'Situatie Jackers escaleert: Club grijpt keihard in'

3342 stemmen
'Situatie Jackers escaleert: Club grijpt keihard in'

Club Brugge werd woensdag wakker met een kater. Het stond lange tijd dicht bij een zeer knappe zes op zes in de Champions League, maar kraakte dinsdagavond in het slotkwartier alsnog op het veld van Atalanta.

Een 0-1-voorsprong werd nog helemaal uit handen gegeven en uiteindelijk ging Blauw-Zwart nog met 2-1 onderuit. De nederlaag kwam hard aan, in het bijzonder bij enkele spelers. Zeker bij het eerste tegendoelpunt hadden twee spelers boter op het hoofd.

LEES OOK: 'Sommer eist slachtoffer: Club terug transfermarkt op'

Jackers alweer in de fout

Cisse Sandra leed eerst dom balverlies met een slechte pass achteruit, waarna Nordin Jackers ook in de fout ging. De doelman bracht eerst nog uitstekend redding, maar werd dan overmoedig. Hij kwam te ver en te laat uit zijn doel en veroorzaakte een strafschop.

Alwéér een fout van Jackers dus, want de voorbije weken ging de 28-jarige al een paar keer de mist in. Hij blunderde in de competitie ook al tegen AA Gent en La Louvière en dat kostte Club telkens ook punten. Na de derde keer grijpt Club in.

Club legt Jackers spreekverbod op

Het Laatste Nieuws weet immers dat Jackers na de match op Atalanta een spreekverbod gekregen heeft. VTM wou de doelman interviewen - rechtenhouders mogen van de UEFA in principe met gelijk welke speler praten - maar van hogerhand werd beslist dat het beter was dat Jackers de pers niet te woord zou staan.

De keeperskwestie lijkt zo stilaan te escaleren bij Club. Die hebben ze echter zelf gecreëerd door te beginnen roteren tussen Jackers en Simon Mignolet. Daardoor kwamen beide doelmannen zwaar onder druk te staan en vooral Jackers lijkt daaronder begeven te zijn. Omdat Mignolet nu echter in de lappenmand ligt, heeft Club voorlopig echter geen andere optie dan met hem verder te gaan als nummer één.

Moet Mignolet weer de vaste nummer één worden wanneer hij terug fit is?

Meest recent

KRC Genk strikt Thorup én is Engelse club te snel af

KRC Genk heeft zeer snel gehandeld na het vertrek van Nicky Hayen naar Burnley. De Limburgers ...

1
1
Obbi Oulare stunt met nieuwe Belgische club

Obbi Oulare leek ooit op weg naar een grote carrière, maar verkeerde keuzes en blessureleed ...

7
7
AA Gent rondt héél opvallende transfer officieel af

AA Gent heeft zopas een heel vreemde transfer afgerond. De Buffalo's hebben een van de grote ...

24
24
'Club Brugge tast diep in buidel: bod van 10 miljoen'

Club Brugge stelde met Cheveyo Tsawa en Yann Sommer ondertussen al twee nieuwkomers voor, terwijl er ...

72
72
'Arsenal all-in: Tzolis-deal in stroomversnelling'

Voorlopig vertrok enkel Aleksandar Stankovic, al lijkt dat louter stilte voor de storm. Tenslotte ...

116
116
Nieuws rond Karel Snoeckx beroert heel de voetbalwereld

Voor Karel Snoeckx en zijn familie waren het angstaanjagende weken na een zwaar geval van ...

162
162
'Witte rook in Genk: opvolger Hayen geeft jawoord'

Als een donderslag bij heldere hemel vertrok Nicky Hayen plots naar Burnley, waarop KRC Genk in ...

182
182
'Topclubs duwen door: Club Brugge verplettert record'

Terwijl het op inkomend vlak stilaan een versnelling hoger schakelt, draait de geruchtenmolen ook op ...

303
303
Peter Vandenbempt emotioneel diep geraakt door vrouw

Voor het grote publiek is Peter Vandenbempt de vertrouwde stem bij de grootste voetbalmomenten. Maar ...

170
170
Anderlecht pakt uit: Sibierski overtuigt goudhaantje

Op inkomend vlak staat zijn teller intussen al op drie nieuwkomers, maar naar eigen zeggen wil ...

317
317
'Club in nauwe schoentjes: Tresoldi flirt met transfer'

Dat onder meer Joel Ordonez en Christos Tzolis andere oorden zullen opzoeken is geen verrassing, ...

320
320
Scheidsrechter Bram Van Driessche in diepe rouw gedompeld

Bram Van Driessche beleeft bijzonder zware dagen. De Belgische topscheidsrechter deelde een ...

216
216
Club Brugge legt Belgische jeugdinternational vast

Club Brugge is volop bezig om de selectie op orde te krijgen. Met Yann Sommer werd er alvast een ...

143
143
‘Diego Moreira geeft groen licht voor knaltransfer’

Diego Moreira kende op het WK een sterke invalbeurt tegen Senegal en dat was blijkbaar genoeg om een ...

72
72
Nu al topaankoop Club: “Hij gaat zeker punten pakken”

Club Brugge heeft op de zomermercato ferm uitgepakt. Yann Sommer is de opvolger van Simon Mignolet. ...

303
303
Antwerp op zucht van overname: opvallende details onthuld

Royal Antwerp FC staat volgens journalist Sacha Tavolieri dicht bij een overname. De club zoekt al ...

1081
1081
Leandro Trossard heeft transfer na WK helemaal te pakken

Leandro Trossard kende een sterk WK met de Rode Duivels. De aanvaller was één van de ...

86
86
Anderlecht gaat verrassende nieuwe samenwerking aan

RSC Anderlecht is volop bezig met volgend seizoen. De voorbereidingen zijn al begonnen en ook achter ...

268
268
KAA Gent neemt pardoes afscheid van pion

De zomermercato is volop aan de gang, maar de Belgische clubs zijn ook bezig om alles op orde te ...

117
117
‘Standard zit niet stil en heeft miljoenentransfer beet’

Standard Luik zag Rafiki Said voor een ferm miljoenenbedrag vertrekken en de Rouches hebben dan ook ...

189
189
‘Volgt Theate plots Rode Duivel? Transferstrijd barst los’

De Rode Duivels worden volop genoemd tijdens de zomermercato. Het WK zit erop voor de Belgen en de ...

76
76
‘Wéér Tzolis-wending: Club Brugge knoopt gesprekken aan’

Waar ligt de toekomst van Christos Tzolis? De afgelopen weken wordt Arsenal nadrukkelijk genoemd, ...

368
368
‘Géén Valencia: Meunier verbaast met nieuwe club’

Thomas Meunier leek lange tijd op weg naar het Spaanse Valencia. De rechtsback is einde contract bij ...

151
151
TRANSFERUURTJE: ‘Club pakt uit én vreest, Genk gaat hard’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

675
675
Van Gucht krijgt waarschuwing: "Alles naar Eddy Snelders..."

Terwijl Ruben Van Gucht volop de halve finales van het WK aan elkaar praat voor Sporza, staat er ...

373
373

Meer sportnieuws