Dolberg naar Club Brugge? "Een bod is een bod"

door
Dolberg naar Club Brugge?

De titelrace draait op volle toeren, maar zondag verschuift de aandacht heel even naar de bekerfinale tussen Club Brugge en RSC Anderlecht. Paars-Wit tankte vertrouwen tegen AA Gent, terwijl Blauw-Zwart een magere één op zes boekte tegen Union. In het Dudenpark brak vooral een gebrek aan efficiënte de landskampioen andermaal zuur op.

Nicky Hayen mag dan wel over de productiefste aanval van het land beschikken, toch bleek de afwerking doorheen het seizoen meermaals een heikel punt in Jan Breydel. Daar ontbreekt volgens veel waarnemers vooral een pure goalgetter diep in de punt, hoewel Club de afgelopen jaren vaak geen nood had aan zulk een type om bovenaan te eindigen.

LEES OOK: Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Nilsson, Jutglà & Vermant

Bovendien ligt Gustaf Nilsson momenteel in de lappenmand, terwijl Romeo Vermant en Ferran Jutglà de afgelopen weken en maanden wel toonden wat ze in hun mars hebben. Al opereerde die laatste meestal vanaf de flank én gaat hij zijn laatste contractjaar in. In competitieverband was het trio tot dusver opgeteld ook 'slechts' goed voor 24 doelpunten.

Ondanks de 11 assists die we daar nog mogen aan toevoegen onvoldoende volgens Ludo Vandewalle, volgens wie een spits van Club minstens aan 20 treffers moet geraken. De chef voetbal van Het Nieuwsblad voegt er fijntjes nog aan toe hoe Kasper Dolberg na zijn vierklapper tegen AA Gent bij een minder dominant elftal op zijn eentje aan 18 stuks zit.

Dolberg naar Club Brugge?

Een stelling die hij samen met RSCA-watcher nog eens uitvoerig kracht bijzet in de podcast Sjotcast. "Dolberg zou bij Club Brugge minstens 25 doelpunten scoren. Hij is op z'n best in de zestien, waar hij nu niet genoeg bediend wordt. Maar indien gasten zoals Tzolis en Vanaken die ballen brengen, zal hij ze wel binnen trappen", klinkt het onder andere.

"We hebben al eens gezegd dat het wachten is tot Club eens de beste speler van Anderlecht wegkoopt. Zouden ze dat durven? Het is niet aan ons om transfers te regelen, maar misschien moeten ze dat eens overwegen. Financieel kunnen ze het zich alvast veroorloven", komt het duo het enigszins gekscherend met een opvallend voorstel op de proppen.

Anderlecht verlangt jackpot

Vandewalle maakt zich wel de bedenking of alle partijen zulk een gevoelige transfer zouden zien zitten. "Een bod is een bod. Anderlecht heeft niet de middelen om zomaar veel geld te weigeren. Het zal wel zeker 15 miljoen moeten zijn, en voor Brugge misschien nog wat meer. Maar of Dolberg zelf dat zou willen is een ander paar mouwen", besluit Geril.

Dolberg zou goed passen bij Club

Meest recent

Anderlecht in dubio: Sardella out voor bekerfinale?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

0
0
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

57
57
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

65
65
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

247
247
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

180
180
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

88
88
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

235
235
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

41
41
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

123
123
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

112
112
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

68
68
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

247
247
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

243
243
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

395
395
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

58
58
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

184
184
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

89
89
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

88
88
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

309
309
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

139
139
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

512
512
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

199
199
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

101
101
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

461
461
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

20
20

Meer sportnieuws