Groot schandaal: Evenepoel haalt furieus uit naar Ruben Van Gucht

86 stemmen
Groot schandaal: Evenepoel haalt furieus uit naar Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht heeft privé al wat stormen doorstaan, degene die nu op hem afkomt zou wel eens heel wat meer schade kunnen veroorzaken. Het blonde sportanker was gisteren te gast bij De Afspraak en deed daar ronduit controversiële uitspraken, die komen nu als een boomerang terug in zijn gezicht.

LEES OOK: Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Aangebrande uitspraken

Van Gucht was gisteren te gast bij De Afspraak om het wielervoorjaar te fileren. Daarin zorgde Remco Evenepoel voor een knap hoogtepunt door de Brabantse Pijl te winnen, al werd Luik-Bastenaken-Luik dan weer een domper.

Evenepoel toonde zich eveneens openhartig bij zijn terugkeer omtrent zijn geloof. Zo is hij steeds meer opgeschoven richting de Islam, iets waar hij naar eigen zeggen veel kracht uithaalt.

Gisteren werd ook dat onderwerp aangesneden bij De Afspraak, alleen gooide Van Gucht er ook een stevige roddel bovenop. Zo gaf het blonde sportanker aan dat Remco 'heel hard zorgt voor de familie van zijn vrouw'. “Ik begrijp niet helemaal wat je bedoelt”, zo pikte tafelgenoot Wouter Verschelden in. “Hij zorgt voor heel de familie van zijn vrouw, niet enkel voor haar?” “Ik hoor dat. Dus men mag inderdaad morgen zeggen dat het loze geruchten zijn. Ik ben nu zelf een gerucht dat ik opvang in de buik van de wielerwereld aan het vertellen.” Woorden die uiteraard meteen viraal gingen.

"Eerder zorgen maken over je eigen leven, Ruben"

Als door een wesp gestoken lanceerde Evenepoel nadien een statement via Instagram. “Laat me heel duidelijk zijn: dit is complete onzin. Mijn vrouw komt uit een welgestelde familie. Met ouders die door hard werk en ondernemerschap een prachtig leven voor hun kinderen hebben opgebouwd. Oumi was mijn buurmeisje. Haar ouders wonen op amper 200 meter van de mijne in Schepdaal. Iedereen die daar woont, weet dat ze in een prachtige villa wonen. Een kast van een huis.”

Waarna Remco ook persoonlijk nog hard uithaalde naar Van Gucht. “Misschien moet jij je eerder zorgen maken over je eigen familie, Ruben... Want we horen ook dingen.” Zo sloot hij een lijvig statement af. Of de twee ooit nog door één deur kunnen, is maar de vraag.

Gaan de uitspraken van Ruben Van Gucht er zwaar over?

Meest recent

'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

5
5
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

10
10
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

46
46
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

26
26
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

142
142
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

49
49
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

34
34
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

88
88
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

643
643
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

66
66
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

413
413
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

38
38
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

23
23
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

35
35
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

366
366
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

305
305
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

208
208
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

779
779
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

547
547
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

410
410
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

280
280
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

264
264
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

105
105
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

69
69
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

256
256

Meer sportnieuws