TRANSFERUURTJE: ‘Kassa Anderlecht en Club Brugge, Genk slaat toe’

door
TRANSFERUURTJE: ‘Kassa Anderlecht en Club Brugge, Genk slaat toe’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen. Bovendien wordt er weer volop van (bonds)coaches gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: 'Topcoach klopt op tafel: eerste wintervertrekker Anderlecht'

Jupiler Pro League

Club Brugge hoort komende zomer de kassa weer rinkelen. Vooral goudhaantje Ardon Jashari is gewild. Het rijke PSG is naar verluidt al concreet en er wordt gesproken over een ongelooflijke transfersom van 40 miljoen euro, dat zou een record betekenen op de Belgische velden.

Nog bij Club Brugge is ook Maxim De Cuyper op weg naar een nieuwe uitdaging. De linksback lijkt klaar voor een stap hogerop en het Italiaanse AC Milan wordt weer nadrukkelijk genoemd voor een zomerknaller. Zeker met het nakende vertrek van Theo Hernandez wil AC snel in actie schieten.

In de wandelgangen wordt ook gefluisterd dat PSG eveneens rondkijkt bij RSC Anderlecht. Daar kan Ali Maamar op heel wat interesse rekenen. Het talent zou op het lijstje van de Franse grootmacht en FC Barcelona staan. Maamar kreeg sinds Nieuwjaar meer en meer kansen in het Lotto Park.

KRC Genk loopt dit seizoen weer de titel mis, maar de club is achter de schermen al volop bezig met volgend seizoen. Met Tolu Arokodare en Zakaria El Ouahdi staan verschillende sterkhouders op het punt de club te verlaten. De eerste zomeraanwinst moet alvast Daan Heymans van Sporting Charleroi worden.

Buitenland

Ex-Charleroi-aanvaller Victor Osimhen maakt komende zomer een monstertransfer. De aanvaller speelt op huurbasis bij Galatasaray met een vreemde constructie met Napoli, maar volgende mercato wil de Nigeriaan naar een absolute topclub. Manchester United zou de voornaamste kandidaat zijn om de goaltjesdief binnen te halen.

Tim Kleindienst speelde in het verleden bij KAA Gent, maar daar kon hij geen potten breken. Dit seizoen speelt hij echter de pannen van het dak in de Bundesliga. Met zestien rozen en sterke prestaties bij de Duitse nationale ploeg staat de aanvaller voor een toptransfer. Tottenham wordt genoemd, maar ook Bayern, AC Milan en AS Roma lonken. De transfersom? 35 miljoen euro.

Denk jij dat Ardon Jashari voor een recordbedrag zal worden verkocht?

Meest recent

‘Duitsland ontploft: Kompany bereidt schoktransfer voor’

Kompany zet München op stelten: titel, trofee, en een recordstart die héél Europa ...

4
4
Kompany schittert bij Bayern: 'Leerde ik bij Anderlecht"

Vincent Kompany doet het voortreffelijk bij Bayern München. De coach van de Duitse topclub ...

85
85
Standard en AA Gent: beter of niet? De verrassende tussenbalans

Standard en AA Gent kregen via bepaalde kanalen dit seizoen al wat lof. Maar is dat wel terecht? Na ...

32
32
'Engeland op stelten: Club Brugge flirt met droomtransfer'

Club Brugge droomt al maanden van Million Manhoef – en nu lijkt die droom plots iets minder ...

185
185
Broos na forse kritiek op Garcia: "Komaan zeg, nonsens!"

Rudi Garcia kreeg stevige kritiek te verwerken. De bondscoach was het beu en weigerde een interview ...

57
57
Anderlecht staat op: twee 'nieuwelingen' trekken de kar

Bij RSC Anderlecht was de zomermercato geen gigantisch succes. Het zijn vooral twee ...

124
124
Fink ziet enorme weelde: "Hij is de toekomst van KRC Genk"

KRC Genk hoopt met een zege tegen KV Mechelen dit weekend de top zes binnen te sluipen. Thorsten ...

91
91
Seys en Vanaken zien 'probleem': "Wel vaker in België"

Hans Vanaken haalde de heel moeizame driepunter binnen voor Club Brugge. De ervaren middenvelder ...

141
141
Anderlecht herleeft dankzij één onverwachte kracht

RSC Anderlecht hoopt eindelijk de weg naar boven te hebben gezet. De zege tegen Club Brugge zorgde ...

272
272
Hayen ziet gelijkenis tussen Club Brugge en Union

Sexy is het niet wat Club Brugge laat zien in de Jupiler Pro League. Het is wel zeer zakelijk en ...

156
156
Leko stelt vast: "Ooit waren we een goed team..."

AA Gent speelde 0-0 op het veld van KVC Westerlo. Het was zeker niet goed wat de Buffalo's op de mat ...

148
148
Gemengde geluiden bij Westerlo en Gent: "Teleurstelling"

AA Gent won een punt op het veld van KVC Westerlo. Het speelde een degelijke, maar dramatische ...

33
33
Vanaken sleurt zwoegend Club Brugge over de streep

Club Brugge hoopte de rug te rechten tegen Sporting Charleroi. Op de vorige speeldag verloren ze van ...

135
135
Lang opent zijn rekening en veegt CDK & co van de mat

In de Serie A stond met Napoli - Atalanta een duel op het programma dat in normale omstandigheden ...

76
76
Shopt Anderlecht komende zomer bij La Louvière?

RSC Anderlecht is uiteraard bezig met het voorbereiden van de winter- en zomermercato van 2026. De ...

165
165
KV Kortrijk doet goede zaak, RSCA Futures geeft zege weg

In de Challenger Pro League begonnen er om 20u drie interessante duels. Onder meer KV Kortrijk kon ...

91
91
Westerlo woedend: "Schande voor het Belgisch voetbal!"

KVC Westerlo speelde 0-0 tegen AA Gent. De Kemphanen troffen drie keer het doelhout en en een goal ...

148
148
'Anderlecht slaat door: bod van 10 miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft in januari heel wat werk. De zomermercato was geen succes en in de winter ...

227
227
Ajax ondanks goal Dolberg in nog zwaardere crisis

Ajax kent voorlopig een rotseizoen. Ze moesten het vanavond in de eigen Amsterdam ArenA opnemen ...

90
90
Sterk Newcastle verpest het weekend van Guardiola

In de Premier League stond om 18u30 een bijzonder leuk duel op het programma. Newcastle United ...

46
46
Westerlo beloont zichzelf niet tegen pover AA Gent

AA Gent en KVC Westerlo zijn aan een wisselvallig seizoen bezig. Soms goed tot zeer goed, soms matig ...

37
37
Hayen verrast: twee sterkhouders ontbreken bij Club Brugge

Club Brugge moet om 20u45 aan de bak in eigen huis tegen Sporting Charleroi. Van Blauw-Zwart wordt ...

188
188
Opluchting bij Union, frustratie bij Cercle: "Extra man"

Union SG won met 2-0 van Cercle Brugge. De landskampioen speelde zeker geen sterke partij, maar ze ...

128
128
Ajax hakt knoop door: grote beslissing over hoofdtrainer

Bij Ajax ontsloegen ze John Heitinga na de tegenvallende resultaten. Technisch directeur Alex Kroes ...

47
47
Van Anderlecht naar de vergeethoek in Westerlo: "Oplossing vinden"

Bij RSC Anderlecht vertrokken de afgelopen jaren de nodige spelers uit Neerpede. Er waren verhalen ...

159
159

Meer sportnieuws