Bart Cannaerts jaagt op wereldrecord in voetbalwereld

door
Bart Cannaerts jaagt op wereldrecord in voetbalwereld

Ongetwijfeld kent u Bart Cannaerts ondertussen wel. De guitige komiek duikt de laatste jaren steeds meer op in TV-programma's en dit tot genoegdoening van het Vlaamse publiek. In voetbalmiddens staat Cannaerts bekend als groot KV-supporter, al duikt hij binnenkort op bij... AA Gent.

LEES OOK: Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Quiz met komische toets

Cannaerts presenteert momenteel ‘De Dag van Vandaag’ op één, een quiz met een komische toets waarbij er elke avond één kijker (die in de woonkamer zit) naar huis kan gaan met een prijzenpot.

Die prijzenpot wordt verzameld door een paar uitgenodigde BV's, die elke dag zoveel mogelijk goede antwoorden moeten geven over de actualiteit. 

Maar wat weinig mensen weten: Cannaerts is zelf ook een verwoed kwisser. Zo heeft hij zijn eigen ploegje: ‘De Lustige Ludo’s’ waarmee hij regelmatig langs enkele Vlaamse kwissen trekt.

Wereldrecord in gevaar

Binnenkort wacht er voor het schermgezicht zelfs een prachtige, nieuwe uitdaging. Op 31 mei trekt Cannaerts naar de Planet Group Arena, daar wil hij samen met Nieuwsblad en de Pro League het wereldrecord 'De Grootste voetbalquiz ter Wereld' breken. 

Een kinderdroom voor Cannaerts dat hij binnenkort mogelijk pronkt in het Guinness Book of World Records? “Misschien wel. Ik had dat boek als kind en bladerde daar vaak in. Sommige records fascineerden me. Dat ik nu zelf deel kan uitmaken van zoiets? Prachtig idee. Je eigen naam daarin zien staan, dat is toch speciaal?” Zo laat hij optekenen bij Het Nieuwsblad.

Zelf interesse om deel te nemen? Kwalificeren kan via een online voorronde: daarvoor moet je zoveel mogelijk goede vragen na mekaar beantwoorden via deze link.

Vindt u Bart Cannaerts een goede presentator?

Meest recent

Spaanse pers ziet tal van uitblinkers bij Club Brugge

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van in het Jan Breydelstadion. Ze speelden ...

20
20
'Anderlecht krijgt gigantische opdoffer te verwerken'

RSC Anderlecht is op zoek naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi. De Brusselaars hebben ...

52
52
Leko baalt: Club met grote tegenvaller naar Madrid

Club Brugge speelde 3-3 tegen Atlético Madrid. Dat was al bij al een correct resultaat in het ...

50
50
Fiere Verhaeghe maakte brandhout van arbitrage: "Aan de rust ..."

Club Brugge is een historische avond rijker in de Champions League. Na een spectaculaire comeback ...

181
181
Club zege ontnomen tegen Atlético? Analisten vellen verdict

Club Brugge KV heeft woensdag opnieuw voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. Zo ...

302
302
Waanzinnige UCL-stunt Bodo/Glimt, peperdure slipper Arsenal

In de Champions League staat een finalist van vorig seizoen op de rand van de uitschakeling in de ...

51
51
Jan Breydel davert! Club laat Atlético sprakeloos na comeback

Club Brugge heeft zijn kansen op de 1/8ste finales van de Champions League gaaf kunnen houden. In de ...

246
246
'Trainerswending Anderlecht: Taravel krijgt voorwaarde'

RSC Anderlecht zou in grote lijnen rond zijn met zijn beoogde nieuwe trainer Alfred Schreuder. Maar ...

376
376
Code rood voor bondscoach Garcia: "Een catastrofe!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

582
582
"Pure diefstal" - Club-fans furieus na dubbele penaltyfase

Club Brugge KV beleefde woensdagavon een tegenvallende start van de Champions League-partij tegen ...

247
247
Rampscenario Club: Atlético profiteert van pijnlijke penalty

Club Brugge kruiste woensdagavond in de Champions League de degens met Atlético Madrid. Maar ...

58
58
Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

181
181
UCL: Newcastle haalt sloophamer boven, sterspeler scoort 4 keer

Deze week worden de heenmatchen in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. In ...

20
20
'Alle remmen los bij City: volgende PL-ster op komst'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

126
126
Gheysens razend: Kindermans gooit bom bij Anderlecht

RSC Anderlecht zet vol in op een schokwending rond Jean Kindermans. Paars-wit wil hem terug naar ...

1331
1331
Club slikt enorme domper, Atletico op volle sterkte

Club Brugge hoopt opnieuw de achtste finales in de Champions League te halen, maar daarvoor zal het ...

100
100
'Anderlecht overweegt enorme trainersverrassing'

Het blijft bij Anderlecht wachten op witte rook over een nieuwe trainer. Paars-Wit had gehoopt om ...

618
618
Lavia met opvallende tool snel weer op topniveau?

Het is intussen alweer bijna vier maanden geleden dat we Roméo Lavia nog eens op een ...

58
58
'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

129
129
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

166
166
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

171
171
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

285
285
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

158
158
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

118
118
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

99
99

Meer sportnieuws