'Offensieve versterking: Club vindt nieuw goudklompje'

744
'Offensieve versterking: Club vindt nieuw goudklompje'

De vernieuwde sportieve leiding van Club Brugge zal zijn handen de komende weken meer dan vol hebben. Zo worden heel wat transfers aan inkomende en uitgaande zijde verwacht. Daarnaast blijft men ook open voor opportuniteiten voor de langere termijn.

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zag de kersverse landskampioen zich genoodzaakt zijn sportieve leiding te herschikken. Daarbij werd voor een interne oplossing gegaan. Zo was er onder meer promotie voor Club Nxt-CEO Giulian Preud'homme, als 'Recruitment Director' wordt hij de eindverantwoordelijke in het transferbeleid.

LEES OOK: Club NXT-talent klopt op de deur: “Ik wil debuut maken”

Speuren naar jong talent

Preud'homme staat alvast voor een pittige vuurdoop. Zo maakt Club Brugge zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. Blauw-Zwart dreigt verschillende sterkhouders te verliezen. Aleksandar Stankovic is bijvoorbeeld op de terugweg naar Internazionale. Ook transfers van onder meer Joel Ordoñez, Christos Tzolis en Raphael Onyedika staan op de agenda.

Daar tegenover moet natuurlijk de nodige versterking volgen. Sowieso enkele directe aanwinsten die een onmiddellijke impact op de eerste ploeg kunnen hebben. Maar Club Brugge blijft ook de markt afspeuren naar jonge talenten die het verder kan vormen tot volwaardige profs en na een tijd met flinke winst door te verkopen. Daarop bouwde Blauw-Zwart een heus bussinesmodel uit.

Kazachs goudhaantje

En nu zou men opnieuw zo'n buitenlands goudklompje op de radar hebben staan. Het Kazachse Offside meldt namelijk op basis van bronnen op 'Telegram' dat Blauw-Zwart zijn vizier heeft gericht op Maksat Abraev. De 18-jarige flankaanvaller brak de voorbije weken helemaal door bij FC Astana met onder meer 2 goals en 3 assists in 12 competitieduels.

Abraev maakte ook al indruk bij de Kazachse jeugdselecties. Astana zou wel niet staan springen om zijn jonge talent te laten gaan. Hij ligt nog drie jaar onder contract en men gaat er vanuit dat zijn transferwaarde alleen maar zal strijgen. Club zal dus met een interessant bod moeten komen om de jongeling los te weken.

Wie heeft volgens u de beste scouting op dit moment?

Meest recent

Leko doet boekje open over explosief vertrek bij AA Gent

Bij Club Brugge kunnen ze niet morren over hun seizoen tot dusver. Ze pakten al 24 op 27 in de ...

84
84
'Rangers lacht aanbieding voor Raskin weg'

De wintermercato komt stilaan in het zicht, want er resten nog twee maanden tot de transfermarkt ...

17
17
Arsenal blameert zich tegen vierdeklasser in League Cup

In Engeland staat er deze week bekervoetbal op het programma en dat heeft voor een enorme verrassing ...

47
47
Dortmund wendt bekerblamage af, sensatie in Serie A

In België wordt er tijdens deze midweek niet gevoetbald, maar in het buitenland staan er wel ...

11
11
'Schok op Sclessin: straffe terugkeer bij Standard'

Bij Standard gaan ze momenteel door een lastige periode. De Rouches blikken terug op vier ...

106
106
Yamal breekt stilte na Gouden Bal: "Het komt eraan"

Maandagavond werd de Gouden Bal uitgereikt en die kende toch een verrassende laureaat. Het was ...

21
21
'Lukaku krijgt oude bekende (voorlopig) als trainer'

Romelu Lukaku was bij Napoli in een vervelende situatie beland na zijn blessure en koos daarom in de ...

47
47
'Strijd om smaakmaker Charleroi is helemaal los'

Charleroi leed vorig weekend dan wel verrassend zijn tweede nederlaag van het seizoen door een 3-0 ...

22
22
Leko zet smaakmaker onder druk: "Cruciaal seizoen voor hem"

Club Brugge is alweer aan een zeer sterk seizoen bezig. Het pronkt in de competitie met een zeer ...

170
170
Roemloze exit Bruno bij Anderlecht? "Met deze coach..."

De 4-0-nederlaag van Anderlecht bij AA Gent kwam hard aan in Brussel. Paars-wit creëerde wel ...

270
270
KRC Genk met luxeprobleem: "Thorup moet dat proberen"

KRC Genk wist een zes op zes te halen in de Jupiler Pro League en plaatste zich in de Croky Cup. ...

72
72
'Anderlecht in brand: Coucke moeit zich met ontslag Bruno’

Vitor Bruno mag voorlopig blijven bij Anderlecht. Toch zit de top van de club niet meer op ...

664
664
Tessa Wullaert na ontmoeting met Ronaldo: "Ik vind hem..."

Tessa Wullaert is de beste Belgische voetbalster ooit. Dat is al jaren duidelijk. Ze eindigde ...

245
245
Verhuurde spelers: Antwerp-huurling komt boven water

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

79
79
Andere Belg steelt show naast Godts: "Man Utd, haal hem!"

In Frankrijk heeft PSG een zeer goede zaak gedaan, want ze wonnen de topper tegen Olympique Lyon met ...

75
75
'Strijd om Tresoldi barst los: grootmachten overtuigd'

De wintermercato opent pas binnen een aantal maanden zijn deuren, maar nu al wordt er volop ...

192
192
Met dank aan Baro: extra troef voor AA Gent in titelrace

Na de teleurstellingen in de beker en Europa rechtte AA Gent op knappe wijze de rug tegen ...

308
308
Club Brugge zet grote stap: stadionwerken van start

Juridisch moeten er nog altijd een aantal zaken worden uitgeklaard, maar in de tussentijd blijft ...

524
524
Laatste kans verkeken: einde verhaal bij Anderlecht?

Vitor Bruno lijkt soms wel Russische roulette te spelen, want telkens is het koffiedik kijken ...

360
360
Ballon d’Or-baas onthult echte reden waarom Yamal niet won

Op het gala van de Gouden Bal kaapte Spanje het leeuwendeel van de prijzen weg, maar de hoofdvogel ...

326
326
'Kassa rinkelt bij Club Brugge: bod van 70 (!) miljoen'

Carlos Forbs verkeert eveneens in bloedvorm, maar dé man van het moment bij Club Brugge is ...

844
844
Grote schoonmaak Anderlecht: zestal weg in januari?

Na de zware nederlaag in Gent is het plots alweer crisis bij RSC Anderlecht. De meeste pijlen worden ...

747
747
Onverwachte BV steunt Van Gucht om liefdesleven: "Dappere ridder"

Ruben Van Gucht heeft van zijn privéleven bijna een publiek personage gemaakt. Terwijl de ene ...

17
17
Mbappé-rel escaleert: Real Madrid-ster door het stof

De rel rond Kylian Mbappé en zijn uitspraken over voormalige Chinese leider Mao Zedong ...

90
90
Diakhon krijgt volle laag na opstootje: “Kleuterklasgedrag!”

De wedstrijd tussen Club Brugge en Sint-Truiden VV zindert nog na. Na affluiten ging het volledig ...

326
326

Meer sportnieuws