RSC Anderlecht heeft voorlopig een veel te ruime kern én de club moet dringend geld gaan incasseren. Paars-wit moet spelers verkopen en Mario Stroeykens en Kasper Dolberg zijn de twee meest waardevolle spelers. Besnik Hasi sprak over de twee.
LEES OOK: 'Transferitis in Anderlecht: sterkhouder richting exit'
Uitspraak van HasiHasi maakte een fout na de match tegen Cercle Brugge. Hij zorgde zelf voor een verhaal door aan te kondigden dat hij enkel verder wenste te werken met spelers die met hun hoofd voor 100% bij Anderlecht zitten. De geruchtenmolen ging volop draaien.
Bepaalde media gingen meteen in de aanval: Stroeykens werd aangehaald, andere media dachten aan Dolberg. Gissen, geen feiten. Hasi sprak over zijn ongelukkige uitspraak, die goed was bedoeld maar niet handig was omdat er zo veel giswerk zou komen. Had hij met al zijn ervaring moeten weten.
Stroeykens
"Of ik bepaalde jongens bedoelde? Neen, helemaal niet. In de media zijn daar namen op geplakt, maar dat is voor iedereen het geval", verklaarde Hasi. Hij slikte zijn woorden dus in.
En dan werd er doorgevraagd op Stroeykens, vreemd genoeg geen vragen over Dolberg. 'Super Mario' wil graag weg, ploegen informeerden, maar voorlopig blijft het windstil. Hasi sprak over het Neerpede-product.
"Ik sprak al vaak met Stroeykens. Hij heeft in de voorbereiding het vaakst op de 10 gespeeld, maar door de ontbolstering van Hazard heeft die nu een voorkeur. Dat hoeft niet blijvend te zijn. We kennen Mario zijn kwaliteiten. Ik verwacht wel een reactie. Ik sprak met hem, en hij is met zijn hoofd bij Anderlecht. Dat is geen enkel probleem", aldus Hasi.