Beerschot zit niet stil en slaat dubbelslag

328 stemmen
Beerschot zit niet stil en slaat dubbelslag

Beerschot is al zeker van degradatie en zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club werd vorig seizoen nog kampioen in 1B, maar vrijwel het hele seizoen waren de Kielse Ratten de rode lantaarn van 1A.

Beerschot is al volop bezig met volgend seizoen en de toekomst van de club. Ook op de transfermarkt is het op zoek naar versterkingen. Door de degradatie zal er echter moeten worden gezien naar de bankrekening. Beerschot zal zich dan ook op de jeugdwerking richten. 

LEES OOK: Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Dubbelslag

En op de webstek heeft Beerschot een dubbelslag bevestigd. ‘Beerschot is trots om aan te kondigen dat jeugdproducten Xander Joosen en Milan Govaers hun eerste profcontract hebben ondertekend bij de club. Beide spelers zetten hun handtekening onder een overeenkomst voor twee seizoenen en sluiten vanaf de voorbereiding aan bij de A-kern.’

Joosen is een 18-jarige middenvelder en een jeugdproduct van Beerschot. ‘Xander staat bekend als een rustige en nuchtere speler met een goed spelinzicht en groot loopvermogen’. Govaers is een 21-jarige verdediger en heeft ervaring bij clubs zoals Anderlecht, PSV, Oostende en het Tsjechische Slovan Liberec.

Voorbeelden

Beerschot wil zich op de jeugd gaan focussen. ‘Onze club is enorm trots om het harde werk van onze jeugdopleiding beloond te zien. Xander en Milan zijn twee voorbeelden voor onze jeugdspelers. Hard werken en een goede omkadering is iets wat onze jeugdopleiding hoog in het vaandel draagt. Ook Xander en Milan zijn trots op hun eerste profcontract bij Beerschot.’

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"
73

Hoop jij dat Beerschot snel weer in de JPL te zien zal zijn?

Meest recent

Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

97
97
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

36
36
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

9
9
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

73
73
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

151
151
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

204
204
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

225
225
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

46
46
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

45
45
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

200
200
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

162
162
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

89
89
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

99
99
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

82
82
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

48
48
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

178
178
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

66
66
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

280
280
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

114
114
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

270
270
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

38
38
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

347
347
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

203
203
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

1027
1027
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1389
1389

Meer sportnieuws