Kleinzoon Jean-Marie Pfaff pronkt met nieuwe liefde: "Kan niet!"

door
Kleinzoon Jean-Marie Pfaff pronkt met nieuwe liefde:

Jean-Marie Pfaff beleeft een heuglijk moment. Eén van zijn kleinzonen, Liam, is immers dolverliefd en dat mag de hele wereld weten. De twee leerden elkaar kennen op een onverwacht moment en hebben wilde toekomstplannen.

LEES OOK: Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

"Een echt uitblinkertje"

Liam Liébaert is ondertussen 19 jaar oud en de jongste zoon van Debby Pfaff, één van de dochters van Jean-Marie. De jongeman volgt momenteel een opleiding tot schrijnwerker in het KA van Beveren, zo weet HLN.

Het is ook daar dat Liam zijn nieuwe liefde is tegengekomen: de knappe Nanou. De blondine is even oud als Liam en is afkomstig van Zwijndrecht. De twee groeiden dichter naar mekaar toe bij het vak PAV (project algemene vakken).

"In mijn opleiding zit ik alleen met jongens in de klas, dus natuurlijk keek ik naar de meisjes tijdens PAV. Nanou’s uiterlijk was me meteen opgevallen. Een uitblinkertje, zeg maar", zo klinkt het vol lof bij Liam in Het Laatste Nieuws.

Wilde toekomstplannen

Het was uiteindelijk Nanou die het initiatief nam en een berichtje stuurde via Instagram, Liam maakte het vervolgens officieel, al klonk er aanvankelijk vooral ongeloof bij zijn nieuwe vriendin. "Ben je 100% zeker dat je met mij samen wil zijn? Dat kan niet!’. Ze was wat onzeker, maar heel blij".

Ondertussen hebben de twee ook al wilde toekomstplannen. “We menen het heel serieus en praten wel over samenwonen, maar dat zal nog niet in de komende drie à vier jaren gebeuren. Eerst onze studies afmaken en daarna zullen we wel zien. Ik heb altijd gezegd dat ik lang bij mijn ouders wil blijven wonen.” Liam geeft nog mee dat de blondine vooral houdt van paardrijden en 'heel goed in de smaak valt bij zijn ouders'.

Screenshot: Instagram Liam Liébaert

Een sympathieke familie, de Pfaffs?

Meest recent

Bayern raast door met nieuw record, totale vernedering Ajax

Het Bayern München van coach Vincent Kompany blijft door de Bundesliga razen. Woensdag werd het ...

10
10
Kampioen foutloos: Union naar halve finales na knappe goals

Union SG blijft voorlopig als enige Belgische club actief op drie verschillende fronten. De ...

31
31
Hayen zet puntjes op i bij Genk: "Zou onrealistisch zijn"

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

114
114
Maag Courtois keert om: Vini slachtoffer walgelijk incident

Slechts enkele dagen na het ontslag van coach Xabi Alonso, moest Real Madrid opnieuw aan de bak. ...

60
60
Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Club Brugge is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en sneuvelde dinsdagavond op het ...

372
372
'Grote interesse Kerk: Antwerp onderneemt ultieme poging'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

354
354
'Anderlecht neemt drastische beslissing in dossier-Duranville'

De fans van RSC Anderlecht blijven voorlopig wachten op de eerste directe aanwinsten van de ...

369
369
Eerste finalist Africa Cup bekend: Mané zet Salah een hak

De eerste finalist op de Africa Cup is bekend. Senegal rekende woensdag in de vooravond namelijk met ...

103
103
Verrassende zondebok bij Club Brugge: "Kinderlijk!"

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

548
548
Antwerp ontdekt nieuwe parel: Goots gecharmeerd

Antwerp sloot 2025 ijzersterk af en is ook goed begonnen aan 2026. Het heeft zich dinsdag geplaats ...

176
176
'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club Brugge hoopt om Joel Ordoñez nog minstens tot het einde van het seizoen te kunnen ...

241
241
'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

291
291
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

121
121
Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

71
71
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

212
212
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

179
179
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

79
79
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

99
99
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

47
47
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

292
292
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

288
288
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

261
261
'Messi krijgt voorstel van 1,4 miljard euro'

In het voetbal gaat véél te veel geld om. Dat bleek nog maar eens. Gelukkig is er ...

252
252
Hasi heeft goed én slecht nieuws voor bekertreffen

RSC Anderlecht staat voor een heel belangrijk duel. Tegen AA Gent moet Paars-Wit zich plaatsen voor ...

320
320
Karl Vannieuwkerke verliest geduld rond Gouden Schoen

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

461
461

Meer sportnieuws