Bommetje bij Club Brugge: Verhaeghe ontslaat trainer

door
Bommetje bij Club Brugge: Verhaeghe ontslaat trainer

Terwijl de hoofdmacht van Club Brugge zondag een deugddoende zege boekte tegen Union gaat het met Club NXT van kwaad naar erger. Na de zware nederlaag tegen Jong AA Gent van afgelopen weekend blijft het bestuur van Blauw-Zwart dan ook niet bij de pakken zitten.

Via de officiële kanalen laat Club namelijk weten dat het besloten heeft om de samenwerking met Tim Wolf stop te zetten. De 37-jarige Nederlander stond sinds het begin van dit seizoen aan het roer bij de beloftenploeg, die met een schamele drie op 24 momenteel onderaan het klassement bengelt in de Challenger Pro League.

LEES OOK: Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

Bijltjesdag in Brugge

Ondanks de goede prestaties in de UEFA Youth League, waar Club NXT met een fraaie zes op zes pronkt, is dat ver onder de gebruikelijke standaard in Roeselare. De afgelopen jaren kroonde de Brugse U23 zich immers nog steevast tot de beste beloftenploeg in de reeks. Wolf betaalt nu het gelag voor die abrupte achteruitgang.

"Ondanks zijn inspanningen werden de doelstellingen van de combinatie talentontwikkeling en het behalen van sportieve resultaten niet voldoende ingelost. Club NXT bedankt coach Wolf voor zijn engagement en wenst hem veel succes in het verdere verloop van zijn carrière. Verdere communicatie volgt op een later moment."

Verhaeghe dumpt Wolf

Na succesverhalen zoals Rik De Mil, Nicky Hayen, Hayk Milkon en Robin Veldman sloeg Club de bal nu dus voor het eerst mis met Wolf, wiens verhaal amper vier maanden na zijn overstap van PSV reeds uit is. Na acht speeldagen was de maat vol voor de immer ambitieuze Bart Verhaeghe, zaterdag zelf aanwezig in The Nest.

"Wolf zorgde van meet af aan voor controverse. Hij kreeg het onder meer aan de stok met Kaye Furo. Eén assistent dreigde al na enkele weken op te stappen, maar werd alsnog overtuigd aan boord te blijven", onthult Het Laatste Nieuws. Tot er een opvolger wordt aangesteld neemt assistent Wouter Hias de miscast zijn taken over.

Terecht ontslag?

Meest recent

Club-fan Julie Vanloo in ongemakkelijke situatie

Wat begon als een luchtig gesprek, kreeg gisterenavond plots een heel intieme wending voor Julie ...

74
74
‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

152
152
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

77
77
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

67
67
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

147
147
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

306
306
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

130
130
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

312
312
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

110
110
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

171
171
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

156
156
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

242
242
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

618
618
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

151
151
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

264
264
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

66
66
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

223
223
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

108
108
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

159
159
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

339
339
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

297
297
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

153
153
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

353
353
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

258
258
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

268
268

Meer sportnieuws