Anderlecht houdt hart vast na eerste blessure-verdict Stroeykens

door
Anderlecht houdt hart vast na eerste blessure-verdict Stroeykens

RSC Anderlecht verloor zondagavond met 1-2 van KRC Genk, maar haalde wel een beter niveau dan een week eerder op Club Brugge. In aanloop van die partij kregen de Brusselaars echter een nieuwe tegenvaller te verwerken. Zo viel ook Mario Stroeykens geblesseerd uit.

De recordkampioen is andermaal bezig aan een wisselvallig seizoen, maar het zit Paars-Wit ook niet mee. Zo kregen de Brusselaars de voorbije maanden met wel heel veel blessureleed af te rekenen. Atletiek-coaches Wim Vandeven en Jacques Borlée werden zelfs aan de medische omkadering toegevoegd in kader van blessurepreventie. 

LEES OOK: Noodmiddenveld bij Anderlecht: verbazende naam op tafel

Ziekenboeg blijft vollopen

Die zet moet echter nog renderen want Anderlecht blijft achtervolgd worden door de nodige blessurezorgen. Vorige week viel Moussa N'Diaye bijvoorbeeld nog uit. De Senegalese back sukkelt met de heup en staat enkele weken aan de kant. Ook de return van Jan Vertonghen blijft maar uitgesteld worden.

En zondag namen de blessurezorgen dus nog wat meer toe. Bij de bekendmaking van de basiself tegen Genk viel al snel op dat er geen plaats was voor Stroeykens. Dat leek een gevolg van zijn zwakke wedstrijd op Club Brugge. Maar al snel liet Anderlecht weten dat het jeugdproduct geblesseerd was uitgevallen.

Wéér problemen aan de enkel

Bij La Dernière Heure weet men dat het allicht gaat om een blessure aan de enkel. Om die reden stond hij rond de jaarwissel ook al een tijdje aan de kant. Verdere onderzoeken moeten in de komende dagen volgen. Maar volgens Het Laatste Nieuws is de kans reëel dat Stroeykens 'een tijdje' aan de kant staan.

Dat laatste geldt overigens ook voor Mats Rits. Hij moest zondag eveneens forfait hebben en heeft volgens LDH last van een 'kleine' spierblessure. Ook in zijn geval zullen verdere onderzoeken de exacte ernst van die kwetsuur moeten bepalen.

Denkt u dat er een onderliggende reden is voor de vele blessures?

Meest recent

'Strijd om Tresoldi barst los: 2 clubs schieten in actie'

Club Brugge heeft na de interlandbreak maar één doel: in de play-offs zijn 20ste ...

4
4
Marokko schakelt meteen: Bounida staat voor debuut

Het werd deze week duidelijk dat de Rode Duivels in de toekomst opnieuw niet moeten rekenen op een ...

16
16
'Anderlecht schrapt volgende bekende naam als TD'

Bij Anderlecht is de zoektocht naar een sportief directeur nog altijd volop aan de gang. Paars-Wit ...

77
77
Club-fan Julie Vanloo in ongemakkelijke situatie

Wat begon als een luchtig gesprek, kreeg gisterenavond plots een heel intieme wending voor Julie ...

187
187
‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

222
222
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

91
91
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

78
78
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

190
190
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

358
358
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

148
148
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

361
361
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

125
125
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

183
183
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

172
172
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

246
246
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

643
643
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

163
163
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

282
282
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

69
69
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

234
234
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

113
113
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

168
168
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

348
348
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

305
305
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

158
158

Meer sportnieuws