Kleinzoon Jean-Marie Pfaff pronkt met nieuwe liefde: "Kan niet!"

door
Kleinzoon Jean-Marie Pfaff pronkt met nieuwe liefde:

Jean-Marie Pfaff beleeft een heuglijk moment. Eén van zijn kleinzonen, Liam, is immers dolverliefd en dat mag de hele wereld weten. De twee leerden elkaar kennen op een onverwacht moment en hebben wilde toekomstplannen.

LEES OOK: RSCA-fan Eddy Merckx incasseert enorm grote klap

"Een echt uitblinkertje"

Liam Liébaert is ondertussen 19 jaar oud en de jongste zoon van Debby Pfaff, één van de dochters van Jean-Marie. De jongeman volgt momenteel een opleiding tot schrijnwerker in het KA van Beveren, zo weet HLN.

Het is ook daar dat Liam zijn nieuwe liefde is tegengekomen: de knappe Nanou. De blondine is even oud als Liam en is afkomstig van Zwijndrecht. De twee groeiden dichter naar mekaar toe bij het vak PAV (project algemene vakken).

"In mijn opleiding zit ik alleen met jongens in de klas, dus natuurlijk keek ik naar de meisjes tijdens PAV. Nanou’s uiterlijk was me meteen opgevallen. Een uitblinkertje, zeg maar", zo klinkt het vol lof bij Liam in Het Laatste Nieuws.

Wilde toekomstplannen

Het was uiteindelijk Nanou die het initiatief nam en een berichtje stuurde via Instagram, Liam maakte het vervolgens officieel, al klonk er aanvankelijk vooral ongeloof bij zijn nieuwe vriendin. "Ben je 100% zeker dat je met mij samen wil zijn? Dat kan niet!’. Ze was wat onzeker, maar heel blij".

Ondertussen hebben de twee ook al wilde toekomstplannen. “We menen het heel serieus en praten wel over samenwonen, maar dat zal nog niet in de komende drie à vier jaren gebeuren. Eerst onze studies afmaken en daarna zullen we wel zien. Ik heb altijd gezegd dat ik lang bij mijn ouders wil blijven wonen.” Liam geeft nog mee dat de blondine vooral houdt van paardrijden en 'heel goed in de smaak valt bij zijn ouders'.

Screenshot: Instagram Liam Liébaert

Een sympathieke familie, de Pfaffs?

Meest recent

'Anderlecht hakt knoop door: volgende optie gelicht'

Anderlecht moet zich dit weekend tegen AA Gent zien te herpakken als het niet verder teruggeslagen ...

33
33
Bayern‑top verrast Kompany met genadeloze wending

Bayern won in Bernabéu, maar intern bleef het daar niet bij. Terwijl Vincent Kompany sportief ...

27
27
Vroegtijdig einde carrière Mignolet? Vader reageert

Club Brugge moest donderdag een enorme opdoffer slikken. Het moest melden dat Simon Mignolet opnieuw ...

48
48
'Leegloop bij Standard: nog 6 vertrekkers in de maak?'

Standard begon vorig weekend uitstekend aan de Europe Play-Off met een zege in Leuven en kan met ...

30
30
'Anderlecht gaat vol voor oude bekende'

Anderlecht wacht nog steeds op zijn nieuwe sportief directeur, maar ondertussen moet er ook al ...

56
56
'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

120
120
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

36
36
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

614
614
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

63
63
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

66
66
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

313
313
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

75
75
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

348
348
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

375
375
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

57
57
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

180
180
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

149
149
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

85
85
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

40
40
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

276
276
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

55
55
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

51
51
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

226
226
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

127
127
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

329
329

Meer sportnieuws