Salzburg stuurt flinke waarschuwing naar Club Brugge

door
Salzburg stuurt flinke waarschuwing naar Club Brugge

Club Brugge speelt vanavond in Oostenrijk een zeer belangrijk duel tegen RB Salzburg. Blauw-Zwart moet daar een goede uitgangspositie bij elkaar zien te spelen voor de heenmatch. Bij RB Salzburg geloven ze uiteraard ook volop in een kwalificatie.

RB Salzburg is niet meer die pletwals van weleer. De Oostenrijkers zijn echter wel nog een ploeg die in België zou meespelen voor de titel. Trainer Thomas Letsch, enkele jaren geleden nog hoog op het verlanglijstje om trainer te worden van RSC Anderlecht, sprak op zijn persbabbel over Club Brugge.

LEES OOK: Bommetje op Anfield: Liverpool kondigt vertrek Salah aan

Salzburg gelooft in kwalificatie

"We spelen sowieso in de Europa League, maar de Champions League is ons doel. Dan moeten we voorbij een erg goed team, maar we beschikken over het nodige zelfvertrouwen. We maken zeker kans tegen Club Brugge”, vertelde de trainer.

Smaakmaker Mads Bidstrup, die concrete interesse zou genieten van Nottingham Forest, onderschat Club Brugge zeker niet. Hij weet ook dat Blauw-Zwart de afgelopen jaren een goed figuur heeft weten te slaan in Europa. Hij sprak met veel respect over Club Brugge.

Ook respect voor Club Brugge

"Club Brugge is een sterk team met sterke spelers. Ze hebben veel ervaring in de Champions League. We zullen twee matchen er ons beste beentje moeten voorzetten om door te stoten", vertelde hij aan de pers.

Club Brugge trekt flink verzwakt naar Oostenrijk. Nicky Hayen moet het zonder héél wat toppers doen die vorig jaar schitterden in de Champions League. Geen Maxim De Cuyper, Ardon Jashari, Joel Ordonez, Chemsdine Talbi en Ferran Jutgla meer. Club Brugge komt verzwakt aan de aftrap ten opzichte van toen, maar met het huidige spelersmateriaal moet het Salzburg nog steeds kunnen uitschakelen.

Is Salzburg beter of minder dan Club Brugge

Meest recent

Club-fan Vanloo en Destadsbader zetten internet in brand

Wat begon als een luchtig gesprek, kreeg gisterenavond plots een heel intieme wending voor Julie ...

19
19
‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

98
98
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

73
73
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

62
62
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

130
130
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

280
280
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

120
120
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

295
295
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

106
106
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

167
167
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

152
152
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

240
240
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

591
591
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

146
146
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

259
259
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

66
66
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

218
218
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

101
101
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

159
159
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

335
335
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

293
293
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

153
153
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

346
346
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

253
253
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

261
261

Meer sportnieuws