Garcia jubelt: nieuw wapen bij Rode Duivels ontdekt

door
Garcia jubelt: nieuw wapen bij Rode Duivels ontdekt

De Rode Duivels hebben het tweeluik tegen Liechtenstein en Kazachstan tot een goed einde gebracht. Er werd een 6 op 6 verwacht, maar het spel was ook positief. De Belgen wonnen twee keer met 6-0. Garcia ontdekte ook een nieuw wapen bij de Rode Duivels.

De concurrentie is groot bij de Belgische nationale ploeg en de matchen tegen Liechtenstein en Kazachstan waren dan ook de ideale gelegenheid voor Garcia om te experimenteren. Na Kazachstan werd een nieuw wapen ontdekt voor Garcia.

LEES OOK: De Ketelaere glundert na rel: ferme sneer naar tegenstander

Verrassende optie

Door de afwezigheid van Romelu Lukaku moest Garcia een nieuwe centrumaanvaller binnen de lijnen brengen. Tegen Liechtenstein was dat nog Loïs Openda, maar tegen Kazachstan kreeg Charles De Ketelaere zowaar zijn kans in de spits. Michy Batshuayi werd compleet genegeerd.

En terwijl Openda door de mand viel, maakte De Ketelaere veel indruk. ‘Hij zit aan 2 goals in 22 interlands, maar het is duidelijk: De Ketelaere schuift op in de hiërarchie om Lukaku te vervangen. Loïs Openda kreeg een knak en Michy Batshuayi zat met roodgelakte nagels op de bank', klinkt het bij HNB.

Strijd met Openda

De Ketelaere hoopt in oktober weer in de basis te staan. “Dat ik de strijd won van Openda? Euh... zoiets zal ik zelf nooit zeggen. Ik sta wel liever op het veld dan dat ik op de bank zit. Het was nu goed. Goed genoeg om in oktober ook te spelen”, citeerde Het Nieuwsblad de spits.

CDK stelt zich ook polyvalent op. “Ik ben van nature geen spits”, stelde CDK achteraf. “Het is wel een positie die ik leuk vind. Ik heb getoond dat de bondscoach op mij kan rekenen als hij me nodig heeft”, aldus de voormalige aanvaller van Club Brugge.

Vind jij dat De Ketelaere nu voor Openda in de pikorde staat?

Meest recent

'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

35
35
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

137
137
'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

87
87
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

184
184
'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

302
302
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

282
282
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

269
269
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

351
351
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

461
461
'Vuurwerk op Bosuil: Antwerp wil terugkeer kampioenenmaker'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

305
305
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

638
638
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

228
228
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

35
35
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

630
630
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

309
309
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1391
1391
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

468
468
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

449
449
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

429
429
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

313
313
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

543
543
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

212
212
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

387
387
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

244
244
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

425
425

Meer sportnieuws