Bommetje bij Club Brugge: Verhaeghe ontslaat trainer

door
Bommetje bij Club Brugge: Verhaeghe ontslaat trainer

Terwijl de hoofdmacht van Club Brugge zondag een deugddoende zege boekte tegen Union gaat het met Club NXT van kwaad naar erger. Na de zware nederlaag tegen Jong AA Gent van afgelopen weekend blijft het bestuur van Blauw-Zwart dan ook niet bij de pakken zitten.

Via de officiële kanalen laat Club namelijk weten dat het besloten heeft om de samenwerking met Tim Wolf stop te zetten. De 37-jarige Nederlander stond sinds het begin van dit seizoen aan het roer bij de beloftenploeg, die met een schamele drie op 24 momenteel onderaan het klassement bengelt in de Challenger Pro League.

LEES OOK: Club Brugge pakt weer uit met contractverlenging

Bijltjesdag in Brugge

Ondanks de goede prestaties in de UEFA Youth League, waar Club NXT met een fraaie zes op zes pronkt, is dat ver onder de gebruikelijke standaard in Roeselare. De afgelopen jaren kroonde de Brugse U23 zich immers nog steevast tot de beste beloftenploeg in de reeks. Wolf betaalt nu het gelag voor die abrupte achteruitgang.

"Ondanks zijn inspanningen werden de doelstellingen van de combinatie talentontwikkeling en het behalen van sportieve resultaten niet voldoende ingelost. Club NXT bedankt coach Wolf voor zijn engagement en wenst hem veel succes in het verdere verloop van zijn carrière. Verdere communicatie volgt op een later moment."

Verhaeghe dumpt Wolf

Na succesverhalen zoals Rik De Mil, Nicky Hayen, Hayk Milkon en Robin Veldman sloeg Club de bal nu dus voor het eerst mis met Wolf, wiens verhaal amper vier maanden na zijn overstap van PSV reeds uit is. Na acht speeldagen was de maat vol voor de immer ambitieuze Bart Verhaeghe, zaterdag zelf aanwezig in The Nest.

"Wolf zorgde van meet af aan voor controverse. Hij kreeg het onder meer aan de stok met Kaye Furo. Eén assistent dreigde al na enkele weken op te stappen, maar werd alsnog overtuigd aan boord te blijven", onthult Het Laatste Nieuws. Tot er een opvolger wordt aangesteld neemt assistent Wouter Hias de miscast zijn taken over.

Terecht ontslag?

Meest recent

Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

65
65
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

196
196
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

132
132
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

156
156
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

251
251
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

79
79
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

612
612
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

307
307
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

194
194
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

317
317
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

219
219
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

383
383
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

360
360
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

126
126
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

489
489
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

223
223
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

106
106
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

425
425
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

389
389
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

151
151
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

296
296
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

226
226
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

309
309
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

169
169

Meer sportnieuws