Antwerp wrijft zich in de handen: topduo staat op

door
Antwerp wrijft zich in de handen: topduo staat op

Royal Antwerp FC kende een desastreuze reeks en keek zelfs even tegen degradatiezorgen aan. Stef Wils werd ontslagen en Joseph Oosting nam het stokje over. Plots keerde het tij en The Great Old kan weer op een plek in de top zes hopen.

Oosting is sterk begonnen bij Antwerp. De Nederlander tekende een contract voor 2,5 jaar op de Bosuil en kwam op advies van Marc Overmars. Oosting gaf een interview aan het Nederlandse ESPN.

LEES OOK: Antwerp met fikse mee- en tegenvaller voor bekertreffen

Weer ambities

En Antwerp wrijft zich in de handen met Oosting. De Nederlander heeft ervoor gezorgd dat stamnummer 1 weer op de rails zitten. "Het voelde meteen goed. Ik vind Overmars een interessante ‘TD’ om mee samen te werken, daar wil ik van leren."

Antwerp kan plots weer naar boven kijken in het klassement. "Ik heb ze verteld waar ik voor sta en waar we elkaar kunnen vinden. Wat ons met elkaar bindt. Het klinkt simpel, maar gewoon hard werken. Kunnen we het samen, willen we het samen en hoe gaan we het samen doen."

Duo staat op

Ook staat er een topduo op bij Antwerp. Vincent Janssen en Gyrano Kerk nemen het voortouw en presteren sterk. Oosting en Antwerp zijn in de wolken. "Die maken heel veel impact in wedstrijden. In ieder geval sinds wij er zijn. Een heel dodelijk koppel." Zien we Antwerp weer in Play-Off 1?

Denk jij dat Antwerp dit seizoen Play-Off 1 zal halen?

Meest recent

PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

0
0
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

36
36
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

32
32
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

73
73
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

42
42
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

80
80
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

19
19
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

121
121
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

486
486
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

139
139
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

349
349
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

66
66
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

440
440
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

129
129
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

52
52
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

361
361
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

125
125
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

257
257
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

300
300
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

780
780
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

97
97
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

215
215
Straffe Anderlecht-comeback? Ariël Jacobs reageert

RSC Anderlecht pakte in de beker een ferme opsteker door zich onverhoopt te kwalificeren voor de ...

546
546
Ophef na Atlético-Barça: Flick compleet over de rooie

FC Barcelona kreeg in de beker een ferm pak slaag van Atlético Madrid, de tegenstander van ...

65
65
De Cat spaart lof niet over Taravel: “Hij had gelijk”

RSC Anderlecht zat de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen, maar tegen Royal Antwerp FC ...

326
326

Meer sportnieuws