Union SG heeft nieuw goudklompje definitief binnen

door
Union SG heeft nieuw goudklompje definitief binnen

Union SG blijft op de transfermarkt voor onbekende parels gaan. De Brusselse club boekte al grote successen met hun transferbeleid en vorig seizoen werd de club na 90 jaar nog eens kampioen van België. Die succesformule zet Union verder met hun nieuwste aankoop.

Union heeft op de officiële kanalen de komst van Guilherme Smith bekendgemaakt. De Braziliaanse aanvaller komt over van het Estse Kalju FC, de vorige werkgever van Promise David. Union hoopt aldus weer een gouden zaak te hebben gedaan met Guilherme.

LEES OOK: Lardot tikt VAR op vingers: Union door oog van de naald

Kampioenenploeg

De 22-jarige Braziliaan tekende een meerjarig contract bij Union SG. ‘Union heeft zich versterkt met Guilherme Smith. De 22-jarige Braziliaan komt over van het Estse Kalju FC en ondertekent een contract tot juni 2029, met een optie voor een bijkomend jaar’, klinkt het op de webstek van de Brusselse club.

Union hoopt op een nieuw goudklompje. ‘Guilherme was in Estland goed voor 16 doelpunten en 14 assists in 44 wedstrijden. Zijn loopbaan bracht hem al langs de jeugd van Botafogo in Brazilië, Zorya Luhansk in Oekraïne en een uitleenbeurt bij de U23 van het Portugese Braga. In de zomer van 2024 maakte hij de overstap naar Kalju FC, waar hij meteen indruk maakte. Welkom bij Union, Guilherme! Welkom bij de kampioen van België!’

Spoor van David

Union haalde vorig seizoen Promise David van Kalju FC, een onbekende ploeg voor velen. De aanvaller werd echter een schot in de roos en groeide uit tot aanvalsleider van Union. De Brusselse club twijfelde dan ook niet om zijn contract te verlengen. Haalt Union met Guilherme weer een ferme slag thuis?

Een goede transfer van Union SG?

Meest recent

TU: 'Last-minute bom bij Club, transfers Trésor en Yaremchuk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

37
37
Somers krijgt krop in de keel door Cercle-supporters

Thibo Somers maakte de overstap van Cercle Brugge naar Royal Antwerp FC. De 26-jarige middenvelder ...

24
24
Clement in shock: De Vlieger voert heroïsche strijd

Geert De Vlieger beleefde onlangs een hallucinant avontuur. De voormalig doelman en huidige analist ...

23
23
Mourinho kan ogen niet geloven bij actie Courtois

De ongeziene ontknoping tussen Benfica en Real Madrid in de Champions League blijft nazinderen. In ...

28
28
Gerkens haalt ferm uit, Cinel in zak en as bij Cercle

Cercle Brugge vecht ook dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart dacht met een 8 op 12 de ...

92
92
‘Antwerp en Standard strijden om winterse toptransfer’

De wintermercato is bijna ten einde, maar de Belgische clubs willen nog toeslaan. Zo kijken Royal ...

150
150
‘Arne Engels maakt last-minute knaltransfer’

Arne Engels maakt een straffe opmars mee. De middenvelder koos in 2023 om Club NXT achter zich te ...

85
85
Code rood: ontploffingsgevaar voor Standard-Anderlecht

De klassieker tussen Standard Luik en RSC Anderlecht staat op het programma. De rivalenstrijd heeft ...

244
244
Verschueren laat Anderlecht daveren met duidelijk signaal

Enkele weken geleden werd Michael Verschueren officieel aangesteld als nieuwe voorzitter van RSC ...

369
369
'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Het wordt nog héél druk op deze wintermercato. Zo kunnen er een aantal Belgen nog van ...

61
61
Anderlecht met grote vraag: smaakmaker op de bank?

Nathan De Cat is dit seizoen onmisbaar bij RSC Anderlecht. De jongeling is zeker een groot talent, ...

236
236
Brusselmans fileert TV-show: “De Lamzak!”

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

91
91
Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

95
95
‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

1121
1121
Vossen is het kotsbeu: "Is al maanden zo!"

Zulte Waregem verloor met 0-1 van KVC Westerlo. Jelle Vossen mocht nog eens invallen, maar kon het ...

340
340
'Club Brugge beeft: eerste miljoenenbod is binnen'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

347
347
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

155
155
Icoon scherp voor Standard en RSCA: "Dan blijf je beter thuis"

Om 13u30 nemen Standard en RSC Anderlecht het in een kolkend Sclessin op tegen elkaar. Een duel vol ...

118
118
Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Club Brugge zit weer op een wolk na de demonstratie tegen Marseille. Die had de club nodig, want het ...

526
526
Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

163
163
Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

204
204
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

579
579
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

39
39
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

66
66
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

265
265

Meer sportnieuws