AA Gent is met een 16 op 18 voortreffelijk aan het seizoen begonnen. Gaan de Buffalo's eindelijk nog eens een goed seizoen doormaken? Mathias Delorge sprak via de clubmedia na het verdienstelijke gelijkspel op het veld van KRC Genk.
LEES OOK: Gent blijft ongeslagen: "Dát is het verschil met vorig seizoen"
Delorge niet helemaal tevredenDe middenvelder was niet helemaal tevreden. "De teleurstelling gaat echter vooral over het spelbeeld. De eerste 35 minuten speelden wij heel goed en domineerden we Genk eigenlijk. Toen een goaltje extra maken was misschien wel handig geweest. Bij een 0-2 was het nog moeilijker geweest voor hen om die moed te vinden. Na de rust waren zij echter volledig de baas. Daar moeten we nog stappen in zetten: een match duurt 90 minuten.”"
AA Gent begon wél goed aan de partij. “We begonnen hier met het volste vertrouwen in onszelf: domineren, voetballen, duels winnen, kansen creëren, … De voorsprong was dan ook verdiend. Maar dan zie je dat Genk ook gewoon een goede ploeg is. Zij kwamen in de wedstrijd terwijl wij misschien iets te veel achteruitkropen. Dan kunnen we over het algemeen toch tevreden zijn met wat op het scorebord staat”, aldus de middenvelder.
Sonko maakt indruk
Momo Sonko speelde een goede match. Delorge had lof voor de flankaanvaller. “Heel blij ben ik voor hem. Hij is echt mijn maatje. Iedere week is hij aan het groeien, vind ik."
"Er was in het begin veel druk op hem, maar hij begint vrijer en met meer vertrouwen te spelen. Dan zie je dat hij enorm veel kwaliteiten heeft – dat is fijn om te zien. De Momo van op training hoop ik ook tijdens de matchen te zien, want die is niet normaal.”
Claudio Reulens