Groot schandaal: Evenepoel haalt furieus uit naar Ruben Van Gucht

86 stemmen
Groot schandaal: Evenepoel haalt furieus uit naar Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht heeft privé al wat stormen doorstaan, degene die nu op hem afkomt zou wel eens heel wat meer schade kunnen veroorzaken. Het blonde sportanker was gisteren te gast bij De Afspraak en deed daar ronduit controversiële uitspraken, die komen nu als een boomerang terug in zijn gezicht.

LEES OOK: Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Aangebrande uitspraken

Van Gucht was gisteren te gast bij De Afspraak om het wielervoorjaar te fileren. Daarin zorgde Remco Evenepoel voor een knap hoogtepunt door de Brabantse Pijl te winnen, al werd Luik-Bastenaken-Luik dan weer een domper.

Evenepoel toonde zich eveneens openhartig bij zijn terugkeer omtrent zijn geloof. Zo is hij steeds meer opgeschoven richting de Islam, iets waar hij naar eigen zeggen veel kracht uithaalt.

Gisteren werd ook dat onderwerp aangesneden bij De Afspraak, alleen gooide Van Gucht er ook een stevige roddel bovenop. Zo gaf het blonde sportanker aan dat Remco 'heel hard zorgt voor de familie van zijn vrouw'. “Ik begrijp niet helemaal wat je bedoelt”, zo pikte tafelgenoot Wouter Verschelden in. “Hij zorgt voor heel de familie van zijn vrouw, niet enkel voor haar?” “Ik hoor dat. Dus men mag inderdaad morgen zeggen dat het loze geruchten zijn. Ik ben nu zelf een gerucht dat ik opvang in de buik van de wielerwereld aan het vertellen.” Woorden die uiteraard meteen viraal gingen.

"Eerder zorgen maken over je eigen leven, Ruben"

Als door een wesp gestoken lanceerde Evenepoel nadien een statement via Instagram. “Laat me heel duidelijk zijn: dit is complete onzin. Mijn vrouw komt uit een welgestelde familie. Met ouders die door hard werk en ondernemerschap een prachtig leven voor hun kinderen hebben opgebouwd. Oumi was mijn buurmeisje. Haar ouders wonen op amper 200 meter van de mijne in Schepdaal. Iedereen die daar woont, weet dat ze in een prachtige villa wonen. Een kast van een huis.”

Waarna Remco ook persoonlijk nog hard uithaalde naar Van Gucht. “Misschien moet jij je eerder zorgen maken over je eigen familie, Ruben... Want we horen ook dingen.” Zo sloot hij een lijvig statement af. Of de twee ooit nog door één deur kunnen, is maar de vraag.

Gaan de uitspraken van Ruben Van Gucht er zwaar over?

Meest recent

'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

10
10
Vanhaezebrouck doet straffe uitspraak over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

36
36
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

28
28
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

133
133
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

91
91
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

181
181
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

96
96
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

127
127
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

102
102
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

770
770
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

1062
1062
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

73
73
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

522
522
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

163
163
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

288
288
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

627
627
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

163
163
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

150
150
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

349
349
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

214
214
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

222
222
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

255
255
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

790
790
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

514
514

Meer sportnieuws