Paris Saint-Germain wist vorig seizoen eindelijk de Champions League in de wacht te slepen en lijkt ook nu weer een kanshebber op de beker met de grote oren. Dinsdag kunnen ze zich plaatsen voor de kwartfinales als ze erin slagen een 5-2-voorsprong tegen Chelsea te verdedigen. Maar in Parijs denken ze ook al aan volgend seizoen.
Ongetwijfeld moet er niet al te veel transfervuurwerk verwacht worden in de Franse hoofdstad, want daar kiezen ze in tegenstelling tot enkele jaren geleden vooral voor stabiliteit. Maar op enkele posities is vers bloed welkom.
LEES OOK: Jackpot Cercle: ‘AS Monaco klopt aan met miljoenen’
PSG lonkt naar Belgische marktDaarvoor lonkt PSG ook naar de Belgische markt, die ze alsmaar beter leren kennen sinds de eigenaars van de club enkele maanden geleden ook AS Eupen in handen kregen. Zo werd bijvoorbeeld Joel Ordoñez (Club Brugge) al genoemd bij PSG.
Maar de Fransen zouden ook een andere speler uit Brugge op het oog hebben. Volgens Jeunes Footeux zou PSG opmerkelijk genoeg ook bij Cercle kunnen gaan shoppen. Daar zou Flavio Nazinho een optie zijn.
Verrassende transfer bij Cercle
De Portugees is bezig aan een sterk seizoen en zou daardoor ook interesse genieten van Stuttgart en AS Monaco. Bij PSG zouden ze in hem een geschikte doublure zien voor zijn landgenoot Nuno Mendes op de linksachter.
Een transfer zou zeer opmerkelijk zijn, maar anderzijds is er ook een logische link tussen Nazinho en PSG. De speler wordt immers vertegenwoordigd door Gestifute, het kantoor van de bekende makelaar Jorge Mendes. Die heeft in Parijs een stevige voet tussen de deur en heeft er spelers als Vitinha, João Neves, Bradley Barcola, Warren Zaïre-Emery en Gonçalo Ramos in zijn portefeuille zitten.
Jannick Lanckriet