelbaar veel mensen lokte naar de studentenstad. In 2015 kwam er echter definitief een einde aan de organisatie in Leuven.
Samen met onder meer haar zus blaast Kat Marktrock nieuw leven in en ze hadden ook een prachtige primeur: een nog onbekende muziekgroep krijgt immers de kans om... in de voetsporen van Clouseau te treden: