Thomas Vermaelen tekende onlangs een nieuw contract bij Arsenal, maar dat is niet zomaar gegaan. De Belgische verdediger heeft er naar eigen zeggen lang over na moeten denken. "Natuurlijk, ik wist dat er twijfels waren over de club. Maar het belangrijkste is dat ik gelukkig ben", zei de linkspoot.
"Ik heb eigenlijk pas een jaar voor Arsenal gespeeld, dus ik wilde iets terug geven aan de club. Ik geloof in de club, ik vind de structuur erg goed. Dat is de grootste reden waarom ik ben gebleven. Ik denk dat we tegen Man City en Man United kunnen voetballen", zegt Vermaelen. "We moeten naar onszelf kijken en dat moesten we ook doen toen onze start niet goed was."
"We hadden geen geweldige start. We moesten voor elk punt vechten. Dat doen we en we gaan nu vooruit als team en in de organisatie. Als de vorm van het team goed is, kun je goed verdedigen. Als dat goed is, kun je voor een zege gaan en Robin van Persie scoort altijd, dus dat is ook goed."