'Waanzinnig record in zicht: Bayern schiet in actie met Kane'

248
'Waanzinnig record in zicht: Bayern schiet in actie met Kane'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen gezet op een nieuw doel: het doelpuntenrecord aller tijden in de Bundesliga. Daarvoor rekent hij uiteraard op zijn topspits Harry Kane. En ook diens toekomst in München lijkt gevrijwaard.

Kane verhuisde in de zomer van 2023 van Tottenham Hotspur naar Bayern München. In zijn eerste seizoen kroonde hij zich er meteen tot topscorer in de Bundesliga, maar wederom bleef een grote prijs in teamverband uit. Vorig seizoen was het echter toch zover. Voor het eerst in zijn carrière kroonde de Engelse international zich tot landskampioen.

Ondertussen staat ook de Duitse supercup op zijn palmares en het zou al heel gek moeten lopen, als daar dit seizoen niet nog één of meerdere grote prijzen bij komen. Bayern staat immers royaal aan de leiding in de competitie, knokte zich naar de halve finales van de beker en plaatste zich in de Champions League rechtstreeks voor de 1/8ste finales.

LEES OOK: Kane heeft duidelijke transferboodschap voor Kompany

Op recordjacht

Dat Kane na jarenlange droogte bij Tottenham nu bezig is aan een heuse prijzenjacht, heeft deels met zijn eigen prestaties te maken. Zo kan de aanvaller duizelingwekkende cijfers voorleggen bij zijn Duitse werkgever. in 133 officiële matchen namens Bayern was hij al goed voor 130 goals en 31 assists. En dit seizoen kan er een fabuleus record bijkomen.

In de Bundesliga zit hij na 24 speeldagen al aan 30 goals. Hij heeft dus nog tien matchen om het doelpuntenrecord van Robert Lewandowski te breken. Die scoorde destijds 41 keer in één seizoen. Ook in teamverband is het doelpuntenrecord in de Bundesliga, dat al sinds 1972 staat, in zicht. Daarvoor moeten Kane en co nog 14 keer scoren in de resterende duels.

Verlenging op tafel

Hoewel hij inmiddels alweer 33 jaar oud is, blijft de waarde van Kane buiten kijf staan. De clubleiding en Kompany willen dan ook nog een tijdje met hem doorgaan. Zo meldt transferexpert Fabrizio Romano dat Der Rekordmeister actief werkt aan een contractverlenging. Die intenties waren al een tijdje bekend en nu zou de club ook concrete stappen hebben ondernomen. Er zouden al verkennende gesprekken lopen om de exacte intenties van beide partijen uit te pluizen. De verwachting is evenwel dat het uiteindelijk tot een akkoord zal komen.

🚀 FC Bayern München-fans lezen nu:

Kompany lyrisch over topspeler: "Hij is een artiest"
Kompany lyrisch over topspeler: "Hij is een artiest"
86

Kane is dit seizoen de beste spits op de Europese velden ...

Meest recent

Sibierski geeft zijn doel én filosofie prijs bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski voor een enorme koerswijziging gezorgd. De sportieve baas ...

26
26
Coach Brighton lyrisch over 'nieuwe De Cuyper'

Maxim De Cuyper trok een jaar geleden voor 20 miljoen euro van Club Brugge naar Brighton & Hove ...

15
15
Vermeeren over vertrek bij Antwerp: "Als men dat zou weten..."

Arthur Vermeerden keerde terug naar Royal Antwerp FC. De middenvelder kende geen geslaagde avonturen ...

46
46
Groot feest bij Westerlo: Standard gaat onderuit

Om 18u15 stond er een interessant duel op het programma met KVC Westerlo tegen Standard. Het werd ...

40
40
Weergaloze Moreira dé grote man bij AC Milan

In de Serie A en Premier League begonnen er vroeg op de avond ook twee matchen. Tottenham ging tegen ...

