'Messi lacht tanden bloot: volgende 'amigo' naar Miami'

door
'Messi lacht tanden bloot: volgende 'amigo' naar Miami'

Inter Miami heeft een sterrenensemble met Lionel Messi als dé grote man. De Argentijn heeft héél veel te zeggen bij de Amerikaanse club. Het is duidelijk dat Messi een stevige inbreng heeft in de transferplannen van de club. Een volgende 'amigo' is op weg naar Miami.

Rodrigo De Paul is de volgende vriend van Lionel Messi die bij Inter Miami gaat voetballen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano is de transfer in kannen en kruiken. Er is een akkoord bereikt tussen alle partijen.

LEES OOK: ‘Aardverschuiving Matz Sels, Zidane heeft topjob beet’

De Paul naar Miami

De Paul komt voor 15 miljoen euro naar de Major League Soccer en tekent voor vier jaar bij de club. Een sterke aanwinst voor Inter Miami, dat nu al een zeer goede ploeg heeft naar Amerikaanse normen. Het is ondertussen een club met heel wat grote namen.

Jordi Albi, Luis Suarez en Sergio Busquets spelen er ook. Al lijkt de kans volgens sommigen wel groot te zijn dat Suarez aan zijn laatste maanden bezig is in Miami. Met De Paul komt er dan een andere vriend van Messi naar Miami.

Argentinië

Beiden kennen elkaar van bij de nationale ploeg. Ze zouden een zeer goede band hebben naast het veld. Messi zal uiteraard bijzonder tevreden zijn met de komst van de ervaren middenvelder.

De 31-jarige De Paul stond nog tot de zomer van 2026 onder contract in Spanje. Omdat Atlético hem drie jaar geleden voor 35 miljoen euro overnam van Udinese, was dit een strategisch moment om hem van de hand te doen. Bij de Madrileense club speelde hij onder Diego Simeone 187 wedstrijden, maar hij wist er geen prijzen te winnen.

Is Inter Miami een leuk club om volgen?

Meest recent

Club speelt met vuur: steunpilaar naar uitgang gewerkt?

Club Brugge maakt zich op voor een pittige tweede luik van het seizoen. In aanloop daarvan ...

55
55
Wouter Vrancken deelt woorden die door merg en been gaan

Het zijn enorm woelige tijden voor Wouter Vrancken. De coach van STVV doet het geweldig met de ...

21
21
TRANSFERUURTJE: 'Straffe promotie Saelemaekers, Anderlecht slaat toe'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

116
116
‘Antwerp verrast met groot nieuws over Tribune 2’

Royal Antwerp FC kan bijna afscheid nemen van de stadionperikelen van de afgelopen jaren. The Great ...

197
197
Ruben Van Gucht in shock: 'Naam genoemd in grote drugszaak'

Ruben Van Gucht verscheen de laatste jaren al veelvuldig in het nieuws. Niet alleen omwille van zijn ...

51
51
Deschacht zet Anderlecht-fans stevig op hun plaats

Wouter Vandenhaute is weg bij RSC Anderlecht na aanhoudende kritiek van de supporters. De voorzitter ...

204
204
Boyata sprak met Belgische clubs: “Wraak op Club Brugge”

Dedryck Boyata verween sinds zijn komst bij Club Brugge volledig naar de achtergrond. De afgelopen ...

229
229
Gewezen toptalent droomt van Duivels: 'Beter dan KDB'

Er kloppen heel wat spelers op de deur van bondscoach Rudi Garcia. De concurrentie is dan ook enorm ...

110
110
Tolu Arokodare onthult grote frustratie bij KRC Genk

Tolu Arokodare maakte afgelopen zomermercato een knaltransfer naar Wolverhampton. De Engelse club ...

257
257
Cruciaal statement bij Standard over Homawoo: “Catastrofe”

De wedstrijd tussen KV Mechelen en Standard Luik werd overschaduwd door een angstig moment. ...

201
201
De Condé weigerde fenomenale miljoenenregen

KRC Genk kende een uitstekend zomermercato. Sportief is de kern versterkt en financieel maakten de ...

127
127
Gedurfde zet van Kompany: Bayern-sterren zien rood

Geen rotatie maar een rood licht: Kompany houdt vast aan zijn vaste elf. Gevolg: toppers in de rode ...

101
101
Fink laaiend enthousiast: "Gaat ons veel plezier bezorgen"

Tijden veranderen. KRC Genk trekt zondag als grote favoriet naar RSC Anderlecht en dat is de ...

111
111
Hasi luistert naar Renard/Borguet: "Geen leuke beslissing"

RSC Anderlecht zag een aantal spelers de club verlaten. Besnik Hasi baalde vooral, want hij hoopte ...

197
197
Bizarre deal Anderlecht: "Coucke danst nog op tafel"

RSC Anderlecht dreigde op een verlieslatende zomermercato af te stevenen. Maar de onverwachte ...

482
482
Marseille-fans reageren massaal na debuut Vermeeren

Arthur Vermeeren heeft vrijdagavond zijn debuut gemaakt namens Olympique Marseille. Als invaller ...

129
129
Verhaeghes bomdeal barst: Club volledig door het dak

Club Brugge haalde afgelopen zomer verschillende verse krachten in huis. Voorzitter Bart Verhaeghe ...

597
597
Groot complot in DAZN-soap? Telenet en co reageren

De zevende speeldag van de Jupiler Pro League is inmiddels aangebroken en nog steeds werd geen ...

880
880
'Oorlog Anderlecht niet voorbij: fans viseren nieuw doelwit'

RSC Anderlecht kruist zondagavond op eigen veld de degens met KRC Genk. Dat wordt de eerste ...

476
476
Hayen sleutelt: noodgedwongen wissel én basisdebuut?

Club Brugge maakt zich momenteel op voor de start van de League Phase van de Champions League tegen ...

353
353
Vanderbiest ziet nog groot manco bij zijn spelers

KV Mechelen had zich vrijdagavond voorlopig naast Union en STVV aan de leiding kunnen nestelen, maar ...

135
135
Onrustwekkend nieuws over Homawoo na zware botsing

Standard is er vrijdagavond opnieuw niet in geslaagd om een wedstrijd te winnen, maar daar zullen ze ...

0
0
Raar tafereel: 5 Beerschot-fans afgevoerd na bizarre aanval

Beerschot is goed aan het seizoen begonnen in de Challenger Pro League. Ze pronken met een elf op ...

181
181
Standard baalt en laat in slot zege liggen tegen KV Mechelen

Vincent Euvrard wacht nog altijd op zijn eerste overwinning als trainer van Standard. Ook in zijn ...

174
174
Leverkusen verrijst na ontslag Ten Hag, debuut Vermeeren

Vrijdagavond werd er ook in enkele van de grote competities weer gevoetbald. In de Bundesliga is ...

188
188

Meer sportnieuws