Beruchte porno-actrice brutaal voor schut gezet bij club Sels

door
Beruchte porno-actrice brutaal voor schut gezet bij club Sels

Nottingham Forest is bezig aan een uitstekend seizoen in de Premier League. De club van Rode Duivel Matz Sels staat op een gedeelde vijfde plek en kan de Champions League al ruiken. Eén van zijn meest beruchte fans zal dat feest helaas niet kunnen meevieren in het stadion.

LEES OOK: 'Strijd om Seys is helemaal los: nog 2 clubs melden zich'

'Met meer dan 1000 mannen...'

Tia Emma Bilinger, een 26-jarige Engelse blondine, vergaarde de afgelopen jaren bekendheid dankzij 'heel aparte' kwaliteiten. Zo heeft de dame al lange tijd een OnlyFans-account en daarin zorgt ze voor het betere 'stuntwerk.

Tia gaat door het leven als Bonnie Blue en had onder meer al eens seks met meer dan 1000 mannen op 24u tijd. Tevens zorgde ze al voor ophef door ook meermaals met studenten naar bed te gaan en dit gretig vast te leggen op video.

Stout plan bij Nottingham

Een soortgelijk plan had de Britse bij... Nottingham Forest. Blue wou de spelers ’een leuke tijd’ te bezorgen, maar daar kwam niets van in huis. "Ik ben onlangs naar een wedstrijd van Nottingham Forest geweest. Althans, ik heb het geprobeerd”, aldus de Britse bij ’Only Stans’.

"Ik kwam vervolgens aan bij het stadion en de beveiliging zei: ’Jij bent permanent van het terrein verbannen.’ Toen ze me vroegen om naar de zijkant te gaan, dacht ik: ’Misschien willen ze mij betere tickets geven, misschien willen ze mij naar mijn plaats begeleiden. Dat is best aardig.’ Maar toen pakten ze mijn kaartjes af en hebben ze mij naar buiten begeleid."

Blue sponsort overigens wel een amateurclub in Engeland, dat sinds kort met de initialen van de porno-actrice op het shirt speelt. Iets wat bij ouders en familieleden voor heel wat ophef zorgde. De Britse zou overigens ongeveer 700.000 euro per maand verdienen, de shirtjes kunnen er dus ongetwijfeld wel vanaf.

Kende u haar al?

Meest recent

'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

166
166
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

72
72
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

74
74
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

35
35
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

166
166
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

262
262
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

82
82
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

155
155
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

494
494
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

119
119
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

77
77
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

214
214
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

405
405
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

200
200
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

65
65
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

266
266
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

32
32
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

268
268
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

222
222
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

81
81
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

176
176
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

529
529
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

92
92
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

157
157
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

112
112

Meer sportnieuws