Essevee-kapitein doet boekje open na voorval met Mechele

door
Essevee-kapitein doet boekje open na voorval met Mechele

Zulte Waregem is er zaterdag niet in geslaagd om voor de tweede week op rij een stunt te boeken. Na een late tegentreffer moest het immers de duimen leggen tegen Club Brugge. Nochtans werden (letterlijk) lijf en leden geriskeerd bij de promovendus.

Na een wat aarzelende start van de competitie, zorgde Essevee een week geleden voor een grote stunt. Zo gingen de West-Vlamingen met de volle buit aan de haal op het veld van recordkampioen Anderlecht. De ploeg van coach Sven Vandenbroeck had dan ook vertrouwen voor het thuisduel tegen Club Brugge.

LEES OOK: Blauw-zwarte Duivels: víér Club Brugge-spelers in WK-selectie?

Zuur einde voor Essevee

Lange tijd hield Zulte Waregem ook goed stand. Niet dat het zelf echt aanspraak maakte op de zege, maar de promovendus leek goed op weg om zich naar een verdienstelijk punt te knokken. Tot Club-jongeling Shandre Campbell in de extra tijd alsnog voor de 0-1 zorgde met een afgeweken schot.

Een koude douche dus voor Essevee. "Dit is heel zuur. We stonden goed in blok en gaven bijzonder weinig weg. Misschien hebben we zelf iets te weinig gecreëerd om aanspraak te maken op een doelpunt, maar het is doodjammer dat we na zo’n match met lege handen achterblijven", reageerde Anton Tanghe bij Het Laatste Nieuws.

Botsing met Brandon

Zelf speelde de aanvoerder een meer dan behoorlijke wedstrijd in de defensie. Hij pakte uit met enkele belangrijke interventies en hield zich goed staande in de fysieke duels. Tijdens zijn interview liep er zelfs wat bloed uit de mond. Blijkbaar een 'geschenkje' van KV Mechelen.

Al benadrukte Tanghe wel dat er zeker geen kwaad opzet in het spel was. "Ik ben tijdens de wedstrijd onzacht in aanraking gekomen met Mechele. Zijn elleboog of zijn hoofd raakte mijn tand. Een leuk gevoel is het niet, maar het zal wel overgaan", klonk het met een glimlach.

Zulte Waregem heeft zijn plek op het hoogste niveau ...

Meest recent

Juridische strijd Coucke barst los: “Van Holsbeeck oplichter”

De juridische strijd tussen Marc Coucke en ex-Anderlecht-manager Herman Van Holsbeeck is ...

0
0
'Mokerslag Anderlecht: Tomasson haakt toch nog af'

Anderlecht probeert donderdagavond om een ticket voor de bekerfinale te pakken met T4 ...

146
146
Oude bekende solliciteert bij Anderlecht: "Morgen sta ik er"

Het zijn drukke dagen voor Anderlecht. Dat is immers op zoek naar een nieuwe technisch directeur ...

91
91
Volledig onbekende Belg maakt plots furore in Portugal

Alsmaar vaker trekken Belgische talenten op zeer jonge leeftijd naar het buitenland, en niet alleen ...

26
26
'Nog één struikelblok voor Anderlecht en Tomasson'

Bij Anderlecht blijft de zoektocht naar een nieuwe trainer aan de gang. CEO Kenneth Bornauw gaf ...

144
144
'Standard weigert miljoenenbod voor toptalent'

Standard was tijdens de voorbije wintermercato weer druk in de weer en haalde vier nieuwe spelers ...

112
112
Rechtbank vernietigend: Mokerslag voor afwezige Snelders

Vandaag heeft het hof van beroep uitspraak gedaan over de straf van Eddy Snelders. De beslissing ...

80
80
Charleroi bestolen? "Als Titraoui daar geel krijgt, dan..."

Charleroi droomde van een eerste bekerfinale sinds 1993, maar is er uiteindelijk niet in geslaagd om ...

72
72
'Anderlecht heeft beet: Tomasson nieuwe coach'

RSC Anderlecht staat op het punt om een nieuwe trainer aan te trekken. De Brusselaars zouden volgens ...

446
446
Radzinski fileert Anderlecht genadeloos

Thomasz Radzinski maakte 25 jaar geleden nog gouden tijden mee met RSC Anderlecht. Titels, de ...

161
161
Gheysens ziet gigantische ommekeer bij Antwerp

Royal Antwerp FC maakte de afgelopen jaren stevig verlies. De club heeft zijn jaarrekening ...

241
241
‘Anderlecht beeft: Tomasson duwt meteen richting drama’

Anderlecht zoekt koortsachtig naar een opvolger voor Besnik Hasi, en plots duikt een opvallende naam ...

356
356
Alles of niets: zo starten Antwerp en Anderlecht

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC maken vanavond onderling uit wie van de twee Union SG zal ...

178
178
‘Anderlecht breekt alle regels: JPL-coachdeal ontploft’

Anderlecht wilde deze keer géén coach wegkapen en vooral geen afkoopsom betalen. Maar ...

179
179
Anderlecht zet mes in de kern: rollen er 8 koppen?

RSC Anderlecht gaat komende zomer weer aan de bak moeten. Maar is er ook een héél ...

325
325
Union SG gaat voor droomseizoen: "Dé ambitie!"

Union SG blijft een bijzonder straffe ploeg. Ze plaatsten zich ten koste van Sporting Charleroi voor ...

40
40
Cruijff verdedigt omstreden Ajax-beslissing

Ajax zorgde voor een enorme verrassing door Oscar Garcia aan te stellen als nieuwe trainer van Jong ...

18
18
'Anderlecht raast door: deal met Antwerp nakende'

Bij RSC Anderlecht is het bestuur heel erg bezig met het invullen van cruciale posities. De ...

610
610
'Witte rook: Anderlecht heeft grote naam als coach bijna beet'

RSC Anderlecht gaat eerstdaags wellicht een nieuwe trainer voorstellen. De Brusselaars zijn volop ...

632
632
'Bommetje Anderlecht: ex-coach Club óf oud-topspits nieuwe T1'

RSC Anderlecht hoopt eind deze week zijn nieuwe hoofdtrainer te presenteren. De shortlist is ...

369
369
Hubert reageert: finale liefst tegen Anderlecht of Antwerp?

Union SG plaatste zich afgelopen weekend als eerste ploeg voor de Champions' Play-Offs. Enkele dagen ...

123
123
Hoofdrol Vandevoordt in bekerzege Bayern, City wint na dol kwartier

Vincent Kompany blijft voorlopig op koers om als eerste Belgische trainer de treble te winnen. Zijn ...

91
91
Coucke compléét afgemaakt: "Meer influencer dan voorzitter"

RSC Anderlecht gaat momenteel opnieuw door een diepe crisis. Al lijkt dat de laatste jaren wel vaste ...

380
380
Union naar Heizel! Charleroi krijgt 4 goals én rood om de oren

Landskampioen Union SG heeft zich als eerste geplaatst voor de finale van de Croky Cup. Ondanks een ...

81
81
Antwerp in bekerfinale? Eén groot struikelblok tegen RSCA

Donderdagavond wordt het tweede ticket voor de bekerfinale uitgedeeld. Antwerp FC beschikt daarbij ...

290
290

Meer sportnieuws