Renard speelt open kaart: Dolberg richting uitgang?

door
Renard speelt open kaart: Dolberg richting uitgang?

RSC Anderlecht kon de eerste prijs in acht jaar tijd ruiken, maar tegen Club Brugge trok de recordkampioen opnieuw aan het kortste eind. Voor de bekerfinale kwam Olivier Renard langs bij RTL, waar hij onder meer zijn licht liet schijnen op de toenemende geruchten in de wandelgangen rond Kasper Dolberg.

Hier en daar wordt immers geopperd dat de 27-jarige Deen bezig is aan zijn laatste weken in het Lotto Park, waar hij tot medio 2027 vastligt. Na een productief seizoen zouden de Brusselaars het moment stilaan dan ook rijp achten om te cashen op Dolberg, die na een aantal mislukte passages naar verluidt zelf ook graag nog eens een poging wil wagen in een topcompetitie.

LEES OOK: Terug naar Anderlecht? Goto zaait grote twijfel

Dolberg richting exit?

Met een geschatte marktwaarde van 13 miljoen zou de 54-voudig international, in totaal tot dusver goed voor 39 treffers en zeven assists in 84 optredens voor Anderlecht, alvast een flinke stuiver kunnen opleveren. Zijn prijskaartje zou een slordige 15 miljoen bedragen, centen die Renard goed kan gebruiken om zijn inkomend budget voor volgende zomer wat op te krikken.

Tenslotte is er dan heel wat werk aan de winkel, al zou er mits een exit van Dolberg natuurlijk wel nóg een vacature open komen te staan. Paars-Wit haalde met Mihajlo Cvetkovic wel al een extra aanvaller in huis, maar Luis Vazquez viel door de mand en mag wellicht beschikken. Keisuke Goto weegt dan misschien weer nog te licht om het gewicht van de aanval te dragen.

Renard onthult plan

En dus overweegt Renard toch om Dolberg aan boord te houden. "Ik lees en hoor de laatste weken veel, maar hij is nooit naar mijn kantoor gekomen om een transfer te vragen. Hij voelt zich dus goed in Anderlecht. Indien er een ploeg op de proppen komt en hij zelf wil vertrekken kunnen de zaken snel veranderen, maar momenteel is dat nog niet aan de orde", klinkt het.

"Wij als club zijn alleszins absoluut niet op zoek naar een deal. Integendeel: als ik hem kan houden, of zelfs zijn contract kan verlengen, sta ik daar zeker open voor. Maar ik kan de supporters niks beloven", durft Renard weliswaar niet te garanderen dat Dolberg op post blijft. Als we de sportief directeur mogen geloven wordt er dus evenwel al niet geleurd met de goalgetter.

Denkt u dat Dolberg bij RSCA zal blijven?

Meest recent

Fan KRC Genk misdraagt zich: club neemt stevige maatregelen

In de Challenger Pro League stond gisteren het duel tussen Jong Genk en Lommel SK op het programma. ...

4
4
'Club beeft: Aston Villa meldt zich in Brugge'

Club Brugge verkocht Kaye Furo voor 10 miljoen euro aan Brentford. Blauw-Zwaret heeft dit seizoen ...

79
79
Hayen waarschuwt concurrentie en heeft groots plan

KRC Genk neemt het om 16u op tegen Zulte Waregem. Aan de Gaverbeek gaan de Limburgers op zoek naar ...

58
58
'Stijnen kietelt: botsing met Nainggolan dreigt'

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan naar Maasmechelen. Een enorme transfer voor de Limburgse ...

37
37
'Bliksemexit Noa Lang: Serie A-transfer doet Napels daveren'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

34
34
Anderlecht strikt eindelijk spits: Romano onthult transfersom

Coach Besnik Hasi vraagt er inmiddels al wekenlang om, maar voorlopig blijft het wachten op een ...

287
287
"Dan klopt er iets niet" - zuivere kaping op Gouden Schoen?

De 72ste editie van de Gouden Schoen heeft voor een grote verrassing gezorgd. Zo was het Ardon ...

146
146
'Europese topclub dropt bom: sensationele comeback Kanté'

De winterse transferperiode is in de meeste grote voetballanden ondertussen halfweg. Maar er zitten ...

17
17
Lukaku doet boekje open: zo denkt hij écht over Vanaken

Op korte termijn wil Romelu Lukaku zo snel mogelijk zijn rentree maken bij SSC Napoli. Voor de ...

428
428
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, grote verrassing Duranville'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

299
299
Alonso was Real-sterren kotsbeu: training ontspoort

Het ontslag van Xabi Alonso bij Real Madrid zindert nog ferm na. De Spaanse oefenmeester werd ...

285
285
Mulder zet voetbalwereld op stelten: Vrouw steelt zijn hart

Het Gala van de Gouden Schoen leverde dit jaar meer gespreksstof op dan glamour alleen. Wat een ...

73
73
KV Mechelen droomt groots en roept straffe ambities uit

KV Mechelen doet het dit seizoen meer dan behoorlijk. Achter de Kazerne dromen ze al luidop van een ...

199
199
Club Brugge krijgt mentale tik: “Daar ligt dé oplossing"

Club Brugge kreeg in eigen huis een mokerslag van jewelste. Blauw-Zwart stond op een dubbele ...

381
381
Samuel Bastien terug naar Belgie? ‘Stunttransfer in de maak’

Samuel Bastien maakte in het verleden furore bij Standard Luik en vervolgens ging hij naar Burnley ...

100
100
Club Brugge rondt winterdeal af: akkoord in Spanje

Club Brugge heeft een uitgaande winterdeal afgerond. Op de officiële kanalen liet Blauw-Zwart ...

241
241
Pocognoli in het oog van de storm: ontslag in de maak?

Sebastien Pocognoli koos ervoor om Union SG te verlaten voor AS Monaco, maar de Belgische ...

98
98
Beslist! Lukaku hakt knoop door over Duivels én Anderlecht

Dat Romelu Lukaku ooit terugkeert naar RSC Anderlecht, dat staat vast. Maar wanneer? Daar is geen ...

464
464
Smaakmaker voor Union SG: Hubert nu al onder de indruk

Union SG begon goed aan 2026 met een zeer makkelijke kwalificatie voor de halve finales van de Beker ...

71
71
Hayen tovert met deze verrassing wit konijn uit de hoed

KRC Genk speelt zaterdag op het veld van Zulte Waregem. Dat is een belangrijke match voor de ...

560
560
Kleedkamer-interventie bij Club: Verhaeghe keihard aangepakt

Club Brugge is niet bepaald goed aan de tweede helft van het seizoen begonnen. Blauw-Zwart verloor ...

1144
1144
Onrust bij Man Utd: Lammens voelt meteen de gevolgen

Senne Lammens voelt het meteen: bij Manchester United is rust altijd tijdelijk. Met een nieuwe coach ...

288
288
Club genekt door VAR? Vanaken reageert live voor camera

Club Brugge heeft vrijdagavond een pijnlijke thuisnederlaag geleden tegen La Louvière. ...

1274
1274
'Anderlecht gaat los: twéé aanwinsten, JPL-transfer blijft optie'

Het heeft eventjes geduurd, maar er lijkt dan toch versterking onderweg bij RSC Anderlecht. Volgens ...

640
640
'Hayen laat zich gelden: groot slachtoffer bij KRC Genk'

In principe debuteerde hij vlak voor de winterstop al tegen Club Brugge. Maar het Nicky ...

660
660

Meer sportnieuws