Kleinzoon Jean-Marie Pfaff pronkt met nieuwe liefde: "Kan niet!"

53 stemmen
Kleinzoon Jean-Marie Pfaff pronkt met nieuwe liefde:

Jean-Marie Pfaff beleeft een heuglijk moment. Eén van zijn kleinzonen, Liam, is immers dolverliefd en dat mag de hele wereld weten. De twee leerden elkaar kennen op een onverwacht moment en hebben wilde toekomstplannen.

LEES OOK: Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

"Een echt uitblinkertje"

Liam Liébaert is ondertussen 19 jaar oud en de jongste zoon van Debby Pfaff, één van de dochters van Jean-Marie. De jongeman volgt momenteel een opleiding tot schrijnwerker in het KA van Beveren, zo weet HLN.

Het is ook daar dat Liam zijn nieuwe liefde is tegengekomen: de knappe Nanou. De blondine is even oud als Liam en is afkomstig van Zwijndrecht. De twee groeiden dichter naar mekaar toe bij het vak PAV (project algemene vakken).

"In mijn opleiding zit ik alleen met jongens in de klas, dus natuurlijk keek ik naar de meisjes tijdens PAV. Nanou’s uiterlijk was me meteen opgevallen. Een uitblinkertje, zeg maar", zo klinkt het vol lof bij Liam in Het Laatste Nieuws.

Wilde toekomstplannen

Het was uiteindelijk Nanou die het initiatief nam en een berichtje stuurde via Instagram, Liam maakte het vervolgens officieel, al klonk er aanvankelijk vooral ongeloof bij zijn nieuwe vriendin. "Ben je 100% zeker dat je met mij samen wil zijn? Dat kan niet!’. Ze was wat onzeker, maar heel blij".

Ondertussen hebben de twee ook al wilde toekomstplannen. “We menen het heel serieus en praten wel over samenwonen, maar dat zal nog niet in de komende drie à vier jaren gebeuren. Eerst onze studies afmaken en daarna zullen we wel zien. Ik heb altijd gezegd dat ik lang bij mijn ouders wil blijven wonen.” Liam geeft nog mee dat de blondine vooral houdt van paardrijden en 'heel goed in de smaak valt bij zijn ouders'.

Screenshot: Instagram Liam Liébaert

Een sympathieke familie, de Pfaffs?

Meest recent

Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

23
23
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

32
32
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

20
20
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

27
27
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

28
28
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

91
91
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

96
96
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

372
372
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

72
72
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

140
140
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

288
288
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

63
63
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

869
869
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

484
484
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

31
31
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

182
182
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

887
887
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

154
154
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

426
426
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

808
808
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

559
559
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

350
350
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

575
575
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

156
156

Meer sportnieuws