'KV Mechelen ziet nog goudhaantje vertrekken'

352
'KV Mechelen ziet nog goudhaantje vertrekken'

KV Mechelen hield zich deze zomer tot dusver vrij rustig op de transfermarkt. Met Corbanie, Praet en Van Meirvenne kwamen er voorlopig drie nieuwkomers, terwijl vijf spelers de club verlaten hebben. Daar komt mogelijk nog een zesde bij.

De aflopende contracten van Konaté, Mrabti en Bandé werden niet verlengd, terwijl smaakmakers Mathis Servais en Redouane Halhal te gelde gemaakt werden. Hun transfers naar respectievelijk Millwall en Venezia leverden samen maar liefst 9 miljoen euro op.

LEES OOK: Straffe wending Vanderbiest: KVM lanceert publiekelijk statement

Makanza kan KV Mechelen verlaten

Nu zou Malinwa nog een jong goudhaantje kunnen verliezen. Op X meldt WFCGRONINGEN dat ook Noah Makanza nog zou kunnen vertrekken. Het 21-jarige jeugdproduct werd vorig seizoen verhuurd aan zusterclub Helmond Sport en maakte daar een uitstekende indruk.

Makanza was bij de Nederlandse tweedeklasser immers in 37 wedstrijden goed voor zeven doelpunten en drie assists. Door die knappe cijfers krijgt hij in de voorbereiding een nieuwe kans bij de A-kern van KV Mechelen, maar ook een transfer behoort tot de mogelijkheden.

Interesse van Willem II

Willem II zou de Congolese jeugedinternational namelijk op zijn lijstje gezet hebben. Het is wel niet duidelijk hoe concreet de Eredivisie-club precies is. Makanza heeft in Mechelen nog een contract tot 2027, dus er zou een transfersom op tafel moeten komen.

Het valt ook af te wachten wat de plannen van KVM zelf met Makanza zijn. De concurrentie op het middenveld is voor hem alvast vrij pittig, want hij moet er opboksen tegen Hammar, Praet, Teague, Decoene en Salifou.

Moet KV Mechelen hem voluit zijn kans geven?

Meest recent

Charai tevreden: "Dat lukte ons vorig jaar niet"

Westerlo heeft zondagavond met 0-2 gewonnen op het veld van STVV en boekte zo zijn derde overwinning ...

3
3
"Rode Duivels? Ik sprak niet met Van Bommel"

Lucas Stassin (21) is uitstekend begonnen aan zijn avontuur bij Sevilla FC. De jonge Belgische spits ...

14
14
Hoefkens: "Een bizarre beslissing van Bruno"

Vitor Bruno heeft de spelers van RSC Anderlecht acht dagen vrijaf gegeven. De Portugese coach van ...

67
67
Wie vervangt Courtois? Defour en Proto verschillen van mening

Wie wordt de nieuwe nummer één van de Rode Duivels? Bondscoach Mark van Bommel staat ...

64
64
'Mourinho verliest geduld: keiharde Vinicius-ingreep'

Real Madrid heeft de interland-break in mineur ingezet. De Koninklijke verloor in de stadsderby ...

57
57
Van Bommel-revolutie: zéven nieuwe namen in basiself Duivels?

Het Mark van Bommel-tijdperk is maandag van start gegaan bij de Rode Duivels. De Nederlander heeft ...

446
446
Huiswerk voor Club Brugge: volgende toptransfer al bepaald

Door een extra lange interland-break ligt het clubvoetbal bijna drie weken stil. Tijdig die nuttig ...

246
246
Straffe wending Vanderbiest: KVM lanceert publiekelijk statement

KV Mechelen is bezig aan een uiterst teleurstellend seizoen tot dusver. Onvermijdelijk nam de druk ...

170
170
KRC Genk aan het wankelen: twee immense mankementen

KRC Genk kan allerminst tevreden zijn over de start van de competitie. Na zeven speeldagen hebben de ...

469
469
‘Van Bommel gooit Vanaken per direct uit basis’

Hans Vanaken maakte tegen Genk een sterke comeback, maar bij de Rode Duivels begint hij opnieuw ...

707
707
Jonathan Lardot velt oordeel over rode kaart Antwerp

Royal Antwerp FC verloor afgelopen speeldag van Union SG. Vlak na rust kreeg Bahmed Deuff twee keer ...

146
146
Mancini roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels hebben een sterk WK achter de rug, maar het tijdperk onder Rudi Garcia is voorbij. ...

96
96
De Meyer vreest ontslag bij STVV: “Gevaarlijk moment”

Sint-Truiden verbaasde vorig seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League onder Wouter ...

95
95
Eerste training van Bommel: Duivel geeft direct verstek

De Rode Duivels zijn aan het hoofdstuk onder Mark van Bommel begonnen. De Nederlandse oefenmeester ...

491
491
KRC Genk-duo snoeihard aangepakt: “Dat is het probleem”

KRC Genk ging afgelopen speeldag roemloos onderuit tegen Club Brugge. De Limburgers zijn onder Jess ...

417
417
Antwerp blijft inzetten op jeugd en bindt toptalent

Royal Antwerp FC richtte de blik de afgelopen jaren steeds vaker naar de eigen jeugd. The Great Old ...

71
71
Defour zet vraagtekens bij keuzes van Bruno

Steven Defour heeft vraagtekens geplaatst bij de keuzes van Anderlecht-trainer Vitor Bruno. Vooral ...

108
108
Stijnen en Nainggolan scheppen duidelijkheid over 'ruzie'

Géén Radja Nainggolan in de selectie van Patro Eisden afgelopen weekend. Achteraf ...

130
130
Alarmbellen op de Bosuil: Antwerp moet opletten

Royal Antwerp FC is niet goed bezig. De Great Old heeft amper 7 op 21 geboekt en ze moeten vooral ...

238
238
Sibierski en Bruno maken Anderlecht weer interessant

Bij RSC Anderlecht namen ze weer een nieuwe start. Voorlopig zijn we wel gecharmeerd door het werk ...

519
519
Croonen verklaart waarom Genk Burgess liet schieten

KRC Genk heeft puur individueel gekeken een zeer goede kern. Waarnemers zijn het er echter over eens ...

510
510
Vanwesemael geeft duidelijk aan wat er misloopt bij STVV

STVV leek op weg naar een goede start van het seizoen, maar de nul op zes tegen SK Beveren en KVC ...

63
63
Anderlecht zet trainer op straat

Een ontslag bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben Jelle Coene de deur gewezen. Die boekte zeer ...

477
477
KRC Genk met povere start: Thorup benoemt problemen

Jess Thorup is niet goed begonnen bij KRC Genk. De Limburgers mikken op de top drie, maar met een 9 ...

167
167
Bruno ziet drie absolute sterkhouders opstaan bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende een goede start van het seizoen. Ze haken aan bij de top in de klassering en ...

409
409

Meer sportnieuws