Bart Cannaerts jaagt op wereldrecord in voetbalwereld

46
Bart Cannaerts jaagt op wereldrecord in voetbalwereld

Ongetwijfeld kent u Bart Cannaerts ondertussen wel. De guitige komiek duikt de laatste jaren steeds meer op in TV-programma's en dit tot genoegdoening van het Vlaamse publiek. In voetbalmiddens staat Cannaerts bekend als groot KV-supporter, al duikt hij binnenkort op bij... AA Gent.

LEES OOK: Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Quiz met komische toets

Cannaerts presenteert momenteel ‘De Dag van Vandaag’ op één, een quiz met een komische toets waarbij er elke avond één kijker (die in de woonkamer zit) naar huis kan gaan met een prijzenpot.

Die prijzenpot wordt verzameld door een paar uitgenodigde BV's, die elke dag zoveel mogelijk goede antwoorden moeten geven over de actualiteit. 

Maar wat weinig mensen weten: Cannaerts is zelf ook een verwoed kwisser. Zo heeft hij zijn eigen ploegje: ‘De Lustige Ludo’s’ waarmee hij regelmatig langs enkele Vlaamse kwissen trekt.

Wereldrecord in gevaar

Binnenkort wacht er voor het schermgezicht zelfs een prachtige, nieuwe uitdaging. Op 31 mei trekt Cannaerts naar de Planet Group Arena, daar wil hij samen met Nieuwsblad en de Pro League het wereldrecord 'De Grootste voetbalquiz ter Wereld' breken. 

Een kinderdroom voor Cannaerts dat hij binnenkort mogelijk pronkt in het Guinness Book of World Records? “Misschien wel. Ik had dat boek als kind en bladerde daar vaak in. Sommige records fascineerden me. Dat ik nu zelf deel kan uitmaken van zoiets? Prachtig idee. Je eigen naam daarin zien staan, dat is toch speciaal?” Zo laat hij optekenen bij Het Nieuwsblad.

Zelf interesse om deel te nemen? Kwalificeren kan via een online voorronde: daarvoor moet je zoveel mogelijk goede vragen na mekaar beantwoorden via deze link.

Vindt u Bart Cannaerts een goede presentator?

Meest recent

Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

34
34
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

26
26
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

106
106
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

46
46
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

41
41
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

173
173
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

45
45
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

74
74
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

42
42
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

220
220
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

48
48
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

85
85
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

200
200
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

131
131
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

76
76
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

219
219
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

203
203
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

33
33
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

265
265
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

152
152
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

238
238
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

315
315
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

318
318
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

267
267
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

352
352

Meer sportnieuws