Matthys reageert op plots ontslag bij KV Mechelen

door
Matthys reageert op plots ontslag bij KV Mechelen

KV Mechelen ontsloeg verrassend genoeg Tim Matthys als sportief directeur. Dat kwam toch aan als een verrassing, want hij leverde zeker geen onaardig werk Achter de Kazerne. Via Instagram reageerde hij voor het eerst op zijn ontslag.

LEES OOK: Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

Matthys blikt terug

"7,5 jaar van mijn leven. 7,5 jaar geel rood. Nu stopt mijn verhaal bij de club die mij zoveel gegeven heeft. Ik wil jullie, de fantastische fans, ongelooflijk bedanken om er week na week te staan. In Eupen, in Knokke, in Katelijne, everywhere we go… Ik heb het genoegen gehad om voor jullie te mogen spelen en voor jullie te mogen werken", vertelde Matthys. 

"Telkens weer fier om de kleuren te mogen dragen. Wetende waar de club voor staat, wat het DNA van de club is en daar naar handelen. Een ambassadeur mogen zijn van KV was een waar genoegen. Het feit dat ik met mijn ploegmaats en staf geschiedenis geschreven heb voor de club, door de Beker van België te winnen, vervult mijn hart met trots. Voor de rest van mijn dagen ga ik kunnen zeggen dat ik ‘een bekerheld’ ben", blikte hij terug. 

Ontslag

"Supporters, jullie zijn de club en dat zal nooit veranderen! Blijf de jongens steunen en blijf van ‘achter de kazerne’ een hel maken voor de tegenstanders. Voor nu geloof ik hard dat de Europe Play Offs gewonnen kunnen worden. De groep zal er alles aan doen", zegt hij.

Hij vertrekt toch met een wrange nasmaak. " Jammer dat ik het niet kan afmaken maar ik zal blijven supporteren wetende dat dit m’n werk was. Ik wil mijn ploegmaats, coaches en staf, waarmee ik samengewerkt heb, enorm bedanken. Bedankt voor alles."

Een bizarre beslissing van KV Mechelen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

99
99
'Europa bibbert: Enrique hamert op supertransfer PSG'

Paris Saint-Germain plaatste zich deze week voor zijn tweede opeenvolgende Champions League-finale. ...

0
0
Dramatisch rood Anderlecht: DAZN-analisten vellen verdict

RSC Anderlecht leek zondagmiddag verdiend op voorsprong te gaan rusten op bezoek bij AA Gent. Maar ...

65
65
AA Gent wééral ondermaats: "Slechtste ooit in Play-Offs"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagmiddag op de Planet Group Arena. AA Gent kreeg immers ...

44
44
Genk-spelers op matje: Hayen onthult inhoud gesprekken

KRC Genk staat zondagavond voor een sleutelwedstrijd. Op eigen veld kunnen de Limburgers zich ...

83
83
Club houdt hart vast: zware consequenties na CPL-farce

Terwijl Club Brugge op de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis afstevent, dreigen de beloften weg ...

357
357
Burgess met schrik vrij na grove uithaal: "Sloeg nergens op"

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

385
385
Opstellingen: De Mil grijpt fors in, vreemde kronkel Taravel

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een cruciaal duel om de vierde plaats op het ...

65
65
'Crisis doet Real daveren: drastische gevolgen Courtois'

Zondagavond kan FC Barcelona kampioen spelen in Spanje, uitgerekend tijdens de onderlinge clash met ...

102
102
Ruben Van Gucht laat Valentine met verstomming achter

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor de nodige aandacht gezorgd. De sportjournalist van de VRT kwam ...

96
96
TRANSFERUURTJE: 'Kop rolt bij Anderlecht, exodus Club/Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

200
200
De Mil sneert naar KAA Gent: cruciale transferzomer

KAA Gent kreeg dit seizoen al klappen in de Champions Play-Offs. Europees voetbal lijkt heel ver weg ...

58
58
Stunttransfer Jelle Vossen naar het buitenland?

Waar ligt de toekomst van Jelle Vossen? De aanvaller nam afscheid van Zulte Waregem en werd al met ...

213
213
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

32
32
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

50
50
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

214
214
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

172
172
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

107
107
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

174
174
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

252
252
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

148
148
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

182
182
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

314
314
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

228
228
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

593
593
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

354
354

Meer sportnieuws