"Ik ben alles kwijt" KV-supporter Steve Tielens met onthutsend verhaal

313 stemmen

Charmezanger Steve Tielens is een notoir supporter van KV Mechelen. De man kwam al eens iets minder positief in het nieuws, toen hij nogal fanatiek Noa Lang bejegende. Nu kwam er een klein drama af op de Malinwa-fan.

LEES OOK: Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Lang(e) tenen

Goed twee jaar geleden gingen de opmerkelijke beelden viraal: charmezanger Steve Tielens stond vlak achter de reclameborden toen Noa Lang een hoekschop mocht nemen in het AFAS-stadion.

De man kon zich duidelijk niet inhouden en gooide wat verwensingen richting de Club-speler. Lang zelf liet het overigens duidelijk niet aan zijn hart komen.

Voor Steve Tielens kwam er nu echter een groter drama op zijn pad. Na 27 jaar gaan hij en zijn vrouw Veerle immers uit mekaar, zo weet Dag Allemaal.

"Ben op spoed beland"

Een enorme klap voor Tielens, die heel emotioneel reageerde en aangaf 'alles kwijt te zijn'. “Ik voel me heel down. Na 27 jaar, waarvan 19 jaar getrouwd, elkaar loslaten, ik heb het daar heel moeilijk mee. Maar op een bepaald moment moet je als koppel kunnen toegeven dat het ‘op’ is. Voor alle duidelijkheid: ik verwijt Veerle helemaal niets en we gaan met veel liefde en respect uit elkaar.”

De nakende scheiding slaat diepe wonden bij de charmezanger. “Twee weken geleden ben ik op spoed beland. Plots ging mijn hart zo fel tekeer, ik dacht dat ik een hartaanval kreeg. En dan begon ik te hyperventileren. Het bleek een zware paniekaanval te zijn. Stress doet wat met een mens. Ik ga nu elke dag wandelen en probeer gezond te eten. Maar ik moet toegeven dat ik nog amper eet en, ja, soms een pintje te veel drink om mijn zorgen eventjes te vergeten.” Aldus de zanger via Dag Allemaal.

Kende u hem als zanger?

Meest recent

De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

49
49
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

9
9
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

39
39
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

21
21
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

77
77
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

106
106
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

25
25
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

42
42
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

55
55
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

240
240
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

147
147
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

36
36
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

193
193
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

137
137
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

132
132
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

89
89
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

411
411
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

324
324
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

128
128
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

127
127
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

91
91
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

32
32
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

161
161
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

193
193
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

41
41

Meer sportnieuws