Matthys reageert op plots ontslag bij KV Mechelen

door
Matthys reageert op plots ontslag bij KV Mechelen

KV Mechelen ontsloeg verrassend genoeg Tim Matthys als sportief directeur. Dat kwam toch aan als een verrassing, want hij leverde zeker geen onaardig werk Achter de Kazerne. Via Instagram reageerde hij voor het eerst op zijn ontslag.

LEES OOK: 'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

Matthys blikt terug

"7,5 jaar van mijn leven. 7,5 jaar geel rood. Nu stopt mijn verhaal bij de club die mij zoveel gegeven heeft. Ik wil jullie, de fantastische fans, ongelooflijk bedanken om er week na week te staan. In Eupen, in Knokke, in Katelijne, everywhere we go… Ik heb het genoegen gehad om voor jullie te mogen spelen en voor jullie te mogen werken", vertelde Matthys. 

"Telkens weer fier om de kleuren te mogen dragen. Wetende waar de club voor staat, wat het DNA van de club is en daar naar handelen. Een ambassadeur mogen zijn van KV was een waar genoegen. Het feit dat ik met mijn ploegmaats en staf geschiedenis geschreven heb voor de club, door de Beker van België te winnen, vervult mijn hart met trots. Voor de rest van mijn dagen ga ik kunnen zeggen dat ik ‘een bekerheld’ ben", blikte hij terug. 

Ontslag

"Supporters, jullie zijn de club en dat zal nooit veranderen! Blijf de jongens steunen en blijf van ‘achter de kazerne’ een hel maken voor de tegenstanders. Voor nu geloof ik hard dat de Europe Play Offs gewonnen kunnen worden. De groep zal er alles aan doen", zegt hij.

Hij vertrekt toch met een wrange nasmaak. " Jammer dat ik het niet kan afmaken maar ik zal blijven supporteren wetende dat dit m’n werk was. Ik wil mijn ploegmaats, coaches en staf, waarmee ik samengewerkt heb, enorm bedanken. Bedankt voor alles."

Een bizarre beslissing van KV Mechelen?

Meest recent

'Castagne op weg naar zeer verrassende transfer'

Volgende zomer staat er een WK op het programma en dus is het voor verschillende (kandidaat-)Rode ...

1
1
De Mil benoemt hét manco bij Gent: "Topkerels, maar..."

Donderdagavond worden de kwartfinales van de Croky Cup afgesloten met een kraker tussen Anderlecht ...

14
14
Saliba doet krasse uitspraak over titelkansen Anderlecht

Deze week heeft het Belgische voetbalseizoen zich weer op gang getrokken na de winterstop. De ...

62
62
'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande ...

212
212
'AA Gent mikt hoog en gaat voor absolute toptransfer'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

164
164
'Stunttransfer Faes zorgt voor grote comeback bij Duivels'

Het WK begint stilaan te naderen. De Rode Duivels hopen komende zomer nog eens te verrassen en heel ...

81
81
Twijfel rond Coosemans groeit bij Anderlecht

Wat brengt de toekomst van Colin Coosemans? Dat is een groot vraagteken. Bij RSC Anderlecht en de ...

146
146
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

20
20
Hayen blikt terug op ontslag bij Club: eerste gedachte verrast

Club Brugge ontsloeg Nicky Hayen en dat zorgde voor veel commotie in het Belgische voetbal. Een ...

336
336
‘Anderlecht slaat toe: Nederland verstomt door toptransfer’

In Nederland had niemand dit zien aankomen. De naam circuleerde al, maar plots ligt hij op tafel in ...

661
661
'Standard en STVV lonken naar Serie A-deals'

Gaat de Jupiler Pro League weldra twee Belgische verdedigers verliezen? Het zou zomaar kunnen. ...

72
72
Anderlecht slikt: zéér straffe onthulling Dreyer

Een jaar geleden liet RSC Anderlecht Anders Dreyer voor amper 5,5 miljoen euro (inclusief de bonus ...

266
266
Union-fans mogen dromen: nieuwe parel als JPL-attractie

Union SG heeft deze mercato al flink geïnvesteerd in nieuwe spelers. De landskampioen haalde al ...

42
42
Renard en Borguet slaan toe: Anderlecht kraait victorie

Bij RSC Anderlecht willen ze een bijzonder slimme zet doen. Misschien wel een van de slimste van ...

470
470
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

101
101
"Te traag" - Anderlecht-tweetal maakt zich onmogelijk

Bij RSC Anderlecht blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de zomermercato. ...

409
409
Gastland Marokko flikt het! Finale AfCon staat vast na penalty's

De kaarten zijn geschud op de Africa Cup. Aanstaande zondag is het Marokko dat met Senegal zal ...

63
63
Alonso lacht in vuistje: Real blameert zich tegen tweedeklasser

De 1/8ste finales in de Copa del Rey hebben een enorme verrassing opgeleverd. Zo is het grote Real ...

188
188
Bayern raast door met nieuw record, totale vernedering Ajax

Het Bayern München van coach Vincent Kompany blijft door de Bundesliga razen. Woensdag werd het ...

167
167
Kampioen foutloos: Union naar halve finales na knappe goals

Union SG blijft voorlopig als enige Belgische club actief op drie verschillende fronten. De ...

85
85
Hayen zet puntjes op i bij Genk: "Zou onrealistisch zijn"

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

331
331
Maag Courtois keert om: Vini slachtoffer walgelijk incident

Slechts enkele dagen na het ontslag van coach Xabi Alonso, moest Real Madrid opnieuw aan de bak. ...

134
134
Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Club Brugge is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en sneuvelde dinsdagavond op het ...

721
721
'Grote interesse Kerk: Antwerp onderneemt ultieme poging'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

435
435
'Anderlecht neemt drastische beslissing in dossier-Duranville'

De fans van RSC Anderlecht blijven voorlopig wachten op de eerste directe aanwinsten van de ...

525
525

Meer sportnieuws