Beruchte porno-actrice brutaal voor schut gezet bij club Sels

door
Beruchte porno-actrice brutaal voor schut gezet bij club Sels

Nottingham Forest is bezig aan een uitstekend seizoen in de Premier League. De club van Rode Duivel Matz Sels staat op een gedeelde vijfde plek en kan de Champions League al ruiken. Eén van zijn meest beruchte fans zal dat feest helaas niet kunnen meevieren in het stadion.

LEES OOK: VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

'Met meer dan 1000 mannen...'

Tia Emma Bilinger, een 26-jarige Engelse blondine, vergaarde de afgelopen jaren bekendheid dankzij 'heel aparte' kwaliteiten. Zo heeft de dame al lange tijd een OnlyFans-account en daarin zorgt ze voor het betere 'stuntwerk.

Tia gaat door het leven als Bonnie Blue en had onder meer al eens seks met meer dan 1000 mannen op 24u tijd. Tevens zorgde ze al voor ophef door ook meermaals met studenten naar bed te gaan en dit gretig vast te leggen op video.

Stout plan bij Nottingham

Een soortgelijk plan had de Britse bij... Nottingham Forest. Blue wou de spelers ’een leuke tijd’ te bezorgen, maar daar kwam niets van in huis. "Ik ben onlangs naar een wedstrijd van Nottingham Forest geweest. Althans, ik heb het geprobeerd”, aldus de Britse bij ’Only Stans’.

"Ik kwam vervolgens aan bij het stadion en de beveiliging zei: ’Jij bent permanent van het terrein verbannen.’ Toen ze me vroegen om naar de zijkant te gaan, dacht ik: ’Misschien willen ze mij betere tickets geven, misschien willen ze mij naar mijn plaats begeleiden. Dat is best aardig.’ Maar toen pakten ze mijn kaartjes af en hebben ze mij naar buiten begeleid."

Blue sponsort overigens wel een amateurclub in Engeland, dat sinds kort met de initialen van de porno-actrice op het shirt speelt. Iets wat bij ouders en familieleden voor heel wat ophef zorgde. De Britse zou overigens ongeveer 700.000 euro per maand verdienen, de shirtjes kunnen er dus ongetwijfeld wel vanaf.

Kende u haar al?

Meest recent

'Bliksemexit Noa Lang: Serie A-transfer doet Napels daveren'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

0
0
Anderlecht strikt eindelijk spits: Romano onthult transfersom

Coach Besnik Hasi vraagt er inmiddels al wekenlang om, maar voorlopig blijft het wachten op een ...

105
105
"Dan klopt er iets niet" - zuivere kaping op Gouden Schoen?

De 72ste editie van de Gouden Schoen heeft voor een grote verrassing gezorgd. Zo was het Ardon ...

79
79
'Europese topclub dropt bom: sensationele comeback Kanté'

De winterse transferperiode is in de meeste grote voetballanden ondertussen halfweg. Maar er zitten ...

13
13
Lukaku doet boekje open: zo denkt hij écht over Vanaken

Op korte termijn wil Romelu Lukaku zo snel mogelijk zijn rentree maken bij SSC Napoli. Voor de ...

330
330
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, grote verrassing Duranville'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

252
252
Alonso was Real-sterren kotsbeu: training ontspoort

Het ontslag van Xabi Alonso bij Real Madrid zindert nog ferm na. De Spaanse oefenmeester werd ...

220
220
Mulder zet voetbalwereld op stelten: Vrouw steelt zijn hart

Het Gala van de Gouden Schoen leverde dit jaar meer gespreksstof op dan glamour alleen. Wat een ...

64
64
KV Mechelen droomt groots en roept straffe ambities uit

KV Mechelen doet het dit seizoen meer dan behoorlijk. Achter de Kazerne dromen ze al luidop van een ...

149
149
Club Brugge krijgt mentale tik: “Daar ligt dé oplossing"

Club Brugge kreeg in eigen huis een mokerslag van jewelste. Blauw-Zwart stond op een dubbele ...

342
342
Samuel Bastien terug naar Belgie? ‘Stunttransfer in de maak’

Samuel Bastien maakte in het verleden furore bij Standard Luik en vervolgens ging hij naar Burnley ...

94
94
Club Brugge rondt winterdeal af: akkoord in Spanje

Club Brugge heeft een uitgaande winterdeal afgerond. Op de officiële kanalen liet Blauw-Zwart ...

223
223
Pocognoli in het oog van de storm: ontslag in de maak?

Sebastien Pocognoli koos ervoor om Union SG te verlaten voor AS Monaco, maar de Belgische ...

94
94
Beslist! Lukaku hakt knoop door over Duivels én Anderlecht

Dat Romelu Lukaku ooit terugkeert naar RSC Anderlecht, dat staat vast. Maar wanneer? Daar is geen ...

451
451
Smaakmaker voor Union SG: Hubert nu al onder de indruk

Union SG begon goed aan 2026 met een zeer makkelijke kwalificatie voor de halve finales van de Beker ...

69
69
Hayen tovert met deze verrassing wit konijn uit de hoed

KRC Genk speelt zaterdag op het veld van Zulte Waregem. Dat is een belangrijke match voor de ...

491
491
Kleedkamer-interventie bij Club: Verhaeghe keihard aangepakt

Club Brugge is niet bepaald goed aan de tweede helft van het seizoen begonnen. Blauw-Zwart verloor ...

948
948
Onrust bij Man Utd: Lammens voelt meteen de gevolgen

Senne Lammens voelt het meteen: bij Manchester United is rust altijd tijdelijk. Met een nieuwe coach ...

268
268
Club genekt door VAR? Vanaken reageert live voor camera

Club Brugge heeft vrijdagavond een pijnlijke thuisnederlaag geleden tegen La Louvière. ...

1202
1202
'Anderlecht gaat los: twéé aanwinsten, JPL-transfer blijft optie'

Het heeft eventjes geduurd, maar er lijkt dan toch versterking onderweg bij RSC Anderlecht. Volgens ...

612
612
'Hayen laat zich gelden: groot slachtoffer bij KRC Genk'

In principe debuteerde hij vlak voor de winterstop al tegen Club Brugge. Maar het Nicky ...

600
600
Crisis doemt op bij Club Brugge: "Ben écht gechoqueerd"

Club Brugge is behoorlijk dramatisch aan de tweede seizoenshelft begonnen. Slechts enkele dagen ...

633
633
Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

27
27
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

70
70
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

536
536

Meer sportnieuws