Voor de Rode Duivels kwam er vrijdagavond een einde aan hun WK en dat kwam hard aan. De manier waarop er uiteindelijk tegen Spanje met 2-1 verloren werd, was immers zeer pijnlijk. Een vermijdbaar tegendoelpunt in de 88ste minuut werd ons land immers fataal.
Daarbij had Senne Lammens boter op het hoofd. De 24-jarige doelman was in de 71ste minuut de geblesseerde Thibaut Courtois komen vervangen, maar kon twee minuten voor het einde een verre knal van Cubarsi niet klemmen, waardoor Merino de rebound kon binnenduwen.
LEES OOK: Ibrahimovic maakt Lammens én Garcia af: “Schaam jullie!”
Man Utd neemt Lammens in beschermingHet foutje van Lammens kreeg internationaal heel wat weerklank. Niet alleen doordat het in een kwartfinale van een WK gebeurde, maar wellicht ook omdat Lammens onder contract staat bij Manchester United. Die club en haar spelers blijven toch nog altijd onder een vergrootglas liggen.
United stak Lammens meteen na de wedstrijd wel een hart onder de riem met een tweet. "Kop op Senne, we staan allemaal achter je", schreven ze. The Sun verwacht dat de club onze landgenoot ook de komende weken in bescherming zal nemen en hem zal afschermen.
Steun van sterkhouders
Dat deden ze op Old Trafford immers ook met David Beckham, nadat die door heel Engeland verguisd werd omdat hij op het WK in 1998 een domme rode kaart gepakt had tegen Argentinië en zo de uitschakeling van zijn land ingeluid had. United is dus niet aan zijn proefstuk toe.
Bovendien wordt er binnen de club na een sterk seizoen ook absoluut niet aan Lammens getwijfeld. Ook de 'leadership group' van United, bestaande uit sterkhouders als Bruno Fernandes en Harry Maguire en de ervaren reservedoelman Tom Heaton, zou hun ploegmaat nog moed in gaan spreken.
Belgium’s #FIFAWorldCup run comes to an end in the quarter-finals 🇧🇪
— Manchester United (@ManUtd) July 10, 2026
Head up, Senne. We're all with you 🙏 pic.twitter.com/aWR0tyHZay
Jannick Lanckriet