Bart Cannaerts jaagt op wereldrecord in voetbalwereld

door
Bart Cannaerts jaagt op wereldrecord in voetbalwereld

Ongetwijfeld kent u Bart Cannaerts ondertussen wel. De guitige komiek duikt de laatste jaren steeds meer op in TV-programma's en dit tot genoegdoening van het Vlaamse publiek. In voetbalmiddens staat Cannaerts bekend als groot KV-supporter, al duikt hij binnenkort op bij... AA Gent.

LEES OOK: Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Quiz met komische toets

Cannaerts presenteert momenteel ‘De Dag van Vandaag’ op één, een quiz met een komische toets waarbij er elke avond één kijker (die in de woonkamer zit) naar huis kan gaan met een prijzenpot.

Die prijzenpot wordt verzameld door een paar uitgenodigde BV's, die elke dag zoveel mogelijk goede antwoorden moeten geven over de actualiteit. 

Maar wat weinig mensen weten: Cannaerts is zelf ook een verwoed kwisser. Zo heeft hij zijn eigen ploegje: ‘De Lustige Ludo’s’ waarmee hij regelmatig langs enkele Vlaamse kwissen trekt.

Wereldrecord in gevaar

Binnenkort wacht er voor het schermgezicht zelfs een prachtige, nieuwe uitdaging. Op 31 mei trekt Cannaerts naar de Planet Group Arena, daar wil hij samen met Nieuwsblad en de Pro League het wereldrecord 'De Grootste voetbalquiz ter Wereld' breken. 

Een kinderdroom voor Cannaerts dat hij binnenkort mogelijk pronkt in het Guinness Book of World Records? “Misschien wel. Ik had dat boek als kind en bladerde daar vaak in. Sommige records fascineerden me. Dat ik nu zelf deel kan uitmaken van zoiets? Prachtig idee. Je eigen naam daarin zien staan, dat is toch speciaal?” Zo laat hij optekenen bij Het Nieuwsblad.

Zelf interesse om deel te nemen? Kwalificeren kan via een online voorronde: daarvoor moet je zoveel mogelijk goede vragen na mekaar beantwoorden via deze link.

Vindt u Bart Cannaerts een goede presentator?

Meest recent

'Frustraties bij Union: grote naam richting uitgang'

Union SG maakt zich op voor een druk einde van het kalenderjaar. Ondertussen wordt achter de ...

3
3
Totale afgang? "België en Nederland overleven groepsfase níét"

Naast de Rode Duivels wist ook Oranje zich tijdens de voorbije interland-periode te verzekeren van ...

24
24
Engeland in paniek: Clement voelt bom onder stoel

Philippe Clement zet een nieuwe stap in zijn carrière, maar doet dat uitgerekend bij een club ...

96
96
'Club Brugge zet zinnen op peperdure tienersensatie'

Tijdens de voorbije interlandbreak wemelde het van de geruchten bij Club Brugge, dat opnieuw stevig ...

106
106
Garcia dropt bommetje: hiërarchie Rode Duivels verstoord?

Nu de kwalificatie voor het WK een feit is kan er al volop worden gespeculeerd over wie er volgende ...

183
183
Coucke breekt de boel open en ramt De Pauw nieuw tijdperk in

Jarenlang was Bart De Pauw een van de meest herkenbare tv-gezichten van Vlaanderen. Tot hij in 2017 ...

30
30
Pro League versus politiek: Parys met 2 voeten vooruit

Ondanks een vrij matige kwalificatiecampagne gaan de Rode Duivels volgend jaar naar het WK in ...

78
78
Garcia op ramkoers: KBVB neemt opvallend standpunt in

Dinsdag stelden de Rode Duivels hun WK-ticket veilig met een klinkende 7-0 zege tegen Liechtenstein, ...

118
118
VRT-rel escaleert: Bracke draait Van Gucht door gehaktmolen

Het was een opvallende parallel: zowel Tom Waes als Ruben Van Gucht werden recent veroordeeld voor ...

570
570
'Mannaert spuit mist over toekomst bij voetbalbond'

Nu de Rode Duivels eindelijk zeker zijn van hun WK-ticket zijn alle ogen op Vincent Mannaert ...

141
141
Garcia leert lesje: wissel van de wacht bij Rode Duivels

De klus is geklaard: de Rode Duivels gaan naar het WK. Maar best ook, want in tegenstelling tot wat ...

197
197
Dag Allemaal: 'Advocaat Verheye snoert ex keihard de mond'

De breuk tussen Rik Verheye en Manon Fichefet leek aanvankelijk nog in de typische sfeer van ...

407
407
Grote verrassing in PO1? "We hebben de kwaliteiten ervoor"

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League de vijftiende speeldag op het programma, waarna de ...

85
85
Antwerp mag hopen: weldra extra troef voor Wils?

Antwerp pakte voor de interlandbreak een broodnodige zege tegen La Louvière, waarmee het een ...

184
184
Kompany kreeg bijzondere boodschap van Bayern-icoon

Vlak voor de interlandbreak liet Bayern München voor de eerste keer dit seizoen een steekje ...

139
139
Laatste 6 WK-tickets: zo zien de play-offs eruit

In de voorbije week werden opnieuw heel wat tickets uitgedeeld voor het WK van volgende zomer. Onder ...

98
98
Heynen zet Genk op scherp voor straffe reeks

De voorbije week ging alle focus op de kwalificaties voor het WK, maar straks trekt de Jupiler Pro ...

76
76
Revelatie Godts heeft twee Ajax-iconen in het vizier

Tijdens de voorbije interlandperiode was Mika Godts een opvallende afwezige in de Belgische ...

14
14
'Standard gooit roer om en breekt met vervelende traditie'

Bij Standard is er de voorbije maanden heel veel veranderd. Er kwam een nieuwe bestuursploeg met ...

163
163
CIES noemt 10 volgende Duivels: hoop voor Charleroi en Gent?

De interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein leverden weer twee nieuwe Rode Duivels op, want ...

158
158
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil oude bekende, Standard wil cashen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

161
161
KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Het interlandvoetbal is achter de rug, tijd om de aandacht weer op de Jupiler Pro League. Daar staat ...

216
216
WK-selectie Rode Duivels: 4 wildcards voor Garcia?

De logische kwalificatie voor het WK is een feit. Ondanks de stemmingmakerij van de afgelopen dagen ...

111
111
'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

317
317
Proto tipt Belgische clubs: transfer voor JPL-smaakmaker?

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. Silvio Proto zal alvast ...

111
111

Meer sportnieuws