Coucke en Alderweireld lyrisch na comeback Bart De Pauw

73 stemmen
Coucke en Alderweireld lyrisch na comeback Bart De Pauw

Gisterenavond is de langverwachte theatershow ‘Het uur van de olifant’ van Bart De Pauw in première gegaan in de Stadsschouwburg in Antwerpen. Dat bracht enorm veel volk op de been, onder meer ook heel wat BV's uit de voetbalwereld. Die bleken na afloop lyrisch over 'The King of Comedy'.

LEES OOK: Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

8 lange jaren van mediastilte

Na ongeveer acht jaar van mediastilte maakte De Pauw gisteren zijn comeback. De eens zo populaire TV-maker ging diep door het stof na een resem aanklachten voor grensoverschrijdend gedrag.

De Pauw werd ook veroordeeld door de rechtbank, waarna hij persona non grata leek bij zowat alle zenders. Een harde klap voor één van de boegbeelden van onder meer Schalkse Ruiters, die door een diep dal ging.

Comeback met gouden rand

Maar nu is De Pauw dus helemaal terug. In zijn theatershow neemt Bart De Pauw de mensen mee op een reis door zijn leven en rijkgevulde carrière. Van zijn jeugd in Wachtebeke, over hoe zijn vader zijn grootste fan was, tot zijn leven als ‘de man van Melle’ en een interview met Nicole Kidman.

Daarbij trekt hij ook de straat op met een verborgen camera. Iets wat lijkt aan te slaan, de meeste recensies vandaag tonen vooral dat De Pauw de mensen nog steeds aan het lachen krijgt.

Ook onder meer Marc Coucke en Toby Alderweireld lieten zich ronduit lyrisch uit over De Pauw. De verdediger van Antwerp spreekt zelfs over 'The King of Comedy', terwijl de eigenaar van Anderlecht iedereen oproep om vooral te gaan kijken.

Moet hij ook terug een kans krijgen op televisie?

Meest recent

Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

0
0
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

319
319
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

72
72
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

42
42
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

59
59
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

53
53
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

8
8
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

62
62
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

178
178
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

77
77
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

282
282
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

84
84
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

31
31
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

117
117
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

488
488
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

159
159
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

55
55
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

307
307
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

233
233
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

122
122
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

177
177
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

453
453
Thibaut Courtois laat achter de schermen andere kant zien

Hij hield België al meer dan eens recht op dit WK en groeide opnieuw uit tot een van de ...

82
82
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: Club Brugge legt prijs vast'

Club Brugge is inmiddels weer aan het trainen, maar verschillende internationals moeten nog ...

549
549
'Openda zet stapje terug: transfergevecht met vier clubs'

Loïs Openda zal ongetwijfeld met een wrang gevoel kijken naar de prestaties van de Rode Duivels ...

126
126

Meer sportnieuws