'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

door
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De kans lijkt steeds groter dat er komende zomer, wanneer de middenvelder van RSC Anderlecht zijn laatste contractjaar ingaat, alweer een mijlpaal volgt. Met name een stap hogerop.

Paars-Wit hoopt De Cat nog langer vast te leggen, maar volgens zijn entourage staat hij momenteel niet bepaald te springen om zijn kribbel te zetten onder een nieuwe overeenkomst. Voor de Brusselaars, die niet het risico willen lopen om hem een jaar later gratis te laten gaan, zit er dan helaas niks anders op dan nu al te cashen.

LEES OOK: De Cat naar Bayern München? 'Sleutelrol Kompany onthuld'

RSCA kan cashen

Om het onderste uit de kan te halen mag Anderlecht alvast hopen op een opbod, want in het buitenland neemt de belangstelling in De Cat alsmaar toe. De meest concrete gegadigde blijkt voorlopig nog altijd Bayern München te zijn, waar Vincent Kompany uiteraard de plak zwaait. Een potentieel interessante troef om De Cat te verleiden.

Volgens transfergoeroe Ekrem Konur, weliswaar niet altijd de meest betrouwbare bron, is het de Duitsers alleszins menens en wordt er reeds een bod van ongeveer 30 miljoen voorbereid. Daarmee zou Bayern tegemoet komen aan de vraagprijs van Anderlecht, wat weliswaar niet betekent dat de recordkampioen ook zal zwichten.

Jacht op De Cat

Wie weet laat De Cat de kassa namelijk nóg wat luider rinkelen. Aan kapers op de kust geen gebrek, want behalve Newcastle liggen naar verluidt ook zowel Borussia Dortmund, Tottenham, Aston Villa, Brighton, Atlético Madrid áls AC Milan op vinkenslag. Dat laatste wordt intussen overigens tevens bevestigd vanuit Italiaanse hoek.

"Milan zit De Cat, die ook gevolgd wordt door diverse ploegen in Duitsland en Engeland, op de hielen", luidt het. De marktwaarde van de tiener, tot dusver goed voor vier doelpunten en vijf assists in 45 optredens, wordt vandaag op 25 miljoen geschat. Wellicht zal het product van eigen kweek Sporting echter een pak meer opleveren.

De Cat is al rijp voor de absolute top

Meest recent

Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

33
33
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

180
180
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

56
56
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

30
30
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

69
69
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

180
180
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

59
59
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

263
263
Flops kosten Genk duur: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

768
768
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

38
38
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

252
252
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

50
50
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

251
251
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

74
74
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

225
225
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

40
40
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

86
86
'Tottenham verbaast: topcoach stapt meteen in'

Tottenham beleeft een rampzalig seizoen, dat alleen maar van kwaad naar erger lijkt te gaan. Het ...

148
148
'Tedesco wil nu ook Genk beroven'

Nadat hij opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels, ging Domenico Tedesco dit seizoen ...

392
392
'Straffe wending: Tresoldi alsnog naar WK?'

Bij Club Brugge is Nicolo Tresoldi momenteel 'hot'. De spits scoort de laatste weken aan de lopende ...

239
239
Belgische coach moet ondanks mogelijke promotie opkrassen

Het bestaan van een hoofdtrainer is in de voetbalwereld vaak eenzaam en onzeker. Ze zijn vaak de ...

94
94
Beerschot haalt uit: 4 sterkhouders blijven langer

Beerschot mag nog altijd dromen van de Jupiler Pro League. De Mannekes zijn nog niet uitgeteld voor ...

78
78
Kruis over Rode Duivels? Kandidaat-spits ziet groot nadeel

De Rode Duivels nemen het in de nacht van dinsdag op woensdag op tegen Mexico in hun tweede ...

96
96
Kersvers Rode Duivel krijgt nieuwe bekroning

De Rode Duivels zijn goed begonnen aan hun stage in de Verenigde Staten met een ruime zege tegen het ...

50
50
Klappen voor Snelders: aangevallen door medegedetineerde

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

488
488

Meer sportnieuws