Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan de A-kern. Dit seizoen loopt het minder voor de U23 van Club in de Challenger Pro League.
Vorige speeldag werd er wel voor een derde keer op rij gewonnen in de competitie en ook in de Youth League wist Club NXT na een comeback tegen AS Monaco door te stoten. Toch dreigt er ook een domper.
LEES OOK: Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League
Mooi parcoursSiebe Wylin is de aanvoerder van Club NXT en ziet een positieve reeks. “We komen natuurlijk van ver, maar we zijn wel een ploeg die in alle omstandigheden blijft voetballen. We deden dat samen en zijn nu aan een mooi parcours bezig", citeerde Het Nieuwsblad Wylin.
In het nieuwe jaar loopt de trein wél in de CPL. “Je moet weten, in januari draaiden we de knop om. De rust deed goed en iedereen keerde fris terug voor de tweede seizoenshelft. Voor Nieuwjaar zaten we er vaak dicht bij maar was het doorgaans net niet, en nu dus net wel.”
Talent weg?
Het is nog niet zeker of Wylin ook na dit seizoen bij Club Brugge te zien zal zijn. “Ik focus na mijn blessure nu vooral op mijn eigen spel. Mijn contract loopt af, maar er is nog een optie van één jaar die al of niet kan gelicht worden.”
De 22-jarige rechtsback hield de deur op een exit alvast op een kier. “Het worden spannende maanden, maar waar ik volgend seizoen speel, maakt nu niet uit. Het moet vooral een win-winsituatie worden.”
Stephan Calander