'Rashford geeft groen licht voor ophefmakende transfer'

door
'Rashford geeft groen licht voor ophefmakende transfer'

FC Barcelona begint weldra terug met trainen, eind deze maand staat zelfs een Aziatische tournee op het programma bij de Spaanse kampioen. Ondertussen blijven de Catalanen speuren naar extra versterking. Daarbij geldt een nieuwe (flank)aanvaller als de grote prioriteit.

Mede door het financiële wanbeleid heeft Barça enkele wisselvallige seizoenen achter de rug. Maar in de voorbije jaargang werd de kentering ingezet onder het bewind van Flick. De Duitser vormde een erg aantrekkelijke ploeg met daarin een hoofdrol voor verschillende jeugdproducten. En de resultaten spraken voor zich.

Barcelona legde beslag op de Spaanse beker en supercup door in de finales telkens af te rekenen met Real Madrid. Het werd ook kampioen ten koste van de aartsvijand uit de hoofdstad. Maar wederom werd geen Europese finale bemachtigd. In de halve finales van de Champions League moest Barça nipt de duimen leggen voor Internazionale.

LEES OOK: 'Geen genade bij Barça: grote naam naar exit gepusht'

Flick wil extra aanvaller

Dat laatste moet komend seizoen beter. En om de kans te bevorderen om meerdere fronten te scoren, is versterking in de breedte welgekomen. Zo zou coach Hansi Flick er graag nog een flankaanvaller bij willen. De keuze was daarvoor op Nico Williams (Athletic Club) gevallen. Die verraste echter vriend en vijand met een verlenging in het Baskenland.

Als alternatief was het vizier dan weer gericht op Luis Diaz. Maar de Colombiaan van Liverpool FC bleek te duur en zou inmiddels onderweg zijn naar Bayern München. Daarom zou nu een andere opvallende naam op tafel liggen. Zo zou Barça overwegen om Marcus Rashford naar het vernieuwde Camp Nou-stadion te halen.

Uitleenbeurt op tafel

De Engelsman is bij Manchester United uit de gratie gevallen. In de voorbije maanden speelde hij ook al op huurbasis bij Aston Villa en daar deed Rashford het best goed. Toch krijgt/wil hij geen herkansing bij United. Volgens Florian Plettenberg van 'Sky Sports' heeft de 27-jarige inmiddels zelf de lichten op groen gezet voor een verhuis naar Barcelona. De Catalanen, die enkel een uitleenbeurt overwegen, moeten nu de knoop doorhakken. Voorlopig meldden ze zich nog niet op Old Trafford. Daar kan evenwel snel verandering in komen.

Rashford zou een goede aanwinst zijn voor Barça ...

Meest recent

'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

169
169
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

146
146
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

160
160
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

260
260
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

357
357
'Vuurwerk op Bosuil: Antwerp wil terugkeer kampioenenmaker'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

228
228
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

550
550
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

192
192
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

30
30
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

517
517
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

295
295
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1310
1310
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

434
434
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

410
410
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

389
389
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

292
292
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

513
513
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

207
207
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

364
364
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

242
242
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

400
400
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

3105
3105
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

789
789
Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

479
479
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

363
363

Meer sportnieuws