Senne Lammens wordt al geruime tijd in verband gebracht met een zomerse knaltransfer. De doelman van Antwerp is klaar voor een stap hogerop en The Great Old heeft met de Japanse Brandon Nozawa al een vervanger in huis gehaald.
Ondanks een resem clubs al werden genoemd, vooral uit de Premier League, blijft het redelijk stil. Antwerp eist dan ook een ferm bedrag voor de voormalige doelman van Club Brugge. Engelse media zetten de droomtransfer van Lammens weer op de rails.
LEES OOK: ‘Oorlog compleet tussen PSG en Donnarumma’
Grootmacht in pole positionHet Laatste Nieuws bracht details naar buiten over het dossier. Galatasaray informeerde al en ook Leeds was concreet. Die laatstgenoemde heeft met Lucas Perri van Olympique Lyon echter al een nieuwe nummer 1 binnengehaald. Dan zijn er nog clubs zoals Everton en Manchester United.
Man Utd wil een nieuwe doelman om André Onana te vervangen en Lammens zou hoog op het lijstje staan. Ook kleppers zoals Gianluigi Donnarumma en Emiliano Martinez worden echter genoemd. Volgens journalist Shaun Connolly zou Man Utd nog zeker in pole liggen voor Lammens.
Antwerp eist ferme transfersom
Antwerp wijkt alvast niet af van de vraagprijs. ‘Binnen Antwerp maakt men zich evenwel sterk dat er interesse genoeg is voor Lammens en dat er een club zal voldoen aan de – nochtans stevige – vraagprijs van 20 miljoen euro’, klinkt het nog bij HLN.
🗣️ Senne Lammens is a name generating ample attention across Europe, with Manchester United one of many eager parties. @shaunconnolly85 chats about the goalkeeper and the prospect of a move to the North West on the latest Theatre of Red pod. 👇🏻https://t.co/bDfz3ASprL#MUFC pic.twitter.com/Aq1X8lANdS
— Theatre of Red (@Theatre_of_Red) July 28, 2025