Er is de voorbije weken heel wat kritiek geweest op het transferbeleid van Anderlecht. Te weinig aanwinsten wisten zich al te onderscheiden, met enkel Saliba en Llansana die al regelmatig basisplaatsen kregen. Maar zondag wist er zich wel een andere aanwinst te onderscheiden.
Tegen Standard was het immers Mihajlo Cvetkovic die Anderlecht de drie punten bezorgde. De jonge spits scoorde het enige doelpunt van de wedstrijd amper enkele minuten nadat hij ingevallen was. Hij komt zo eindelijk bovendrijven.
LEES OOK: Spitsenkwestie Anderlecht: Hasi velt zijn oordeel
Cvetkovic toont zich eindelijkAnderlecht betaalde in de zomer toch 3 miljoen euro om de 18-jarige Serviër weg te plukken bij Cukaricki. In de eerste maanden van het seizoen kwam hij echter niet verder dan wedstrijden bij de RSCA Futures in 1B.
Pas de laatste weken mocht hij invallen bij het eerste elftal, na het vertrek van Kasper Dolberg en het uitvallen van Adriano Bertaccini. Nu heeft hij dus eindelijk ook zijn eerste doelpunt beet. Dat was een enorme opluchting voor Cvetkovic.
Nu klaar voor basisplaats?
"Ik heb hier lang op gewacht, toch 2 à 3 maanden. Maar nu ben ik er, wil ik meer scoren en wil ik tonen wie ik ben", toont hij zich ambitieus bij Sporza. "Een makkelijke goal, maar ook die tellen, hé. Een aanvaller moet op die plaats staan. Je moet elke bal volgen en op het veld moet je altijd alles geven. Dan volgt de beloning."
Het is hopen voor Anderlecht dat Cvetkovic nu ook helemaal vertrokken is. Luis Vazquez stelde nog maar eens teleur en stilaan lijkt de conclusie toch dat hij te min is voor RSCA. Maar over een basisplaats wil Cvetkovic nog niet spreken. "Dat weet ik niet. Goals scoren is mijn job. Ik zie mezelf wel als a fox in the box."