Anderlecht-fans spuwen Buffalo uit: "Onsportief en irritant"

door
Anderlecht-fans spuwen Buffalo uit:

Zondagmiddag werd in de Champions' Play-Offs de return tussen AA Gent en RSC Anderlecht afgewerkt. De Buffalo's wilden revanche nemen na de afgang van woensdag in het Lotto Park. In de eerste helft hielden ze ook goed stand, al verdiende het geleverde spel geen schoonheidsprijs.

De Oost-Vlamingen hadden een rotweek achter de rug waarin ze tot twee keer toe met pijnlijke 5-0-cijfers verloren. Een nieuwe pandoering moest zondagmiddag dan ook koste wat kost voorkomen worden tegen de Brusselaars. En in de eerste helft hield de ploeg van coach Danijel Milicevic ook behoorlijk goed stand.

Kansjes aan beide zijden

De eerste kansen waren weliswaar voor de bezoekers uit Brussel, maar in de afwerking liep het telkens fout. Kasper Dolberg kwam zelfs oog in oog met Tom Vandenberghe te staan, maar het Gentse sluitstuk trok aan het langste einde. Ali Maamar trapte op zijn beurt wild in het zijnet na een uitgespeelde corner. 

Naarmate de eerste helft vorderde, kwam Gent echter beter in de match. Via onder meer Dante Vanzeir probeerde de thuisploeg enkele gevaarlijke tegenaanvallen op te zetten. Hyllarion Goore zette dan weer Colin Coosemans aan het werk met een verrassende poging. Maar ook de thuisploeg kwam niet tot scoren.

Samoise onder vuur

Al bij al dus een redelijk evenwichtige eerste helft. Al was het wel duidelijk dat Gent onder zware druk stond. Zo ging de spelers van coach Danijel Milicevic wel heel stevig door in de duels. Op bepaalde momenten durfde men zelfs over de schreef te gaan. Dat leidde tot de nodige kritiek op het sociale medium 'X'. Met name van de RSCA-fans, die vinden dat ref Lawrence Visser strenger moet optreden. Vooral Matisse Samoise, die enkele geniepige fouten maakte en regelmatig in discussie ging, kreeg opnieuw de volle laag.

POLL: Samoise is een onsportieve speler ...

Meest recent

Genk rekent op één man: "Hij blijft voor 200% zeker"

KRC Genk heeft een tegenvallende periode achter de rug en gooide de landstitel te grabbel na een ...

33
33
'City all-in voor opvolger De Bruyne: bod van ruim 100 miljoen'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen bij Manchester City. Het wordt dus uitkijken wat zijn nieuwe ...

14
14
'Club Brugge neemt beslissing over bliksemvertrek Jashari'

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer waarbij verschillende sterkhouders in ...

123
123
Sensatie in UCL! Barça en Inter houden groots voetbalspektakel

De tweede heenmatch in de halve finales heeft een absoluut spektakelstuk opgeleverd. Internazionale ...

62
62
Sterkhouder naast selectie: Hasi dropt hint over vertimmerd elftal

RSC Anderlecht staat donderdag voor een belangrijk duel in de strijd om de vierde plaats en gaat dan ...

153
153
Voorrondes UCL: Club moet één zware tegenstander vrezen

Club Brugge hoopt dat het de titelstrijd in de resterende vier speeldagen alsnog naar zich kan toe ...

200
200
Milicevic pareert vernietigende aanval Vanhaezebrouck

AA Gent werkt donderdagnamiddag de loodzware verplaatsing naar Club Brugge af. Daags voordien sprak ...

125
125
Vuurwerk op Montjuïc! Yamal antwoordt héérlijk na wereldgoals Inter

In de Champions League werd woensdag de tweede heenmatch van de halve finales afgewerkt. FC ...

36
36
Jan Mulder bekent kleur: "Ik hoop dat zij kampioen worden"

De Champions' Play-Offs draaien op volle toeren, donderdag wordt speeldag zeven alweer op gang ...

1269
1269
'Heibel bij Real Madrid: grote naam dient vertrekwens in'

Behoudens een last-minute wending in de titelstrijd, dreigt Real Madrid dit seizoen zonder grote ...

114
114
Zomerse vertrek bij Genk? 'Karetsas beslist over toptransfer'

KRC Genk dreigt alsnog naast de landstitel te grijpen, maar beschikt over voldoende elementen om ...

377
377
Opvolger Vertonghen bij Anderlecht: is hij nog te braaf?

Anderlecht haalde afgelopen winter de 22-jarige Deense verdediger Lucas Hey binnen als veelbelovende ...

132
132
'Antwerp greep naast sensatietransfer Bounida'

Bij Antwerp hebben ze het transferbeleid de voorbije twee jaar stevig omgegooid. De club richt zich ...

236
236
Hubert spreekt duidelijke taal over volgende uitdaging

De trainerscarrière van David Hubert nam de voorbije maanden een zeer opmerkelijke vlucht. ...

69
69
Westerlo verliest parel allicht wél: transfer in aantocht

KVC Westerlo gaat in de zomer heel wat transfers afronden. In- en uitgaand. Onze redactie weet dat ...

94
94
RWDM kondigt vertrek van volgende sterkhouder aan

RWDM likt zijn wonden nadat het op dramatische wijze naast promotie naar 1A greep. Door een ...

70
70
Ulderink doet markante uitspraak over toekomst bij Antwerp

Na een zwakke start in de play-offs leefde Antwerp de voorbije weken weer op. Na een nul op negen ...

92
92
'Schokkende wending rond Roméo Lavia'

Donderdag gaat Chelsea op zoek naar een ticket voor de finale van de Conference League. De Blues ...

148
148
Nieuwe spits Club Brugge? Hayen geeft duidelijke mening

Club Brugge moet donderdagnamiddag winnen van AA Gent als het nog kans wil blijven maken op de ...

323
323
Twee blunders Anderlecht: Kindermans doet boekje open

Donderdag gaat Anderlecht op bezoek bij Antwerp en dat is voor Jean Kindermans nog altijd een ...

589
589

Meer sportnieuws