Wachtrij van 100 meter: grote chouchou op fandag KRC Genk

door
Wachtrij van 100 meter: grote chouchou op fandag KRC Genk

KRC Genk heeft zaterdagavond zijn voorbereiding afgesloten met een galawedstrijd tegen het Spaanse Rayo Vallecano (1-1). In de marge van dat oefenduel organiseerde de Limburgse club ook een fandag. En daarbij werd duidelijk wie de absolute publiekslieveling is.

Na enkele moeizame seizoenen, wist KRC Genk in de voorbije jaargang weer aan klantenbinding te doen. Onder het bewind van coach Thorsten Fink bracht Racing opnieuw aantrekkelijk voetbal. En dat met heel wat jongeren in de ploeg. Bovendien werden daar ook de nodige resultaten aan gekoppeld.

LEES OOK: KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

Supporters massaal op post

Na een tegenvallende reeks in de Champions' Play-Offs werd de landstitel uiteindelijk wel uit handen gegeven. Maar dankzij de sterke campagne in de reguliere competitie en het potentieel van de relatief jonge selectie, wordt er met heel wat vertrouwen toegewerkt naar het volgende seizoen.

Bovendien heeft het voorbije seizoen voor vernieuwd enthousiasme bij de achterban gezorgd. Dat bleek zaterdag nog maar eens. Ondanks de hoge temperaturen zakten duizenden supporters af naar de fandag, die in en rond de Cegeka Arena werd georganiseerd. Een groot succes dus.

Karetsas op handen gedragen

Er was tal van randanimatie voorzien en uiteraard tekenden ook de spelers present. Zo waren verschillende standjes voorzien waar de fans op handtekeningenjacht konden gaan. De club had ervoor gezorgd dat de publiekslievelingen verspreid zaten, maar aan één standje stond veruit de langste rij wachtenden. Dat was niet toevallig het standje waar Kos Karetsas plaatsnam. Volgens Het Belang van Limburg stond er op een bepaald moment zelfs een wachtrij van 100 meter lang.

De Griekse spelmaker heeft zich dan opgeworpen tot dé nieuwe chouchou van het Genkse publiek. Dat blijkt ook uit de shirtverkoop. Truitjes met zijn naam en nummer werden veruit het meeste verkocht. Karetsas is dan ook een jongen die opgroeide in de schaduw van het stadion en ondanks de internationale aandacht zijn jeugdige onschuldigheid wist te behouden. Bovendien kan hij ook nog eens geweldig voetballen. Dat hij Griekenland verkoos boven de Rode Duivels, lijkt de Genkse fans dan ook niet te deren. Zeker niet gezien hij normaliter nog een jaartje blijft.

Karetsas hoort nu al bij de vijf beste spelers in de JPL ...

Meest recent

Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

45
45
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

23
23
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

23
23
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

30
30
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

89
89
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

61
61
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

17
17
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

159
159
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

196
196
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

49
49
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

113
113
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

354
354
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

58
58
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

263
263
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

215
215
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

84
84
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

35
35
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

77
77
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

209
209
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

106
106
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

83
83
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

136
136
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

411
411
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

41
41
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

169
169

Meer sportnieuws