Ook woensdagavond staat er weer een inhaalwedstrijd in de Jupiler Pro League op het programma. Ook Club Brugge moet immers nog zijn wedstrijd van de vijfde speeldag inhalen, nadat die uitgesteld werd om zich voor te kunnen bereiden op de play-offs in de Champions League.
Om 20u30 komt met enkele weken vertraging alsnog Westerlo op bezoek in het Jan Breydelstadion. Die wedstrijd valt voor Club nog altijd in een zeer drukke periode, want het moet nog altijd elke midweek aan de bak.
LEES OOK: Waanzin in Brugge! Westerlo pakt punt na knotsgek duel met 10 (!) goals
Hayen zorgt voor verrassingHet hoeft dus niet te verbazen dat Nicky Hayen enkele wijzigingen doorvoert in zijn elftal. Achterin mag Jorne Spileers bijvoorbeeld nog eens starten. Joel Ordoñez had in de laatste matchen weer de voorkeur gekregen, maar krijgt nu rust. Niet onlogisch, want de Ecuadoraan komt uit een lange periode zonder wedstrijden.
De grootste verrassing is echter dat ook Lynnt Audoor een basisplaats krijgt op het middenveld. Het jeugdproduct krijgt de voorkeur op Aleksandar Stankovic. Verder neemt Joaquin Seys zijn plaats als linksachter ook in ten nadele van Bjorn Meijer. Romeo Vermant is weer fit, maar begint nog op de bank.
XI unlocked. 🔓
— Club Brugge KV (@ClubBrugge) September 24, 2025
Eén wijziging bij Westerlo
Westerlo ging vorig weekend pijnlijk in eigen stadion onderuit tegen Standard, maar desondanks wijzigt Issame Charaï zijn elftal nauwelijks. Hij voert amper één wijziging door. Op de flank komt Sayyadmanesh in de plaats van Yow.
Dat is slecht nieuws voor Thomas Van den Keybus, die opnieuw vanaf de bank moet toekijken. De middenvelder kreeg zijn jeugdopleiding bij Club en maakte er ook zijn debuut in het profvoetbal, dus voor hem is het een speciale avond.
Westel's XI today ⚽️ pic.twitter.com/dAfaPjmUNi
— KVC Westerlo (@KVCWesterlo) September 24, 2025