Groot schandaal: Evenepoel haalt furieus uit naar Ruben Van Gucht

86 stemmen
Groot schandaal: Evenepoel haalt furieus uit naar Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht heeft privé al wat stormen doorstaan, degene die nu op hem afkomt zou wel eens heel wat meer schade kunnen veroorzaken. Het blonde sportanker was gisteren te gast bij De Afspraak en deed daar ronduit controversiële uitspraken, die komen nu als een boomerang terug in zijn gezicht.

LEES OOK: Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Aangebrande uitspraken

Van Gucht was gisteren te gast bij De Afspraak om het wielervoorjaar te fileren. Daarin zorgde Remco Evenepoel voor een knap hoogtepunt door de Brabantse Pijl te winnen, al werd Luik-Bastenaken-Luik dan weer een domper.

Evenepoel toonde zich eveneens openhartig bij zijn terugkeer omtrent zijn geloof. Zo is hij steeds meer opgeschoven richting de Islam, iets waar hij naar eigen zeggen veel kracht uithaalt.

Gisteren werd ook dat onderwerp aangesneden bij De Afspraak, alleen gooide Van Gucht er ook een stevige roddel bovenop. Zo gaf het blonde sportanker aan dat Remco 'heel hard zorgt voor de familie van zijn vrouw'. “Ik begrijp niet helemaal wat je bedoelt”, zo pikte tafelgenoot Wouter Verschelden in. “Hij zorgt voor heel de familie van zijn vrouw, niet enkel voor haar?” “Ik hoor dat. Dus men mag inderdaad morgen zeggen dat het loze geruchten zijn. Ik ben nu zelf een gerucht dat ik opvang in de buik van de wielerwereld aan het vertellen.” Woorden die uiteraard meteen viraal gingen.

"Eerder zorgen maken over je eigen leven, Ruben"

Als door een wesp gestoken lanceerde Evenepoel nadien een statement via Instagram. “Laat me heel duidelijk zijn: dit is complete onzin. Mijn vrouw komt uit een welgestelde familie. Met ouders die door hard werk en ondernemerschap een prachtig leven voor hun kinderen hebben opgebouwd. Oumi was mijn buurmeisje. Haar ouders wonen op amper 200 meter van de mijne in Schepdaal. Iedereen die daar woont, weet dat ze in een prachtige villa wonen. Een kast van een huis.”

Waarna Remco ook persoonlijk nog hard uithaalde naar Van Gucht. “Misschien moet jij je eerder zorgen maken over je eigen familie, Ruben... Want we horen ook dingen.” Zo sloot hij een lijvig statement af. Of de twee ooit nog door één deur kunnen, is maar de vraag.

Gaan de uitspraken van Ruben Van Gucht er zwaar over?

Meest recent

Vrancken beantwoordt toekomstvraag na geweldig afscheid

Voor STVV stond er op de slotspeeldag niets meer op het spel, want de derde plaats was al lang ...

11
11
Blijft oudgediende alsnog bij Union?

Bij Union zal de spelersgroep in de komende maanden ongetwijfeld weer stevig veranderen, zoals ook ...

7
7
Strijd om CL in Serie A kent zeer straffe ontknoping

In de Serie A waren de ogen op de slotspeeldag zondagavond vooral gericht op de strijd om de laatste ...

40
40
Dé pineut bij Anderlecht: "Kan niet eens mee in provinciale"

Voor Anderlecht heeft een moeilijk seizoen zondag een zeer pijnlijk einde gekregen. Op het veld van ...

253
253
Muzio bevestigt: "Ik denk dat hij bij Union zal blijven"

Voor Union was de voorbije anderhalve week een rollercoaster. Enkele dagen na de bekerwinst ...

35
35
Mignolet onthult: droomafscheid ging bijna in rook op

Club Brugge heeft zijn seizoen in stijl afgesloten, want de landskampioen haalde in zijn slotmatch ...

131
131
Geen Europees voor Malinwa: Vanderbiest duidt reden aan

Het Belgische voetbalseizoen zit er na zondag zo goed als op. Alleen het laatste Europese ticket ...

163
163
Knap gebaar Vanaken: "Dat was vandaag de enige motivatie"

Club Brugge mocht donderdag al de landstitel vieren, maar heeft die zondag nog eens extra in de verf ...

132
132
Taravel excuseert zich en ziet oorzaak voor pandoering

Anderlecht heeft zijn seizoen afgesloten met een stevige valse noot. Het kreeg in zijn slotwedstrijd ...

429
429
Afscheid Mignolet: 'Big Si' op prachtige wijze uitgezwaaid

Simon Mignolet is officieel geen profvoetballer meer. De 38-jarige doelman nam vanavond afscheid ...

106
106
Club eert Mignolet met demonstratie, RSCA slikt vernedering

Om 18u30 stonden er nog drie matchen op het programma op de laatste speeldag van de Champions' ...

105
105
Westerlo twijfelt over twee spelers: "Bestuur praat met hen"

KVC Westerlo kende een goed seizoen. Issame Charai hoopt dat zijn sportieve bazen hem volgend jaar ...

51
51
Mrabti speelt open kaart: "Een andere Belgische club?"

KV Mechelen kondigde aan dat Kerim Mrabti de club verlaat. De ervaren middenvelder is transfervrij ...

144
144
Nu al pandoering voor Anderlecht: fans woedend

RSC Anderlecht kent een dramatisch seizoen. De Brusselaars zijn wel zeker van Europa, maar ze ...

294
294
CIES maakt 'beste JPL-team' bekend: aantal verrassingen

Onderzoeksbureau CIES heeft zijn beste elftal van de Jupiler Pro League meegedeeld. Ze deden dat aan ...

114
114
Tottenham op valreep gered, afscheid Guardiola in mineur

Het doek is gevallen over het seizoen in de Premier League. Tijdens de slotspeeldag wist Tottenham ...

56
56
Klaar voor WK: De Bruyne pakt uit met prinsheerlijke assist

In de Italiaanse Serie A wou SSC Napoli zondagavond zijn tweede plaats veilige stellen. Een puntje ...

70
70
'Porto springt in de dans om steunpilaar Club Brugge'

Zondag zet Club Brugge een punt achter zijn seizoen, maar voor de sportieve leiding zal het echte ...

227
227
Opstellingen PO I: Club met Mignolet, onuitgegeven ploeg RSCA

Zondagavond wordt de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs integraal op hetzelfde moment ...

120
120
'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'

Chelsea FC wil zondagavond alsnog een Europees ticket veroveren, maar de supporters kijken ook al ...

67
67
"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

154
154
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

421
421
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

276
276
Club naar Champions League: nu al uitsluitsel over loting

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

539
539
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

148
148

Meer sportnieuws