'Genk mag fluiten naar record: korting op Karetsas'

door
'Genk mag fluiten naar record: korting op Karetsas'

De meest waardevolle speler in de Belgische competitie, althans op papier, luistert naar de naam Konstantinos Karetsas. Het goudhaantje zijn geschatte marktwaarde van maar liefst 35 miljoen volstaat naar verluidt echter niet eens voor KRC Genk, dat nog een tiental miljoen hoger zou mikken. Alleen kan dat dan weer net iets te veel gevraagd blijken.

Als het afhangt van Dimitri de Condé, die er net zoals de tiener zelf geen doekjes om windt dat Karetsas straks wellicht al een stap hogerop zet, veegt de 18-jarige linkspoot alle records van de tabellen. Zo moet ook het Belgisch record eraan geloven. Momenteel staat dat nog op naam van Ardon Jashari, die vorige zomer voor bijna 40 miljoen van Club Brugge naar AC Milan verhuisde.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot KRC Genk en Union, Vossen verrast’

Korting op Karetsas?

In welke mate dat haalbaar is, zal ondanks de toenemende interesse moeten blijken. Zo stipt PJ Calcoen in Sjotcast een cruciaal werkpuntje aan. Met name het feit dat Karetsas, over alle competities heen wel al goed voor drie goals en vooral 16 (!) assists in 41 optredens, in de Jupiler Pro League dit seizoen nog geen enkel keer raak trof. "Dan denk ik dat die cijfers toch omhoog moeten."

Ludo Vandewalle vindt dan weer niet dat de negenvoudig Grieks international, die in totaal aan zes doelpunten en 21 assists in 84 matchen zit, daarop moet worden afgerekend. Al geeft hij wel toe dat Jashari aftroeven iets te hoog gegrepen lijkt. "Bij hem was ik zeker dat de topploegen zouden aankloppen. Dat is omwille van zijn leeftijd en statistieken nog te vroeg voor Karetsas, denk ik."

Genk mikt op jackpot

"Ik denk niet dat er een absolute topclub gaat komen, wat toch een impact heeft op de prijs. Net als het feit dat hij geen Champions League speelt", acht ook hij 35 miljoen daarom de limiet. Nochtans beweert Het Laatste Nieuws dat de polyvalente spelmaker, tegenwoordig terug vaker op rechts te vinden, wel degelijk reeds bij zowat alle grootmachten op de radar prijkt. Inclusief Real Madrid.

Vermits hij tot medio 2029 vastligt wenkt dus de jackpot voor Genk. Al valt het toch af te wachten of de belangstelling binnenkort al concrete vormen aanneemt. Volgens een AI-model dat Het Nieuwsblad raadpleegde is de stap naar pakweg Arsenal alvast nog veel te groot en zou Karetsas beter passen bij een team als Aston Villa. Al denkt men daar in de Cegeka Arena vast anders over.

Hoeveel zal Genk vangen voor Karetsas?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

107
107
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

0
0
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

38
38
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

75
75
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

18
18
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

217
217
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

155
155
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

146
146
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

26
26
Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Maxim De Cuyper mocht afgelopen weekend in de basis starten en bedankte voor het vertrouwen met twee ...

104
104
Vandenbempt snapt niets van JPL-club: “IJskoude keuze”

De Relegation Play-Offs zijn gedaan en Dender moet het in een tweeluik opnemen tegen Lommel. Peter ...

99
99
Trossard doet onthulling over VAR-controverse

Arsenal is nog steeds op titelkoers en een Belg speelt daar een grote rol in. Leandro Trossard werd ...

37
37
‘Courtois vreest: harde hand Mourinho dreigt bij Real’

José Mourinho wordt nadrukkelijker in verband gebracht met Real Madrid. De Portugese ...

122
122
‘Volgende uitdaging bekend: Openda geeft groen licht’

Loïs Openda kent een snertseizoen bij Juventus. De aanvaller speelt amper in Italië en ...

76
76
‘Club Brugge vreest vertrek: transferprioriteit onthuld’

Club Brugge verwacht een hete transferzomer. Blauw-Zwart strijdt nog volop voor de titel, maar ...

318
318
Absolute knaltransfer: Sadiki spreekt duidelijke taal

De opmars van Noah Sadiki is indrukwekkend. Na zijn transfer van Union SG naar Sunderland is de ...

76
76
Aardschok in Premier League: VAR afgemaakt na 17 replays

De overwinning van Arsenal op het veld van West Ham United zindert nog ferm na. In het absolute slot ...

86
86
Vandenbempt ziet twee titeltroeven Union SG opstaan

De titelstrijd is enorm spannend. Club Brugge is de leider in de Champions Play-Offs, maar Union SG ...

163
163
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot KRC Genk en Union, Vossen verrast’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

326
326
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

137
137
Hayen heeft nieuw plan bij Genk: "Daar zie ik iets in"

Ondanks wisselvallige play-offs ligt KRC Genk nog steeds op koers om in de barrages te strijden voor ...

229
229
'Club keert kart volledig: play-offs plots weer op tafel'

Er is de voorbije maanden al heel wat discussie geweest over de competitiehervorming in de Jupiler ...

723
723
'Barça verbaast met komst voormalige JPL-smaakmaker'

FC Barcelona verzekerde zich zondagavond van een tweede titel op rij door in de Clasico af te ...

67
67
Vandenbempt waarschuwt Club Brugge: "Pas toch maar op"

Club Brugge is veruit de beste ploeg in deze Play-Offs. Ze overklasten STVV en beginnen als leider ...

442
442
Degryse velt oordeel: moet Hazard spelen of niet?

RSC Anderlecht is vanaf vandaag voluit bezig met de bekerfinale. Thorgan Hazard startte op de bank ...

141
141
Vandenbempt snoeihard voor AA Gent en Anderlecht

AA Gent - Anderlecht eindigde op 1-1. Het was een wedstrijd met te weinig goed voetbal en toch wat ...

274
274

Meer sportnieuws