"Ik ben alles kwijt" KV-supporter Steve Tielens met onthutsend verhaal

door

Charmezanger Steve Tielens is een notoir supporter van KV Mechelen. De man kwam al eens iets minder positief in het nieuws, toen hij nogal fanatiek Noa Lang bejegende. Nu kwam er een klein drama af op de Malinwa-fan.

LEES OOK: Noa Lang kookt nieuwe hit: ‘Noano’ groot succes in Turkije

Lang(e) tenen

Goed twee jaar geleden gingen de opmerkelijke beelden viraal: charmezanger Steve Tielens stond vlak achter de reclameborden toen Noa Lang een hoekschop mocht nemen in het AFAS-stadion.

De man kon zich duidelijk niet inhouden en gooide wat verwensingen richting de Club-speler. Lang zelf liet het overigens duidelijk niet aan zijn hart komen.

Voor Steve Tielens kwam er nu echter een groter drama op zijn pad. Na 27 jaar gaan hij en zijn vrouw Veerle immers uit mekaar, zo weet Dag Allemaal.

"Ben op spoed beland"

Een enorme klap voor Tielens, die heel emotioneel reageerde en aangaf 'alles kwijt te zijn'. “Ik voel me heel down. Na 27 jaar, waarvan 19 jaar getrouwd, elkaar loslaten, ik heb het daar heel moeilijk mee. Maar op een bepaald moment moet je als koppel kunnen toegeven dat het ‘op’ is. Voor alle duidelijkheid: ik verwijt Veerle helemaal niets en we gaan met veel liefde en respect uit elkaar.”

De nakende scheiding slaat diepe wonden bij de charmezanger. “Twee weken geleden ben ik op spoed beland. Plots ging mijn hart zo fel tekeer, ik dacht dat ik een hartaanval kreeg. En dan begon ik te hyperventileren. Het bleek een zware paniekaanval te zijn. Stress doet wat met een mens. Ik ga nu elke dag wandelen en probeer gezond te eten. Maar ik moet toegeven dat ik nog amper eet en, ja, soms een pintje te veel drink om mijn zorgen eventjes te vergeten.” Aldus de zanger via Dag Allemaal.

Kende u hem als zanger?

Meest recent

Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

71
71
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

219
219
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

140
140
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

164
164
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

254
254
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

80
80
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

621
621
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

309
309
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

208
208
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

318
318
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

222
222
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

387
387
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

365
365
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

126
126
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

492
492
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

223
223
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

108
108
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

429
429
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

390
390
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

151
151
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

297
297
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

226
226
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

309
309
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

169
169

Meer sportnieuws