Bart Cannaerts jaagt op wereldrecord in voetbalwereld

door stemmen
Bart Cannaerts jaagt op wereldrecord in voetbalwereld

Ongetwijfeld kent u Bart Cannaerts ondertussen wel. De guitige komiek duikt de laatste jaren steeds meer op in TV-programma's en dit tot genoegdoening van het Vlaamse publiek. In voetbalmiddens staat Cannaerts bekend als groot KV-supporter, al duikt hij binnenkort op bij... AA Gent.

LEES OOK: Ruben Van Gucht diep geraakt door overlijden Hans Otten

Quiz met komische toets

Cannaerts presenteert momenteel ‘De Dag van Vandaag’ op één, een quiz met een komische toets waarbij er elke avond één kijker (die in de woonkamer zit) naar huis kan gaan met een prijzenpot.

Die prijzenpot wordt verzameld door een paar uitgenodigde BV's, die elke dag zoveel mogelijk goede antwoorden moeten geven over de actualiteit. 

Maar wat weinig mensen weten: Cannaerts is zelf ook een verwoed kwisser. Zo heeft hij zijn eigen ploegje: ‘De Lustige Ludo’s’ waarmee hij regelmatig langs enkele Vlaamse kwissen trekt.

Wereldrecord in gevaar

Binnenkort wacht er voor het schermgezicht zelfs een prachtige, nieuwe uitdaging. Op 31 mei trekt Cannaerts naar de Planet Group Arena, daar wil hij samen met Nieuwsblad en de Pro League het wereldrecord 'De Grootste voetbalquiz ter Wereld' breken. 

Een kinderdroom voor Cannaerts dat hij binnenkort mogelijk pronkt in het Guinness Book of World Records? “Misschien wel. Ik had dat boek als kind en bladerde daar vaak in. Sommige records fascineerden me. Dat ik nu zelf deel kan uitmaken van zoiets? Prachtig idee. Je eigen naam daarin zien staan, dat is toch speciaal?” Zo laat hij optekenen bij Het Nieuwsblad.

Zelf interesse om deel te nemen? Kwalificeren kan via een online voorronde: daarvoor moet je zoveel mogelijk goede vragen na mekaar beantwoorden via deze link.

Vindt u Bart Cannaerts een goede presentator?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
'Union mikt op jackpot: alle records aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

9
9
Bekerstress bij RSCA: cruciale update uit ziekenboeg

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

17
17
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

48
48
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

42
42
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

131
131
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

159
159
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

124
124
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

118
118
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

456
456
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

664
664
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

396
396
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

202
202
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

120
120
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

79
79
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

205
205
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

408
408
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

190
190
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

102
102
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

34
34
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

294
294
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

279
279
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

429
429
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

434
434
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

294
294
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

47
47

Meer sportnieuws