Deman toont kleinste kant met bizarre actie bij Vermant

door
Deman toont kleinste kant met bizarre actie bij Vermant

Antwerp FC leek zondagmiddag andermaal op weg naar een straffe comeback tegen Club Brugge, maar bleef in eigen huis uiteindelijk op 2-3 steken. Dat zorgde logischerwijs voor de nodige frustraties. Al ging Olivier Deman daarin toch een stapje te ver.

Blauw-Zwart was lange tijd de dominante ploeg op de Bosuil. De vroege openingstreffer van Ferran Jutgla hielp daarbij uiteraard. Via Ardon Jashari en Christos Tzolis konden de bezoekers zelfs met op 0-3-voorsprong gaan rusten. En ook bij de start van de tweede helft was Club aanvankelijk baas over de match.

LEES OOK: Drie jonge Duivels bonken stevig op de deur van Garcia

Ultieme comeback blijft uit

Maar na een uur spelen kantelde de wedstrijd plots helemaal. Vincent Janssen wakkerde de Antwerpse hoop terug aan met een goed schot voorbij Simon Mignolet. En niet veel later kon Michel-Ange Balikwisha zowaar voor de aansluitingstreffer tekenen namens de Antwerpenaren.

De Great Old bleef daarna verwoed op zoek gaan naar de gelijkmaker. Maar kansjes van Dennis Praet en Mohamed Bayo leverden uiteindelijk niets op. En zo bleef het bij 2-3. De Great Old blijft daardoor achter met een teleurstellende 0 op 6 in de Champions' Play-Offs.

Deman gaat boekje te buiten

Nochtans zat de gelijkmaker er wel degelijk in tijdens het laatste halfuur. Dat die uiteindelijk niet viel, zorgde logischerwijs voor frustratie in het Antwerpse kamp. Zo ook bij Olivier Deman. De linksback pakte in de slotminuten zelfs nog een overbodige gele kaart na een bedenkelijke actie. 

Na een duel ging Club-spits Romeo Vermant tegen de grond en verloor hij zelfs zijn schoen. Uiteraard nam hij uitgebreid zijn tijd om die terug aan te doen. Dat was dan weer niet naar de zin van Deman. Die gritste het schoeisel zowaar uit de handen van Vermant en gooide het enkele meters verder neer. Een erg onsportieve actie die dus met een terechte gele kaart werd bestraft.

Deman moet nog een extra sanctie krijgen ...

Meest recent

'Rode Duivels naar WK mét twee straffe oefenduels'

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat durven we wel te schrijven na de ontwikkelingen van gisteren. ...

26
26
Hugo Broos schrijft geschiedenis en trekt naar het WK

Hugo Broos heeft het alweer geflikt. Hij heeft zich vanavond met Zuid-Afrika geplaatst voor het WK. ...

123
123
Verschueren naar Anderlecht: eindelijk de juiste functie?

RSC Anderlecht gaat voor een grote verandering. Nog maar eens. Hoofdaandeelhouder Marc Coucke wil ...

112
112
OHL zoekt coach: ex-Rode Duivel grote favoriet

Oud-Heverlee Leuven is op zoek naar een nieuwe trainer nadat Union SG David Hubert kwam wegplukken. ...

88
88
'Nieuwe België': gouden generatie laat Europees land dromen

Het is eindelijk prijs. Noorwegen gaat zo goed als zeker naar het WK 2026. We hoopten al vele ...

92
92
'Club Brugge kan cashen: strijd om smaakmaker barst los'

Club Brugge heeft een bijzonder lucratieve zomer achter de rug, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

169
169
'Coucke hakt knopen door: Renard out bij Anderlecht?'

Officieel is de kogel nog niet door de kerk, maar eerstdaags stelt RSC Anderlecht de nieuwe ...

551
551
Anderlecht-alarm: ‘Verschueren sneuvelt in recordtijd’

Wordt Michael Verschueren straks de ceremoniële voorzitter die het vuur opvangt voor Marc ...

335
335
Hevige clash ontaardt volledig tussen Brusselmans & De Wever

Herman Brusselmans zorgde de afgelopen jaar meer dan eens voor een vleugje controverse. Recent stond ...

118
118
Hayen in zak en as: Club Brugge velt zwaar verdict

Club Brugge boekte voor de interlandbreak een cruciale zege tegen Union, een lijn die Blauw-Zwart ...

394
394
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

De interlandperiode is achter de rug, tijd om de aandacht weer op de Jupiler Pro League te richten. ...

179
179
Coucke zet plan on hold: Vandenhaute grote spelbreker?

Tijdens de interlandbreak blijft Marc Coucke niet bij de pakken zitten bij RSC Anderlecht, want de ...

360
360
'Rampscenario voor Club Brugge: steunpilaar langer out'

Club Brugge gaat een paar drukke weken tegemoet, want zowel in eigen land als in Europa volgen de ...

260
260
Aster & Lize verrassen met onverwachte liefdeswending

Tussen drukke opnames, voetbal en mode lanceert hij binnenkort ook zijn belangrijkste ...

58
58
Toch twijfel over Garcia: ontploffingsgevaar in de lucht

De Rode Duivels kunnen het WK 2026 al ruiken. Na het gelijkspel tegen Noord-Macedonië werd er ...

139
139
Club jubelt: superster vervoegt overvolle ziekenboeg Barça

Club Brugge is dit seizoen weer actief in de Champions League. In het kampioenenbal wachten er nog ...

119
119
Drie jonge Duivels bonken stevig op de deur van Garcia

Na de Gouden Generatie van de Belgische nationale ploeg zijn de Rode Duivels naarstig op zoek naar ...

224
224
Bellamy vloekt op grote (kwel)Duivel: “Wales was bang"

De Rode Duivels boekten een belangrijke zege in Wales. Bondscoach Craig Bellamy mocht als eerste ...

319
319
Bormans gooit op tafel: Union machteloos door Pocognoli

Union SG heeft afscheid genomen van Sebastien Pocognoli. De Belgische oefenmeester gaat een nieuwe ...

161
161
Kleedkameronthulling Raskin: dit eiste Garcia tijdens de rust

De Rode Duivels kwamen al vroeg op voorsprong tegen Wales en alle mogelijke doemscenario’s ...

364
364
‘Sensationele Europese wintertransfer Benzema’

Karim Benzema maakte jaren furore bij Real Madrid met als hoogtepunt een Ballon d’Or. De ...

62
62
Belgische talenten geloven ogen niet: “Nog nooit meegemaakt”

De jonge Duivels haalden tegen Wales verwoestend uit. De talenten van Gill Swerts wonnen met maar ...

197
197
Garcia heeft plots uniek wapen: “Zijn beste match”

Er is veel concurrentie bij de Rode Duivels en bondscoach Rudi Garcia moet elke wedstrijd knopen ...

183
183
‘Nieuwe structuur Anderlecht: wending achter de schermen’

Na het ontslag van Wouter Vandenhaute staat er een nieuwe structuur bij RSC Anderlecht voor de deur. ...

324
324
Vandenbempt schoffeert vier Duivels: “Onbegrijpelijk dramatisch”

De Rode Duivels staan er goed voor om het WK 2026 te halen. Na de overwinning tegen Wales heeft ...

459
459

Meer sportnieuws