Stijnen na verrassende deal met Anderlecht: "Wéér iemand"

401 stemmen
Stijnen na verrassende deal met Anderlecht:

Grote verrassing bij RSC Anderlecht. Daar gingen ze vandaag winkelen bij dat andere paars-wit, Patro Eisden. Daar haalden ze een van de stafleden van Stijn Stijnen weg. In Maasmechelen zijn ze trots.

LEES OOK: Sam Kerkhofs kwam héél dicht bij deze club: "Mertens..."

Verlinden naar Anderlecht 

"Patro Eisden en RSC Anderlecht bereikten een akkoord over de overgang van Justin Verlinden naar RSCA. We bedanken Justin voor zijn inzet en mentaliteit tijdens zijn driejarige verblijf, zowel in zijn rol als doelman als in die van trainer", klinkt het. 

Justin Verlinden is de zoon van Club Brugge-icoon Dany Verlinden. Het meest opvallende is dat hij nog maar één jaar ervaring heeft als keeperstrainer bij Patro. Hij maakt zo verrassend genoeg al heel snel promotie. Verlinden is uiteraard tevreden met zijn overstap naar Anderlecht.

"Ik ben Patro ontzettend dankbaar voor alle kansen die ik de afgelopen jaren heb gekregen in mijn carrière. Eerst en vooral voor de mogelijkheid om opnieuw professioneel doelman te worden, vervolgens voor het vertrouwen om op jonge leeftijd deel uit te maken van de technische staf en zo mijn eerste stappen als trainer te mogen zetten", klinkt het.

Trotse Stijnen

"In slechts drie jaar tijd heeft de club een heel belangrijke rol gespeeld in mijn toekomst, en daar zal ik de coach, de staf en de club altijd dankbaar voor zijn. Ik hou niets dan goede herinneringen en vrienden over aan de afgelopen drie jaar, en dat is iets zeldzaams in het voetbal", vertelde hij. 

Stijn Stijnen is trots. "Het is duidelijk dat de voetbalwereld de werking van Patro Eisden nauwlettend in het oog houdt. We zijn tevreden dat we met Justin weer iemand kunnen afleveren aan de top van het Belgische voetbal. Ik wens hem veel succes in zijn volgende stap bij RSCA. Namens de hele club wensen we Justin alle succes toe bij RSC Anderlecht."

Voert Patro een goed beleid?

Meest recent

‘OHL wrijft in de handen: strijd om toptalent barst los’

Oud-Heverlee Leuven hoopt dit seizoen hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. De afgelopen ...

0
0
Hanbeom Lee had meteen wens bij Club: “Vroeg er zelf voor”

Club Brugge heeft een nieuwe publiekslieveling in de naam Hanbeom Lee, of is het Lee Hanbeom of ...

32
32
FIFA haalt verschroeiend uit na Infantino-geruchten

Gianni Infantino kwam weer negatief in de media. The Telegraph bracht een verhaal naar buiten over ...

27
27
Messi en Ronaldo doelwit van terreurdreigingen tijdens WK

Lionel Messi en Cristiano Ronaldo zijn tijdens het voorbije WK voetbal doelwit geweest van ernstige ...

0
0
'Belgische eersteklasser grijpt naast Vanderbiest'

Fred Vanderbiest neemt het met KV Mechelen vandaag op tegen AA Gent. De trainer van de Maneblussers ...

111
111
Charai geeft oorzaak voor pandoering tegen Union

KVC Westerlo moest na negentig minuten voetballen toch even slikken: 1-5 stond er op het scorebord. ...

96
96
Familie Verhulst stunt: comeback Alderweireld is een feit

Toby Alderweireld maakte zaterdag plots zijn comeback op het voetbalveld, en dat in een setting die ...

151
151
Lommel SK 'stunt' bij STVV: "Afzien is geen schande"

STVV en Lommel SK hielden elkaar in bedwang op Stayen. Het werd 1-1 in de Limburgse derby. Wat ...

72
72
'KRC Genk zet zinnen op ‘nieuwe Karetsas''

KRC Genk blijft speuren naar jong talent en heeft zijn oog laten vallen op de 15-jarige ...

155
155
Courtois-soap escaleert meteen onder Van Bommel

De eerste grote soap onder Mark van Bommel lijkt meteen te escaleren. Thibaut Courtois stelde na het ...

570
570
Wilmots geeft héél open inkijk in financiën van Standard

Sportief directeur Marc Wilmots heeft bij La Capitale een inkijk gegeven in de financiën van ...

199
199
Einde verhaal bij Club Brugge: Union SG baalt stevig

Bij Club Brugge is er na de doorbraak van Joaquin Seys even een leegte inzake doorstroming van eigen ...

1053
1053
Vanhaezebrouck zéér gecharmeerd door Anderlecht-aanwinst

Hein Vanhaezebrouck kijkt met de nodige interesse naar de nieuwe spelers in de Jupiler Pro League. ...

200
200
Hubert waarschuwt ondanks monsterzege voor dinsdag

Union heeft zijn start in het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zeker niet gemist. De ...

80
80
Bisiwu maakt debuut voor Barça (een beetje in mineur)

FC Barcelona haalde deze zomer voor de derde keer ooit een Belgische speler. Na in het verleden al ...

210
210
Meunier geeft verklaring voor transfer: "Niet mijn keuze"

Een aantal Rode Duivels maakten na het WK snel een transfer. Thomas Meunier was daar ...

339
339
Meteen hommeles bij Standard: Euvrard haalt keihard uit

Standard droomt dit seizoen stiekem van een Europees ticket, maar de Rouches hebben in hun ...

303
303
Pittige Limburgse derby bezorgt Lommel meteen primeur

Na een pittige Limburgse derby hebben STVV en Lommel de punten onder mekaar verdeeld. De promovendus ...

89
89
Vamos a la playa: swingend Union bezorgt Westerlo bolwassing

Op basis van een sterke tweede helft heeft ook Union overtuigend zijn eerste overwinning van het ...

68
68
Noah Mbamba heeft nieuwe club beet

Enkele jaren geleden stond Noah Mbamba nog te boek als één van de allergrootste ...

85
85
Crisis lonkt voor PSV ondanks glansrol 18-jarige Belg

Het seizoen is in Nederland nog maar net begonnen of bij PSV lijkt er al een crisis om de hoek te ...

87
87
'AA Gent schrikt: Franse grootmacht klopt plots aan'

Voor AA Gent begint het seizoen in de Jupiler Pro League pas op zondag, wanneer het bezoek krijgt ...

163
163
Twee opvallende afwezigen bij Union: toptransfer op komst?

Voor Union is de competitie zaterdagavond begonnen met een trip naar Westerlo. David Hubert voerde ...

97
97
'Verrassende knaltransfer op komst voor Genk'

Het is bij KRC Genk al een zeer bewogen zomer geweest, met de soap rond de mogelijke transfer van ...

301
301
'Miljoenentransfer Cercle, Kortrijk wil ook nog toeslaan'

Het seizoen in de Jupiler Pro League is nu helemaal onderweg. Na de openingsspeeldag willen een ...

156
156

Meer sportnieuws