Benitez spreekt zich uit over Rode Duivels-geruchten

door
Benitez spreekt zich uit over Rode Duivels-geruchten

Rafael Benitez heeft al ruim een jaar geen club. De coach werd zelfs even gelinkt als kandidaat om bondscoach te worden van de Rode Duivels. Tegenover La Gazzetta dello Sport sprak hij over die geruchten. En over het feit dat hij ook werd genoemd bij Italië.

Benitez genoemd bij België en Italië

Benitez is al sinds maart 2024 een vrije trainer. De 63-jarige trainer heeft er al een grote carrière opzitten, maar het beste lijkt er toch wat vanaf te zijn. Hij sprak over de geruchten omtrent België en Italië.

"Dat mijn naam daar werd genoemd. Dat doet me alleen maar plezier, want het betekent dat mijn werk zijn sporen heeft nagelaten en in overweging is genomen”, vertelde de ervaren coach. Voorlopig voelt hij zich goed.

"Ik werk bij de UEFA, waar ik mij amuseer en het geeft me voldoening”, aldus Benitez. Hij laat weten dat hij zich blijft bijscholen en het voetbal enorm goed op de voet volgt.

Straffe trainerscarrière

Benitez kende al een prachtige carrière. Hij was al trainer Real Valladolid, Osasuna, Extremadura, Tenerife, Valencia, Liverpool, Internazionale, Chelsea, Napoli, Real Madrid, Newcastle United, DL Pro, Everton en Celta de Vigo.

Hij won ook tal van prijzen als trainer. Met Liverpool won hij de Champions League, met Valencia pakte hij twee landstitels, met Chelsea de Europa League en met Napoli ook de Italiaanse beker. Zal hij op termijn weer prijzen gaan pakken?

JOUW MENING TELT:
Gemiste kans voor de Rode Duivels?

Meest recent

'Standard lonkt naar ex-RSCA'er, impasse met Club Brugge'

Bij Standard staat er nog het nodige te gebeuren, ook al was de club al heel actief op de ...

75
75
'Belgische club opent onderhandelingen met Kompany'

Bayern München heeft heel veel jonge talenten in de kern zitten, maar doorbreken bij een ...

48
48
Poging om De Bruyne én Lukaku te strikken lekt uit

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku kenden al een prachtige carrière. Bij Napoli zijn ze ...

60
60
Benfica wint vlot, blamage voor Chelsea op WK voor clubs

Op het WK voor clubs stond het duel tussen Benfica en Auckland City op het programma. Flamengo en ...

19
19
'Bom bij Rode Duivels: speler van Bayern plots optie'

Bij de Rode Duivels zoeken ze naar extra opportuniteiten om de kern te versterken. Diego Moreira is ...

286
286
'Leoni veel te duur voor deze Belgische club'

Waar speelt Théo Leoni volgend seizoen? Hij vat de voorbereiding aan bij RSC Anderlecht, ...

249
249
Genieten met Grote G: Messi speelt FC Porto op hoopje

Lionel Messi speelt al even in de Verenigde Staten. De Argentijn is een absolute smaakmaker bij ...

24
24
Beerschot stelt bekende opvolger Kuyt officieel voor

Beerschot en Dirk Kuyt gingen uit elkaar, wat iedereen zag aankomen. De Antwerpse club heeft zopas ...

42
42
Liverpool maakt komst duurste speler ooit wereldkundig

Liverpool heeft de komst van Florian Wirtz aangekondigd. De Duitse aanvallende middenvelder komt ...

126
126
'Anderlecht ruikt bloed: Argentijnse pitbull van 10 miljoen'

Een jonge, technisch sterke én vooral onverzettelijke middenvelder trekt de aandacht in heel ...

397
397
PSV wordt weer een stukje Belgischer

PSV is een club waar ze veel Belgische jeugdspelers hebben. De Nederlandse landskampioen kon daarvan ...

24
24
Broos verrast met boodschap over JPL-terugkeer

Hugo Broos is momenteel bondscoach van Zuid-Afrika. Daar is hij zeer geliefd, zo ontdekte ...

292
292
Benitez spreekt zich uit over Rode Duivels-geruchten

Rafael Benitez heeft al ruim een jaar geen club. De coach werd zelfs even gelinkt als kandidaat om ...

135
135
Beweging bij Westerlo: twee uitgaande topdeals op til?

KVC Westerlo gaat heel wat transfers afronden de komende weken en maanden. In- en uitgaand. De ...

69
69
'Anderlecht zet zinnen op volgende ingaande transfer'

RSC Anderlecht is op zoek naar versterking. Ze haalden al drie nieuwe jongens, maar daar stopt het ...

225
225
Zulte Waregem pakt uit met knappe aanwinst bij KRC Genk

Zulte Waregem is als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ze ...

160
160
Kuyt geeft pikant detail prijs over vertrek bij Beerschot

Beerschot maakte het vertrek van Dirk Kuyt officieel bekend. Dat was geen verrassing. De Nederlandse ...

216
216
Renard legt keuze uit die niemand zag aankomen

RSC Anderlecht kende al drukke weken. De Brusselaars stelden al een aantal nieuwe spelers voor ...

387
387
Nicky Hayen vastgeketend aan Club Brugge?

Bij Club Brugge kenden ze een goed seizoen, maar de kers op de taart onbrak wegens het mislopen van ...

496
496
Union SG en Patro Eisden vinden transferakkoord

Patro Eisden is heel actief op de transfermarkt. De Belgische tweedeklasser heeft vandaag zijn ...

74
74
Lissens (ex-Anderlecht) heeft mooie transfer helemaal beet

Bij RSC Anderlecht kan niet elk talent van Neerpede doorbreken. Heel wat jongens redden het niet in ...

93
93
Westerlo slaat toe en legt aanvaller vast

KVC Westerlo is in gang geschoten op de transfermarkt. De Kemphanen hebben na het definitief ...

67
67
Zesde Belgische club is een feit voor Pieter Gerkens

Het hing al een paar dagen in de lucht en het is nu ook officieel: Pieter Gerkens heeft AA Gent ...

122
122
Pro League luistert naar spelers: “Belangrijke investering”

De Pro League heeft vandaag de kalender voor komend seizoen bekendgemaakt. De Jupiler Pro League zal ...

36
36
Kums verruilt KAA Gent voor opvallend avontuur

Sven Kums nam aan het einde van vorig seizoen afscheid van het profvoetbal. De voormalige ...

292
292

Meer sportnieuws