Kleinzoon Jean-Marie Pfaff pronkt met nieuwe liefde: "Kan niet!"

53 stemmen
Kleinzoon Jean-Marie Pfaff pronkt met nieuwe liefde:

Jean-Marie Pfaff beleeft een heuglijk moment. Eén van zijn kleinzonen, Liam, is immers dolverliefd en dat mag de hele wereld weten. De twee leerden elkaar kennen op een onverwacht moment en hebben wilde toekomstplannen.

LEES OOK: Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

"Een echt uitblinkertje"

Liam Liébaert is ondertussen 19 jaar oud en de jongste zoon van Debby Pfaff, één van de dochters van Jean-Marie. De jongeman volgt momenteel een opleiding tot schrijnwerker in het KA van Beveren, zo weet HLN.

Het is ook daar dat Liam zijn nieuwe liefde is tegengekomen: de knappe Nanou. De blondine is even oud als Liam en is afkomstig van Zwijndrecht. De twee groeiden dichter naar mekaar toe bij het vak PAV (project algemene vakken).

"In mijn opleiding zit ik alleen met jongens in de klas, dus natuurlijk keek ik naar de meisjes tijdens PAV. Nanou’s uiterlijk was me meteen opgevallen. Een uitblinkertje, zeg maar", zo klinkt het vol lof bij Liam in Het Laatste Nieuws.

Wilde toekomstplannen

Het was uiteindelijk Nanou die het initiatief nam en een berichtje stuurde via Instagram, Liam maakte het vervolgens officieel, al klonk er aanvankelijk vooral ongeloof bij zijn nieuwe vriendin. "Ben je 100% zeker dat je met mij samen wil zijn? Dat kan niet!’. Ze was wat onzeker, maar heel blij".

Ondertussen hebben de twee ook al wilde toekomstplannen. “We menen het heel serieus en praten wel over samenwonen, maar dat zal nog niet in de komende drie à vier jaren gebeuren. Eerst onze studies afmaken en daarna zullen we wel zien. Ik heb altijd gezegd dat ik lang bij mijn ouders wil blijven wonen.” Liam geeft nog mee dat de blondine vooral houdt van paardrijden en 'heel goed in de smaak valt bij zijn ouders'.

Screenshot: Instagram Liam Liébaert

Een sympathieke familie, de Pfaffs?

Meest recent

Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

11
11
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

104
104
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

21
21
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

17
17
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

40
40
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

76
76
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

167
167
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

645
645
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

113
113
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

206
206
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

161
161
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

145
145
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

260
260
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

40
40
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

44
44
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

169
169
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

508
508
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

248
248
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

232
232
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

140
140
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

90
90
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

469
469
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

343
343
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

149
149
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

143
143

Meer sportnieuws