Hard verdict voor Genk: Chelsea toont pijnlijke realiteit

door
Hard verdict voor Genk: Chelsea toont pijnlijke realiteit

Chelsea haalde Mike Penders voor een slordige 20 miljoen euro binnen, maar de Belgische jeugdinternational maakt nog het seizoen uit bij KRC Genk. Het is nog niet zeker waar de toekomst van Penders ligt, maar Chelsea lijkt voorlopig nog geen optie.

Eerder kwamen er al geruchten naar buiten dat Chelsea op zoek is naar een nieuwe doelman en huurlingen zoals Penders werden onder de loep genomen. Nu ziet het er naar uit dat de Londense topclub alsnog de mercato op zal gaan om een nieuwe topdoelman te strikken.

LEES OOK: ‘Penders krijgt groot nieuws: toekomstplan bekend’

Ferme miljoenentransfer

Chelsea wordt namelijk weer nadrukkelijk in verband gebracht met FC Porto-doelman Diogo Costa. De Portugese goalie werd eerder al genoemd in Londen. Chelsea heeft echter veel concurrentie want ook het Bayern München van Vincent Kompany en Manchester City lonken naar Diogo Costa.

FC Porto zou een ferme vraagprijs van rond de 70 miljoen euro hebben vastgelegd. Dat zou een enorme domper betekenen voor Penders. De jonge Belg kampt nu al met veel concurrentie bij Chelsea en een miljoenentransfer in doel zou al meteen een uppercut van jewelste zijn.

Toch bij KRC Genk blijven?

Mogelijk blijft Penders dan toch nog minstens een jaar onder de lat staan bij KRC Genk. Als de Limburgers het tij nog weten te keren in de Champions Play-Offs en kampioen worden dan gaat het rechtstreeks naar de Champions League. Dat zou een drijfveer kunnen zijn voor Penders.

Anderzijds zou Chelsea er niet vies van zijn om Penders op huurbasis naar een andere Europese subtopclub te sturen. De Londense club staat erom bekend een handelshuis te zijn en het is dan ook geen verrassing dat verschillende spelers op huurbasis worden weggestuurd.

Moet Mike Penders nog bij KRC Genk blijven?

Meest recent

De Condé spreekt klare taal: seizoen Genk mislukt?

KRC Genk beleeft een seizoen met twee gezichten. In de Europa League wenkt voor de tweede keer in ...

5
5
D-Day in JPL: scheidsrechters slotspeeldag bekend

Zondag valt de reguliere competitie in zijn beslissende plooi. Alle wedstrijden worden op hetzelfde ...

20
20
'Grote kuis in Genk: drie meubelstukken richting exit'

Ondanks het matige seizoen in eigen land gaat KRC Genk mede dankzij de knappe prestaties in de ...

78
78
Taravel moet puzzelen: extra opdoffer voor Anderlecht

De kwalificatie voor de Champions' Play-Offs lijkt louter nog een formaliteit, al kan RSC Anderlecht ...

0
0
De Bruyne zet Conte op z’n plek: de maat is vol

Kevin De Bruyne heeft tegen Lecce meteen getoond waarom Napoli hem niet langer kan missen. Zijn ...

84
84
'De Condé speelt open kaart: kassa rinkelt in Genk'

In eigen land dreigt KRC Genk naast de top zes te grijpen, maar in Freiburg hoopt het straks een ...

77
77
'Club Brugge opent debatten: toptransfer krijgt vorm'

Komende zomer staat er een heuse leegloop op til bij Club Brugge, want tal van smaakmakers blijken ...

170
170
'Hayen speelt blufpoker: opstelling Genk lekt uit'

KRC Genk heeft donderdag om 18u45 een afspraak met de geschiedenis, want in Freiburg kan het zich ...

71
71
'Anderlecht zoekt spits: 17 miljoen in de vuilbak'

Jérémy Taravel mag het seizoen volmaken als T1 van RSC Anderlecht, maar wie Olivier ...

264
264
Schokkende beelden: Lang afgevoerd na bloederige blessure

Noa Lang heeft woensdag een ware rampavond beleefd. Als invaller werd hij met Galatasaray vrij ...

237
237
Voetbalporno! Ontdek de héérlijke affiches in kwartfinales UCL

De kaarten zijn geschud in de 1/8ste finales van de Champions League. Woensdagavond werden de ...

240
240
UCL: Nieuwe demonstratie Bayern, Liverpool maakt statement

De laatste tickets voor de kwartfinales van de Champions League zijn verdeeld. Het Bayern ...

48
48
'Villa neemt rigoureus transferbesluit met Tielemans'

Youri Tielemans hersteld momenteel van een blessure aan de enkels die hem ondertussen al enkele ...

128
128
Transferfabriek Union: drie nieuwe miljoenendeals in pijplijn

Union SG legde sinds de promotie uitstekende resultaten neer, maar wist ook op de transfermarkt erg ...

80
80
Supporters in de wolken: grote comeback bij Anderlecht

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge mathematisch verzekeren van een plek in de ...

365
365
'Beslissing gevallen: miljoenentransfer bij Club Brugge'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet. Met name aan uitgaande zijde belooft ...

324
324
Nieuwe patron bij Duivels: opvallende aanwezige op stage

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een stage in aanloop naar het WK ...

169
169
Spektakelstuk met 9 goals: Barça wervelt naar kwartfinales

FC Barcelona heeft zich op uiterst spectaculaire wijze geplaatst voor de kwartfinales van de ...

74
74
Ultieme wending voor PO I? Analisten doen voorspelling

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

252
252
‘Garcia haalt 'eeuwige flop' terug naar Rode Duivels’

Rudi Garcia lijkt een opvallende naam opnieuw naar Rode Duivels te halen. Dat zorgt meteen voor ...

192
192
'Taravel met handen in haar: zeer straffe rentree op komst?'

Anderlecht is nog altijd niet zeker van zijn plaats in de Champions' Play-Off na de nederlaag tegen ...

500
500
Van kwaad naar erger: Bakayoko onder vuur bij Leipzig

Op enkele posities beschikken de Rode Duivels over ongeziene weelde. Dat is bijvoorbeeld het geval ...

93
93
WK-kandidatuur voor Garcia: "Nog vrij in juni en juli"

Vrijdag zal Rudi Garcia normaliter zijn selectie bekendmaken voor de komende stage van de Rode ...

70
70
Herhaling van STVV-scenario? Hayen geeft grote hint

KRC Genk greep vorig weekend zijn laatste strohalm in de strijd om de Champions' Play-Off met een ...

78
78
Sleutelrol voor Club Brugge in transfer De Cat?

Het lijkt er alsmaar minder op dat Nathan De Cat volgend seizoen nog bij Anderlecht te bewonderen ...

334
334

Meer sportnieuws