31
31
‘Club Brugge-topaankopen keren zich tegen Leko’

Club Brugge investeerde deze zomer ruim vijftig miljoen euro in een nieuwe ploeg. Toch botsen enkele ...

210
210
De Meyer zet spelers op hun plaats, feest bij Beveren

SK Beveren won verdiend met 2-0 van STVV. De Kanaries merkten ook dat de Waaslanders thuis een heel ...

30
30
Cercle Brugge onder druk: Friis ziet één groot probleem

Cercle Brugge is niet goed begonnen aan het seizoen. Met een twee op vijftien is het rapport ...

56
56
Geen revelatie: OH Leuven staat voor cruciaal seizoen

De afgelopen jaren moesten we toch even de wenkbrauwen fronsen bij bepaalde uitspraken. Zo werd OH ...

31
31
Vanaken wel of niet? Leko maakt selectie bekend

Hans Vanaken viel tegen Aston Villa uit met een lichte blessure. Er was veel twijfel of de Rode ...

147
147
Wilmots met kennersoog? Gouden zaak voor Standard

Bepaalde media durfden al eens neerbuigend te doen over Marc Wilmots, maar hij levert geen onaardig ...

44
44
Pandoering voor RSCA Futures, Sporting Hasselt viert

Om 16u stonden er twee matchen in de Challenger Pro League op het programma. RSCA Futures nam het op ...

70
70
Chelsea en Liverpool overtuigen weer niet in Premier League

Drukke namiddag in de Premier League. Om 16u vatten er maar liefst vijf partijen aan. Het was vooral ...

24
24
SK Beveren maakt sterke thuisreputatie weer waar tegen STVV

In de Jupiler Pro League begonnen SK Beveren en STVV om 16u op de Freethiel aan hun onderlinge ...

72
72
De Cat baalt enorm, Dortmund wint vlot

In de Bundesliga stonden er om 15u30 ook heel wat matchen op het programma. Borussia Dortmund kwam ...

81
81
Standard mag weer dromen: "Er is veel meer kwaliteit"

Standard is met een 11 op 15 zeer goed begonnen aan het seizoen. De Rouches spelen dit weekend op ...

52
52
Luis Vazquez (ex-RSCA) gaat viraal met 'misser van het jaar'

Luis Vazquez verliet RSC Anderlecht een aantal maanden geleden voor Birmingham City. De Argentijnse ...

161
161
Boskampt stelt vast: "Dat begint zich te wreken bij Club"

Club Brugge begon correct aan het seizoen, maar het is duidelijk dat het allemaal nog veel beter ...

297
297
Vanderbiest na 2 op 18: "Het is hier altijd iets, hé"

KV Mechelen verloor met 0-1 van RSC Anderlecht. De Maneblussers waren verdienstelijk, maar ook niet ...

108
108
Dé titelkandidaat in België? "Zij staan verder dan Club Brugge"

Union SG is inzake resultaten zeer goed begonnen aan het seizoen. Ze boekten een 13 op 15. Vanavond ...

338
338
Coosemans stelt vast: "Binnenskamers weten we dat"

RSC Anderlecht won met 0-1 op het veld van KV Mechelen. De Brusselaars speelden zeker niet ...

219
219
Leko over 'minder' Club: "Dat mogen jullie niet vergeten"

Club Brugge neemt het zondag op tegen Royal Antwerp FC. Op papier een leuke match, maar een topmatch ...

163
163
Ooit indruk gemaakt op Kompany, nu de parel van Beveren

SK Beveren is het seizoen correct begonnen met een zes op vijftien. Bij de Waaslanders komt een ...

77
77
De Meyer looft smaakmaker Beveren: "Klasbak!"

STVV is goed begonnen aan het seizoen. De Kanaries spelen namiddag op het veld van SK Beveren, dat ...

78
78
'Real broedt op nieuwe Mourinho-transfer: 70 miljoen'

Real Madrid kan dit seizoen goede resultaten voorleggen, maar afgelopen dinsdag tegen Internazionale ...

182
182

Meer sportnieuws