‘KV Mechelen vreest: sterkhouder aast op toptransfer'

door
‘KV Mechelen vreest: sterkhouder aast op toptransfer'

KV Mechelen zag met Geoffrey Hairemans al een middenvelder vertrekken en de club vreest komende zomer nog uitgaande transfers. Zo sprak Patrick Pflücke met Het Laatste Nieuws en de flankspeler lijkt al zijn opties komende zomer open te houden.

Hairemans koos ervoor om terug te keren naar oude liefde Antwerp, maar KV Mechelen moet ook rekening houden met een transfer van Pflücke. De 28-jarige Duitser heeft nog een contract tot 2026 en als Malinwa nog iets wil verdienen zal het nu moeten verkopen.

LEES OOK: Anderlecht-pion op brandstapel na KVM-uitspraken

Opnieuw vertrek?

Pflücke heeft een marktwaarde van 1,8 miljoen euro en KV Mechelen legde in de zomer van 2023 500.000 euro op tafel voor de middenvelder. “Je merkt dat er een nieuwe wind waait. Ik weet dat de club spelers niet meer gratis zal laten vertrekken. En voor velen gaat volgend seizoen hun laatste contractjaar in. Er moet wel iets gebeuren. Hier en daar hoor ik wel iets, maar een officieel voorstel heb ik nog niet gekregen.”

Pflücke voelt zich zeker goed Achter De Kazerne, maar heeft toch enkele bedenkingen. “De supporters hebben mij ook graag. Toen ik een paar matchen op rij niet speelde, zijn ze mij blijven steunen. Maar er spelen wel een aantal dingen. Ik heb bijvoorbeeld al anderhalf jaar niet op mijn beste positie - als échte winger of als nummer 10 - gespeeld.”

Laatste toptransfer

Pflücke begint tegen het einde van zijn carrière aan te zitten en een laatste toptransfer zit er mogelijk alsnog in voor de middenvelder. “Ik ben op een moment gekomen waarop ik een goede, belangrijke beslissing moet nemen. Ik wil nog een stap zetten in mijn carrière. Maar als Mechelen komt met een goed voorstel, zal ik dat zeker bekijken. Ik houd alle opties open.”

Dit seizoen zit de Duitser aan 32 competitieve wedstrijden waarin hij vijf keer wist te scoren en vijf assists kon geven. Pflücke vindt het jammer dat hij lager op het veld wordt geposteerd bij KVM, namelijk als wingback, maar ook daar liet hij mooie dingen zien. KV Mechelen vreest alvast een zomers vertrek van de polyvalente middenvelder annex aanvaller.

Moet KV Mechelen proberen om Pflücke te behouden?

Meest recent

'Drukke zomer Anderlecht: eerste aankoop ligt al vast'

Mathematisch kan het nog mislopen, maar de top zes ligt binnen handbereik voor RSC Anderlecht. Met ...

3
3
Trainerswals in de JPL: één keuze veranderde alles

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel. Voor een aantal ...

39
39
'Real dropt enorme transferbom met Bellingham'

Bij Real Madrid zou er in de zomer weleens een stevige transferbom gedropt kunnen worden. De ...

17
17
'Essevee verrast compleet met nieuwe trainer'

De laatste weken vallen de trainers als vliegen in de Jupiler Pro League. Met Onur Cinel werd er ...

37
37
'Club kijkt ogen uit: Atletico én Barça melden zich'

Voor Club Brugge zal het komende zomer een helse karwei worden om zijn ploeg bijeen te houden. Het ...

97
97
‘JPL speurt naar onbekend goudhaantje in Afrika’

De Rode Duivels beginnen volgende week aan hun voorbereiding op het WK. Eerst gaan ze op stage in de ...

18
18
'Anderlecht laat goudhaantje spotgoedkoop gaan'

Anderlecht heeft het al jaren financiee niet meer zo breed. Het kijkt daarom vooral naar Neerpede om ...

216
216
Alweer een coach die sneuvelt: Cercle ontslaat Cinel

In principe moest het een vrij rustig seizoen worden voor de trainers in de Jupiler Pro League, want ...

101
101
Joos verrast met opvallende Duivels-keuze

Het is uitkijken naar welke selectie bondscoach Rudi Garcia deze week zal vrijgeven voor de stage ...

62
62
Speler hoopt op Taravel: "Ik wil slagen bij Anderlecht"

Bij Anderlecht is er in de voorbije twee maanden veel veranderd. Na het ontslag van Olivier Renard ...

105
105
TRANSFERUURTJE: '5 kandidaten bij Anderlecht, 3 vertrekkers Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

182
182
Vandenbempt ziet het somber in voor Courtois

Thibaut Courtois viel in de Champions League-clash tegen Manchester City geblesseerd uit. Het is nog ...

114
114
Schmeichel in zwaar drama: einde nabij?

Kasper Schmeichel won de landstitel bij Leicester City, maar maakte ook furore op de Belgische ...

94
94
KAA Gent pakt uit en bindt toptalent: “Atletisch vermogen”

KAA Gent heeft op de officiële kanalen uitgepakt met transfernieuws. De Buffalo’s ...

86
86
Vanaken doorbreekt stilte na blessure met opvallende video

Het bleef even angstvallig stil rond Hans Vanaken. Na zijn vroege exit tegen Westerlo hielden de ...

121
121
Sleutelmatch geboycot: Genk komt zelf met knappe actie

Komend weekend worden de laatste twee tickets voor de Champions' Play-Offs verdeeld. KRC Genk maakt ...

179
179
Van Gucht & Alderweireld bij Komen Eten: dit krijgen ze betaald

Zowel Ruben Van Gucht als Toby Alderweireld maakten reeds een spraakmakende doortocht in het ...

207
207
Waardige kapitein: Tielemans maakt statement bij Duivels

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een stage in aanloop naar het WK ...

109
109
Trip met Duivels in gevaar? Courtois geeft eerste reactie

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Het valt echter ...

80
80
'Transfergekte KRC Genk: tíén potentiële vertrekkers'

KRC Genk staat andermaal voor een cruciale week met beslissende wedstrijden tegen SC Freiburg en La ...

320
320
Africa Cup-soap escaleert: duister complot met Infatino?

Twee maanden nadat het de finale verloor van Senegal, mag Marokko zich alsnog winnaar van de Africa ...

200
200
Taravel laat zich gelden: drie slachtoffers in selectie RSCA

Nu in Letland een oplossing is gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

603
603
Courtois blijft Europa verbazen: straffe woorden L'Equipe

Real Madrid heeft zich dinsdag geplaatst voor de kwartfinales van de Champions League. De 3-0-zege ...

214
214
Selectie Rode Duivels: twéé enorme JPL-verrassingen?

Vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van eind deze maand in ...

496
496
'Harde concurrentie: drie Club-producten richting exit'

Dat de jeugdwerking van Club Brugge steeds beter rendeert, bleek dinsdag andermaal. Zo plaatste de ...

470
470

Meer sportnieuws